reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Nie to, ze znam, ale slyszalam co moze przyspieszyc. Czarodziejka tez dala Ci wczoraj jeden sposob.
Za miesiac Ci napisze, no moze za 3.5tyg:-p abys zbyt szybko synka na swiat nie wypychala;-)

hehe ozz Ty niedobra nie martw sie nie bede wczesniej wywolywac niz po 20pazdziernika:-)bo chce do gina sie na paciorkowce udac wiec mozesz mi napisac plizz:-)chodzenie po schodach u mnie nie zadziala bo codziennie chodze wielokrotnie po schodach,masaz brodawek slyszalam o tym ale wyprobuje po 20pazdz...ehh pewnie myslicie ze jakas nienormalna jestem ale coz jakos listopad na porod zimny mi sie wydaje lepiej bedzie pazdzieniki:-)

aha zapomnialam napisac ze dzis oznajmilam m ze za tydz w weekend rozkladam lozeczko tu gdzie teraz mieszkamy bo przeciez w miesiac oni nie skoncza mieszkania szczegonie ze nie ma lazienki ani kuchni zrobionej..lazienka co prawda jest wybrana ale kuchnia nie bo sie okazalo ze najpierw musza byc schody a potem trzeba dopasowac do tego kuchnie...ja juz sie pogodzilam z tym ze nie zdazymy sie przeprowadzic...i pewnie przez to mi sie humor troche poprwil..licze jednak ze do swiat bozego narodzenia sie przeniesiemy;-)no chyba ze m szykuje mi niespodzianke i zdazy z remontem do 20pazdziernika??:-)
 
Ostatnia edycja:
colourstudy-1.jpg

Czesc baboszki..kokoszki
U nas dziś zimniej...ale slonko zaglada przez okno....mlodemu do przedszkola zalozylam cienką czapeczke ale juz na uszka naciąganą.....a sama chodze do pracy jak babula opatulona mimo ze jeżdze samochodem...jakos mi zimno ostatnio!!!!
Oj zeby minely szybko te 2 tyg i koniec tyranka....
Buziaki sloneczne dla kazdej z Was:))))
 
witam dziewczyny u mnie juz jedno pranie wisi..teraz piore koce..ciekawe czy wyschnie na tarasie niby slonko swieci a zimno..

gioeska ja tez chcialam szybko urodzic i nic nie wyszlo przenosilam 4 dni..a ciuszki to kupukje deryi za duzo ale tak to jest jak po 3 chlopcach urodzilam dziewczynke to dostalam kota..to teraz taka nasza mala ksiezniczka..

paula mnie tez kaszel meczy i boje sie by nie zarazic deryi..ona tez cos tak wyglada ze bedzie miec katarek bo w nocy zapycha jej sie nosek nie umie spokojnie ciagnac cycka tak jak w dzien..

bereshka napisz jak kubus..

kinga to fajne takie dlugie spacerki to synek ci lepiej spi...

jarzebinko jak synus..spokojny..?

czarodziejko jak samopoczucie?

beti i jak masz juz jakies objawy ciazy?moze bedziesz miec tak jak ja zero objawow a gdyby nie brak miesiaczki wcale bym nie pomyslala ze jestem w caiazy..co twoje dziewczyny na to ze bedzie takie malenstwo w domku dostana bziuka na punkcie tego dzieciatka..

royanna znam te pranie tych malych ciuszkow a ile radosci w tym praniu i prasowaniu..ach te oczekiwanie..piekny to okres czasu...

ANUFIFI CO TAM U CIEBIE KOCHANA?

pozdrawiam wszystkie dziewczyny...ja od rana codziennie pije ta bawarke czasami nie moge juz na nia patrzec..wczoraj byla polozna i derya wazy 4500 przytyla w miesiac 1 kg..polozna mowi ze super ale troche za duzo ze powinna tyc 150 gr na tydzien..a tylko raz dziennie wieczorem dostaje butelke a tak to caly czas cycka..dzisiaj biore sie za generalki..a takiego mam lenia..
 
hehe ozz Ty niedobra nie martw sie nie bede wczesniej wywolywac niz po 20pazdziernika:-)bo chce do gina sie na paciorkowce udac wiec mozesz mi napisac plizz:-)chodzenie po schodach u mnie nie zadziala bo codziennie chodze wielokrotnie po schodach,masaz brodawek slyszalam o tym ale wyprobuje po 20pazdz...ehh pewnie myslicie ze jakas nienormalna jestem ale coz jakos listopad na porod zimny mi sie wydaje lepiej bedzie pazdzieniki:-)
(...)
No tak, podobno chodzenie po schodach, wieszanie wysoko prania, firan(obciazenie organizmu+trzymanie rak wysoko), intensywne przytulanki z partnerem, masaz brodawek, masaz brzuszka, lewatywa, picie oleju rycynowego(dzialanie podobne jak lewatywa-przeczyszcajace)...musze jeszcze poszukac w necie co pisza na ten temat;-)

Co do rodzenia w pazdzierniku, ja w sumie tez bym wolala, ale tak jak pisalam ostatnio mam powody aby Alanek posiedzial w brzusiu przynajmniej do terminu:tak:

A Ty sie nowym mieszkankiem nie stresuj. Najwazniejsze, ze macie gdzie mieszkac, a do Swiat to na bank juz bedziecie na swoim:tak::-D:-D:-D
 
przepraszam ale nie miałam sił czytać zaległych postów, mam nadzieje, ze nie przeoczyłam jakiego zapytania do mnie :confused2:

no cóż, nie mam dobrych wieści :-( synek dostał posocznice krwi i jest zagrozenie życia :-( nie wiem co Wam napisać, żebyście się tez nie martwiły. Miał przetaczaną krew, osocze, krwinki czerwone. Dostał antybiotyk, który jest tylko jeden na taki przypadek i albo zadziała albo nie :-( Dziewczyny wybaczcie jak mnie tu nie bedzie jakiś czas bo nie mam sił. Cieszę się, ze u Was wszystko ok i dzieciaki rosną zdrowe ale spróbujcie mnie zrozumieć, ze łzy mi lecą jak to wszystko czytam bo tak bardzo bym chciała, zeby u nas tez tak było.
Dziękuje, ze jesteście z nami.

Całuję Was mocnooo
 
Bershka- Boziu tak mi przykro....tak bardzo mysle o Was i trzymam kciuki. Dlaczego musicie przez to przechodzic....nie wiem co napisac..trzymaj sie dzielnie Kochana...i nie tlumacz sie nieobecnoscią..kazda z nas to rozumie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Bershka nawet nie wiem co napisac ....brak mi słów i nie rozumiem czemu musicie tyle cierpieć ...
rozumiem ze nie masz ani sił ani ochoty tu zaglądac , ale prosze cie dawaj znać jak tylko beda jakies wieści....
przytulam mocno
 
reklama
Kiki dzieki za pamiec , ale u mnie nicdobrego, byłam dzisiaj na monitoringu , miesniak rosnie uciska endometrium , pecherzyki są ...
a na koniec wizyty zapytał czy jak sie nie uda do grudnia( bo powiedziałam ze tyle maksymalnie sie staramy) to czy wysyłac mnie do kliniki, NIE , nie chce zadnej kliniki i mam juz dosc tego walenia głowa w mur ....
wszystkiego mam dosc na dzien dzisiejszy...
jeszcze takie wieści od Bershki ...ehhh..;(
 
Do góry