reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witajcie!!

mam pytanko moj Kacper od paru dni pozera swoje raczki i tobardzo intensywnie czy to oznacza ze zeby mu ida??
 
reklama
Dziewczynki nudzi się którejś:zawstydzona/y::-) Bo ja mam do napisania parę podrozdziałów jeszcze do mgr..;-) Jakby któras chciała mnie wyręczyc to pisac na priva;-) Mam dziś takiego lenia... normalnie nic mi się nie chce.. nawet do szkoły rodzenia iśc..:-)
 
Dzień Dobry :-)
Ja dzisiaj znowu niewyspana :sorry:

Gosia no ciekawa jestem czy to zęby?

Paula masz urodziny dzień po mojej mamie :) a co do Twojego maluszka to ja mam przeczucie że chłopiec będzie :-D zobaczymy, a własnie kiedy możesz już wiedzieć? Dziekuję ślicznie za życzenia dla Sebka :-)

Bershka super to siedzisko! A mebelki czadowe, choć cena powala.:eek:

Patrysia no własnie taka zima a my do chrztu z naszymi maluchami! A po uroczystości w kościele planujesz jakąś malą imprezkę w domu? U nas będzie niewiele osob zaproszonych, więc w domu :tak:

Marcelkowa mamo śliczne maleństwo, pamiętam jak sama widziałam mojego Synka na podobnym zdjęciu, a teraz już 3 miesiące skończył :)

Dzastina trzymam kciuki za owocne staranka!

Agniesiak już niedługo! :-)

Agniesiak pisz kobieto te podrozdziały nawet jak Ci się nie chce! :-D Ja byłam głupia że w ciąży więcej nie napisałam, bo teraz siadam do tego wieczorami jak Sebek idzie spać i siedzę nad tym do północy, w nocy wstaję do Synka, a potem rano ledwo co na oczy widzę, tak jak dzisiaj! :confused2::confused2::confused2: I tak w kółko :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
[QUOTE=Pyszczek;5011073]Dzień Dobry :-)
Ja dzisiaj znowu niewyspana :sorry:

Gosia no ciekawa jestem czy to zęby?

[/QUOTE]

Kasiu nie przejmuj sie ja tez nie wyspana Kacprowi sie cos znowu w nocy pozmienialo i budzi sie czescniej na amu ale za to juz nie budzi sie o 3-4na gadanie tylko spi do az7!!!!

Tusia dzieki za odpowiedz...Maja tez miala jakas wczesnie zeby ale juz nie pamietam kiedy chyba tez jakos na poczatku 4mca...na szczepienie idziemy za tydz to mam nadzieje ze lekarka cos powie na ten temat!!no chyba ze do tego czasu same sie juz wykluja:-)
 
Gosia no widzisz to już duży postęp! Mój się na szczęście nie budzi na gadanie, na razie :-D

Dziewczyny macie jakies pomysły na zabawy z tak małym dzieckiem jak moje? Chciałabym mu trochę urozmaicić dzień. Na razie Sebek gdy nie śpi i nie spacerujemy to albo jest na macie i sięga po zabawki, albo na brzuchu go kłade żeby ćwiczył mieśnie karku i szyi, albo siedzi ze mną w leżaczku w kuchni, wtedy gadam do niego, opowiadam co robię itd. Czasem nosze go po domu i pokazuję różne rzeczy, codziennie czytam kilka krotkich wierszyków (z książki ,,Sto bajek" Jana Brzechwy), rozmawiamy, śpiewam mu piosenki Fasolek :-D Ale co jeszcze można robić? Czy to wystarczy? Nie chce tez przesadzać? Jak Wy bawiłyście się/bawicie ze swoimi dziećmi?

Z góry dzięki za odpowiedzi :)
 
PYSZCZEK no właśnie kurka ja myślałam ze bedzie ładnie a tu taki zong:confused2:my robimy w domku :tak:tylko że na dwa dni rozkładamy bo mało miejsca a duży stół nie wejdzie bo w kuchni jest długa lada na środku a w pokoju to też nie bardzo a że teraz będziemy mieli rogówke duużą to fajnie każdy fajnie sobie siądzie ale tak jak pisałam jak podzielimy na dwa dni :tak:zapraszamy tylko siostry braci rodziców naszych ale troche ich jest i maja dzieci i tak to jest że braknie miejsca:sorry:też ciocie jedną chcemy zaprosić któa mieszka tu gdzie ja(jako jedna osoba z rodziny)co jesteśmy blisko ze sobą dlatego zaprosic chcemy:tak:

Ech wkurza mnie jedno bo chciałam sobie zmienić suwaczek bo mam fajne zdjecia i ogólnie zmiany chce bo tam coś nie tak znowu jest no ALE ALE ALE jak wgrywam zdjecia to cały czas pisze error że za duże zdjecia a ja już najmniejsze wgrywam rozmiarem już nie da sie zmiejszyc ich bardziej nie rozumiem tego bo wcześniej mi sie udawało a teraz:wściekła/y:
 
;-)

derya w swoimnowym chodziku..jolu obiecalam fotki no to prosze..;-):tak::-D

;-)
 

Załączniki

  • DSC02008.jpg
    DSC02008.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 28
  • DSC02009.jpg
    DSC02009.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 26
  • DSC02010.jpg
    DSC02010.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 32
  • DSC02012.jpg
    DSC02012.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 32
  • DSC02013.jpg
    DSC02013.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 52
  • DSC02014.jpg
    DSC02014.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Agniesiak pisz kobieto te podrozdziały nawet jak Ci się nie chce! :-D Ja byłam głupia że w ciąży więcej nie napisałam, bo teraz siadam do tego wieczorami jak Sebek idzie spać i siedzę nad tym do północy, w nocy wstaję do Synka, a potem rano ledwo co na oczy widzę, tak jak dzisiaj! :confused2::confused2::confused2: I tak w kółko :)
Od jutra się biorę:tak::-) Bo dziś na szkołę rodzenia się wybieram na 15:15 i tak mi znów dwie godziny odpadną. Potem M wraca z pracki, zjemy co nieco, idziemy do dziadków obok do mieszkanka, wracamy, jakiś film i spac. Ale od jutra to się rzeczywiście wezmę..:tak:
 
reklama
Do góry