reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Aniu raczej ja no ale już będziemy się uśmiechać. Mam całą klawiature brudną przez to jedzenie przy laptopie :-) boje się przeoczyć post
 
reklama
WITAM:-)

Smutne historie:-(ale wiara czyni cuda dlatego trzeba wierzyć że wszystko bedzie dobrze:tak:przykro mi że musiałyscie/musicie przechodzić przez takie historie :-(
 
Bershka ja się czuję w miarę dobrze, dziękuję że pytasz :tak: trochę mi ciężko bo brzucho duży, ale na razie żadnych skurczy przepowiadających nie mam :sorry: ostatnie usg miałam dawno, bo miesiąc temu, dokładnie 5 wrzesnia i wtedy Mały ważył ponad 1700, a teraz jak duży jest - tego nie wie nikt :-D
za dwa tygodnie mam wizytę u gina i chciałabym się dowiedzieć jak jest ułożony, mam nadzieję że gin będzie potrafił to stwierdzić dotykając brzucha lub choćby jak będziemy słuchac serduszka to może obczai po tym gdzie jest główka itd.
To już będzie 38 tydzień, więc chyba powinien mi dac skierowanie na ktg, prawda??
No fakt, Bershka już miałaś Kubusia przy sobie, a ja jutro 9 miesiąc zaczynam ;-) Ostatnia prosta do mety...:-)

Właśnie co z Gosią, pewnie odpoczywa dużo i dlatego nie pisze, mam nadzieję ze zajrzy wkrótce na BB...
Gosiu odezwij się!!!!!!! jak się czujesz?
 
Aniu heheh i ja bym zjadła boczusia :tak:

Patrysiu witaj :)

Aha zapomniałam napisać że mnie jakoś tak w pachwinach ciągnie, ale mam nadzieję że to normalne pod koniec ciąży...:sorry:
 
już się nie smutać proszę! ;-)

co u Gosi i co u Pauli??? bo coś mało ich teraz z nami :-( hmm... ?

ja ide do apteki kupić wiesiołek na poprawę śluzu i magnez :)
Do pozniej! :happy:
 
reklama
Do góry