reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kiki pamiętam z tym papierem toaletowym:-) do tej pory wspominam to z moim M:-):-):-):-):-) ściskam kochana i całuski dla chłopców i dziewczynki:-):-):-)

Pyszczku ale jesteś:-p a wiesz, że od wczoraj chodzi za mną smalec:-) echh smaka narobiłaś hehe:-)
 
reklama
Pati ja również dołączam się do gratulacji!!!!! A powiedz mi kochana co ty za teścik robiłaś? Jak on się nazywa???

Byłam u gina... słuchajcie co się ze mną dzieję!!! Owuluję jak szalona!!! Pęcherzyki pękają jeden po drugim i rosną nowe... w poniedziałek miałam w lewym jajniku, wczoraj w prawym a dziś jest znowu w lewym!!!!! lekarz powiedział że to normalne przy CLO!!! i powinno się udać, bo śluz jest i wszystko wskazuję na to, że zajdę w tym cyklu.... boże oby było tak jak on mówił:):):):) dziś kolejna próba poczęcia:) Po dwu dniowej przerwie, chłopczyki męża będą bardziej sprawne:) i dziewczynki mam nadzieję hihiihihihihi:):):);
 
Pati ja również dołączam się do gratulacji!!!!! A powiedz mi kochana co ty za teścik robiłaś? Jak on się nazywa???

Byłam u gina... słuchajcie co się ze mną dzieję!!! Owuluję jak szalona!!! Pęcherzyki pękają jeden po drugim i rosną nowe... w poniedziałek miałam w lewym jajniku, wczoraj w prawym a dziś jest znowu w lewym!!!!! lekarz powiedział że to normalne przy CLO!!! i powinno się udać, bo śluz jest i wszystko wskazuję na to, że zajdę w tym cyklu.... boże oby było tak jak on mówił:):):):) dziś kolejna próba poczęcia:) Po dwu dniowej przerwie, chłopczyki męża będą bardziej sprawne:) i dziewczynki mam nadzieję hihiihihihihi:):):);

nazywaja sie FIRST RESPONSE,niby powinny wyjsc 6 dni przed spodziewana @ a mi wyszedl 4 dni przed @:-)
 
Witajcie w piątek :-)
1735087486.gif

Właśnie piję kawkę i przeglądam co u Was :tak:

Dziś po pracy jadę do ginki zobaczymy co mi powie na wyniki :confused: Pewnie nic bo cytomegalie i tak trzeba powtórzyć za 2 tygodnie t.j. 5 października :baffled:
Teraz własnie zaczynają mi się dni płodne więc ten cykl i tak już stracony :-( mam tylko nadzieję że powtórne wyniki wyjdą dobre bo jak nie to sobie jeszcze poczekam na drugą dzidzię :-:)-:)-(​

Życzę Wam moje kochane miłego piątku i każdą z Was z osobna pozdrawiam :-)
 
Paula ale za to będziesz pewna, ze mozesz spokojnie i bez strachu starać się o dzidziusia :tak: co to dwa tygodnie do 9 pięknych spokojnych miesięcy :-)

Mój Młody jeszcze śpi ale pewnie jak mnie zaraz nie wyczuje obok siebie to przypełznie :happy:

Dołączam się do kawusi
 
Pati a Ty jak się czujesz ? piersi już nabrzmiały ? :-) Komu już powiedzieliście ?

zrobiłabym sobie kawkę ale jak zacznie mi kawiarka mielić kawę to obudzę małego no i masz :eek:
 
reklama
Pati ja również dołączam się do gratulacji!!!!! A powiedz mi kochana co ty za teścik robiłaś? Jak on się nazywa???

Byłam u gina... słuchajcie co się ze mną dzieję!!! Owuluję jak szalona!!! Pęcherzyki pękają jeden po drugim i rosną nowe... w poniedziałek miałam w lewym jajniku, wczoraj w prawym a dziś jest znowu w lewym!!!!! lekarz powiedział że to normalne przy CLO!!! i powinno się udać, bo śluz jest i wszystko wskazuję na to, że zajdę w tym cyklu.... boże oby było tak jak on mówił:):):):) dziś kolejna próba poczęcia:) Po dwu dniowej przerwie, chłopczyki męża będą bardziej sprawne:) i dziewczynki mam nadzieję hihiihihihihi:):):);


własnie ci to napisałam ze przy CLO tak jest ale juz chyba nie przeczytałas i poleciałas :):) super , wiec zaciskam kciuki ...
 
Do góry