reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
23_134_4.gif

dziewczyny wątek nam umiera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Syluś moje mało serduszko miewa sie dobrze.
pierwsze dni były koszmarem bo byłam bardzo słaba po
porodzie ale teraz zaczyna pomału wszystko sie normować.
tylko taki mam problemik,ze mam duzo pokarmu ale chyba jakiś
bllleeee jest bo mały ciągle wisi na cycu i nadal głodny
a po butli śpi.:baffled:
u nas dzisiaj pierwszy śnieg :szok: nie lubie zimy bleeeeeee:dry:
 
no pusto jak nic....
mam wrazenie ze tak sie stalo odkąd istnieje zamkniety....
no ale cóż..
..........Jeszcze rok temu tętniło tu życiem...:-:)-:)-(

witam was serdecznie

widzę że co niektórzy mają chyba żal o ten zamknięty. Chcę tylko aby było jasne że nie ma żadnego przymusu bo kto chce to pisze na zamkniętym a kto nie to nie pisze. Taka jest prawda.
Zawsze możecie się przenieść tutaj na otwarty. zamkniety wątek ksbb to nie przymus dziewczyny to chyba jasne.

Fakt,kiedyś było tutaj na wątku gwarno teraz są pustki ale to nie jest wina zamknietego tylko raczej tego że dziweczyny nie mają tak czasu i pewnie wolą o niektórych sprawach pisać tam gdzie są zaufane osoby a ich posty nie czytają wszyscy z bb. Zresztą była o tym własnie mowa na zamkniętym.
Mam nadzieje że do mnie nikt tu nie ma pretensji.

Pozdrawiam cieplutko.
:happy:
 
TOMECZKU KOCHANY Z OKAZJI SKOŃCZENIA 3 LATEK SAMYCH RADOSNYCH I SZCZĘŚLIWYCH DNI, ABY USMIECH Z TWOJEJGO ŚLICZNEGO BUZIACZKA NIGDY NIE ZNIKAŁ!! A DNI ZAWSZE UPŁYWAŁY BEZTROSKO TEGO CI SKARBIE ŻYCZY CIOTKA BETI Z RODZINKĄ!!

Happy-Birthday.gif


BALLOON.gif


gift.gif
 
witam !

no mnie tu juz dawno nie było...hmmm mam tu troszkę osób z rodziny wiec o najintymniejszych rzeczach pisze na zamknietym z jasnych powodów hihihi

Agatko a Ty gdzie nam uciekłas?

Anufifi, Beti, Sylwia witajcie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry