reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej dziewczyny!ja dzis mam wolna chate Maja poszla z ciotka na wycieczke,a m w pracy:-)

Gosia to fajnie niedaleko takiego centrum handlowego będziesz mieszkać, będziesz mogła często na zakupy smigać :)

Patrysia ja tez się doczekałam :-) już wyjęłam łóżeczko w częściach z kartonu bo musi się trochę wywietrzyć
tez sie ciesze ze mam blisko taki duzy kompleks sklepow:-)wlasnie skoro lozeczko juz doszlo i posciel dojdzie niebawem to czekam na zdjecia :-)
Witam wieczorkiem :-)

Oglądamy mecz tzn. mój M ogląda a ja zerkam tylko ;-) wolę poczytać forum :tak: zrobiłam sobie herbatke bo piwko coś mi nie wchodzi :no:
ja nie lubie meczy za to moj maz zakochay w pilce!!a piwka bym sie chetnie napila ale moj maz pozwolil mi na mautkiego reddsa nad morzem i powiedzlam"nastepne piwko za pare mcy":-(latwo mowic:-)myslicie ze taki redds ma jakis wplyw na dziecko??
Gosia ja też mam tylko licencjat i wcale nad tym nie ubolewam, chce kiedyś zrobić mgr ale najpierw dzieci :tak: żałuje jedynie że nie poszłam od razu za ciosem bo dawno miałabym to już za sobą :confused2:
Gosia ja pracuje w Urzędzie Patentowym RP w Warszawie w Departamencie Zgłoszeń i zajmuje się znakami towarowymi :tak:ot taka praca biurowa :tak:
Gosiu to u Was jednak Kacperek? :-)
ja tez moglam isc za ciosem przynajmniej dawno bym miala to z glowy!!mowisz zepracujesz w urzedzie patentowym hehe my wlasnie skladalismy pare mcy temu dokumenty aby zastrzec naszej firmy znak towarowy:-)moze Ty nasza sprawe rozpatrywalas??co do imienia Kacper chyba zostanie..jedyne ktore obojgu nam sie podoba:-)poza tym rodzina mowi juz do niego Kacper a Maja "mam brata Kapsla w brzuszku mamy":-)no chyba ze plec sie zmieni czego bym nie chciala!!
to tak jak my.. tez za jakies 2-3 lata pewnie zmienimy mieszkanie,ale na większe skoro i rodzina się powiekszy:)
Wiesz co na swoim to na swoim. Życzę wam abyscie jak najszybciej zamieszkali we własnym mieszkaniu:tak: nie dobrze jest mieszkac z rodziacami zawsze trafią sie jakies chore sytuacje..wtrącanie itp :sorry:
U nas naszczęscie nawet nie zasmakowałam tego bo od razu zamieszkaliśmy sami.
dokladnie co na swoim to na swoim:-)moze byc Ciasne ale wlasne hehe:-)
Wczoraj wieczorem przyjechalam do Kubusia i okazało się, ze jest na OIOM-e :-(

gorączka się utrzymywała i taka jest tam procedura

no i dzisiaj lub jutro operacja :-( zależy od tego czy anestezjolog da zgodę na znieczulenie jeżeli stan się nie poprawi :-:)-( pomódlcie sie za Kubusia proszę :-(

buziaki

Oj kochana i ja sie pomodle za Kubusia!!mam nadzieje ze juz jego stan sie polepszyl!!czekamy na wiesci!!
 
reklama
Acha zapomniałabym bo chciałam wam pokazać mój brzusio który robiłam 2 dni temu:-)

Patrysia ale masz juz duzy brzusio:-)Ile masz w najszerszym miejscu??ja mam 99cm dzis sie mierzylam:-)
Patrysiu pisalam ze Twoj maz kupil dla Dominisia fotelik maxi cosi ale jaki to byl ten do 13kg??i jaki model city czy cabrio>?
 
reklama
Do góry