reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gosia piszesz że ubranka moga nie wrócić - dobrze wiedzieć! :szok: nie pomyślałam o tym :eek:
A laktator będziesz kupowała z tymi pojemnikami VIA? Ja chyba tak, bo wygodnie od razu miec pojemniki na mleczko, tak mi się wydaje :)
 
reklama
Pyszczku , jak masz juz butelki to ten ok , jesli nie masz to ja bym kupiła z butelkami w komplecie bo jako pojemniki swietnie sprawdzaja sie pojemniki z apteki te ( wiem ze to głupio zabrzmi) ale na mocz ....maja pojemnosc 100ml , uzywałam ich jak i wiele moich kolezanek i sprawdzaja sie swietnie a kosztuja 70 gr. mozesz kupic karton :)
 
Paula czy znasz tych ludzi u ktorych byla wczoraj ta strzelanina w Celystynowie??kurcze taki starszy facet i takie cos zrobil!!3mam kciuki aby wyniki byly bardzo dobre:-)

Gosia osobiście nie znam tylko z widzenia....tragedia :-( ale ten facet niby normalny człowiek ale podobno wcześniej siedział w więzieniu już za usiłowanie zabójstwa! Ale nazjeżdżało się tego wszystkiego tyle że szok :szok: chyba wszystkie możliwe telewizje :szok: a mojego M nawet w wiadomościach pokazywali, bo pojechał tam zobaczyć :confused2:

dziekuje dziewczynki, mam tez taka nadzieję że wyniki będą dobre :tak:

a my w pracy mieliśmy małe przemeblowanie bo dyrektorka zażyczyła sobie żeby ustawić monitory tak zeby było widać je jak sie wchodzi do pokoju :wściekła/y: i w zwiazku z tym musieliśmy biurka przesatawiać :wściekła/y:

zmykam dalej do pracy....
 
Jesli chodzi o ubranka zapytaj w swoim szpitalu , jak rodziłam Tomusia nie spuszczasz dziecka z oka , idziesz do kapieli , sama rozbierasz podajesz do mycia...połozna myje i oddaje ci do ubrania wiec nie ma prawa nic zginąć , ale lepsze własne niz szpitalne ...
 
Gosia piszesz że ubranka moga nie wrócić - dobrze wiedzieć! :szok: nie pomyślałam o tym :eek:
A laktator będziesz kupowała z tymi pojemnikami VIA? Ja chyba tak, bo wygodnie od razu miec pojemniki na mleczko, tak mi się wydaje :)

tak sa takie sytuacje:-)w koncu tyle dzieciaczkow jest i pielegniarki je masowo przebieraja wiec moze sie tak stac...poza tym ile bedziesz w szpitalu 3doby...ja napewnio nie biore swoich ciuszkow..u mnie pielegniarki nie pozwalaly byc z maluchem jak go myly przebieraly dlatego nie biore ale u ciebie moze byc inaczej...i tak bede kupowac z tymi pojemnikami bo butelki juz bede miec TT:-)
 
Ostatnia edycja:
u nas nawet kazli miec wszystko swoje i koniecznie wyprane w płatkach , bo jak wyjdzie dziecku jedna krostka i zapytaja o proszek a bedzie inny niz płatki to bedziesz musiała wszstko przeprac jeszcze raz :):):) przy Filipku nie miało sie swojego ,m a mój smok nie miescił sie w te ich szmatki wiec i tak kazali mi przywieźć z czego sie bardzo cieszyłam
 
Aniu aaaa wiem oczywiście jakie pojemniki :-) kupuje takie co miesiąc na mocz własnie przed badaniem :) u nas kosztują 50 gr. ;)
A butelki juz kupiłam z Tommee Tippee te bez zawartości Bisphenolu A, mam na razie dwie małe 150 ml, potem najwyżej dokupię większe. Zaraz zobaczę jak to jest cenowo z pojemnikami i bez.
 
Ja pytałam własnie w moim szpitalu i powiedziano mi że dają ubranka, ale jak ktoś chce można miec swoje. Ciekawe jak tam sytuacja na miejscu wygląda czy tak jak Aniu piszesz idzie się razem z dzieckiem do kąpieli, cały czas się je widzi itd, czy tak jak u Gosi że nie widzi się dziecka i takie sytuacje zagubienia ubranek się zdarzają. Ale tego dowiem sie dopiero po porodzie. Najwyżej wezmę do torby ubranka, żeby ewentualnie dać, jakby te szpitalne były niezbyt udane :-)
 
Ja pytałam własnie w moim szpitalu i powiedziano mi że dają ubranka, ale jak ktoś chce można miec swoje. Ciekawe jak tam sytuacja na miejscu wygląda czy tak jak Aniu piszesz idzie się razem z dzieckiem do kąpieli, cały czas się je widzi itd, czy tak jak u Gosi że nie widzi się dziecka i takie sytuacje zagubienia ubranek się zdarzają. Ale tego dowiem sie dopiero po porodzie. Najwyżej wezmę do torby ubranka, żeby ewentualnie dać, jakby te szpitalne były niezbyt udane :-)

wiele szpitali teraz wprowadza ze sie idzie kapac dziecko , albo weź ze soba jak piszesz , albo zadzwon zapytaj ...bedziesz wiedziała czego sie spodziwac
 
reklama
Do góry