reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
dziękuje za pamięc dziewczynki:-)
u mnie prawie, że po choróbsku, jeszcze mnie trzyma ale walcze dzielnie:-)
mdłości zero, gdyby nie brak @ to wcale się nie czuje jak zafasolkowana:-)
tylko dziwnie mi wszystko smierdzi, nawet pomarańcze i moje ulubione perfumy:-) ale tak jest ok

poczytuje co u Was na bieząco , ale nie zawsze jest jak wbić się w rozmowe:cool2:
 
[/attach]
jestem w ciazy,bede mama po raz trzeci!!!
Pati ogromne gratulacje:-)ciekawe czy udalo Wam sie wcelowac w dziewczynke:-)
dziękuje za pamięc dziewczynki:-)
u mnie prawie, że po choróbsku, jeszcze mnie trzyma ale walcze dzielnie:-)
mdłości zero, gdyby nie brak @ to wcale się nie czuje jak zafasolkowana:-)
tylko dziwnie mi wszystko smierdzi, nawet pomarańcze i moje ulubione perfumy:-) ale tak jest ok

poczytuje co u Was na bieząco , ale nie zawsze jest jak wbić się w rozmowe:cool2:

Beti mi tez wszystko smierdzialo hehe..nawet zapachy ktore uwielbialam hehe:-)fajnie ze sie ok czujesz:-)
 
Pati gratulacje wielkie!!!! :-) spokojnych 9miesiecy:-)

hej dziewczyny ja na moment bo mam chwilkę
mam do was pytanie co myslicie o tym.
Zawsze podczas owulacji miałam odczuwalny ból piersi, a teraz nie dosyć że śluzu płodnego nie było to nawet mnie cycki nie bolą nic a nic:eek: a może nie miałam owulacji wogóle :-(

Wracam do roboty, dziś malujemy ściany...
pozdrawiam was
 
Pati gratulacje wielkie!!!! :-) spokojnych 9miesiecy:-)

hej dziewczyny ja na moment bo mam chwilkę
mam do was pytanie co myslicie o tym.
Zawsze podczas owulacji miałam odczuwalny ból piersi, a teraz nie dosyć że śluzu płodnego nie było to nawet mnie cycki nie bolą nic a nic:eek: a może nie miałam owulacji wogóle :-(

Wracam do roboty, dziś malujemy ściany...
pozdrawiam was
A moze niedlugo zobaczysz II kreseczki:tak::-):-):-)
 
Szalone :-D
no co wy! nie ma mowy nawet:no::-) nie wierze. nawet się nie staraliśmy w tym miesiącu przecież. A ten 15ty... to na pewno nic nie wyszło z tego o nie... wątpię.
Zobaczymy niebawem same się przekonacie jak @ dostane...:confused2:
Cholerka tylko czemu nie mam objawów owulacyjnych!:eek::sorry:
coś felerny ten wrzesień shit :-(
 
reklama
test_ciazowy.jpg


Pati najserdeczniejsze gratulacje!!!!
Spokojnych 9 miesiecu i zdrowego dzieciaczka bo przecie to najwaznijesze a jak przy okazji bedzie to córcia to pełnia szczescia:))))))

Kinga potwierdzam co piszą dziewczyny...moze juz tam male ziarenko siedzi w brzuszku:))))))

Beti - ciesze sie ze juz lepiej...odpoczywaj ile wlezie!!!
 
Do góry