reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
PAULA długo długo już na BB jestes:-)dziękuje;-)kciuki za wyniki:tak:

dziękuje :-) a na BB zaczynałam na dzieci urodzone w grudniu 2005 potem przesiosłyśmy się wszystkie z BB na nasze prywatne forum i tam długo się udzielałam a jak zaczęłam się starać o drugą dzidzie to powróciłam na BB :tak:i teraz jestem tu i tam :-) z tym że więcej tu bo na tamto forum mam zablokowany dostęp w pracy (nie wiem dlaczego) a w domu nie mam czasu tak pisać :baffled:

Agniesiak mam nadzieje że u Ciebie wszystko wporządku :tak:odezwij się kochana!! :confused::confused::confused:

Pyszczek odpoczywaj u mamy i korzystaj z tego ze nie musisz nic robić :tak: miłych pogaduszek z koleżanką :-) ja mam tak samo jak Ty że lubie być tam gdzie mój M :tak::-)

Właśnie gdzie nasza Gosia się podziewa? :confused:

Anufifi a kiedy spodziewacie się decyzji z banku? a nóż widelec będziecie mieli miłą niespodziankę :tak:

Ciekawe co u Bershki i Agnieszki i ich maluszków? :-)

No ja zmykam zaraz do domku, więc już Wam życzę miłego popołudnia! :-)
 
Dziewczyny u lekarza nie byłam ide jutro:tak: mam miec usg to od razu mnie zbada. na razie dużo leżę i odpoczywam,czytam książkę:tak: Wpadłam na chwilkę Wam powiedziec to. O 16:15 obejrze sobie na tvn style Nigella expresowo:tak:Uwielbiam tą kobietke i sposób w jaki gotuje:tak:
Pozdrawiam serdecznie Kochane!! Trzymajcie kciuki za jutro!
 
witajcie

pyszczku odpoczywaj u mamy a sobota tuz tuz.daj sie mamie nacieszyc soba.

anufifi badz dobrej mysli..moze bedzie niespodzianka z banku zgodza sie na kredyt i bedziesz mies swoj wymarzony domek..potem posadzisz drzewko no i dzidzia tez bedzie napewno w nowym domku..tulam

paula ty to masz fajnie robisz sobie urlopiki czeste..super..

agnieszka ty to odwarzna dziewczyna ze czekasz ja to bym juz u gina siedziala..

patrysia sliczny brzusio masz..

jarzebinko jak samopoczucie

bereshka jak kubus?

agnieszka jak waneska spokojna czy poplakuje ci..?

gioeska a ty gdzie?

pozostale dziewczyny tulam mocno i pozdrawiam..
 
Paula, Patrysia to widzę że nie jestem sama w mojej tęsknocie za Mężem w takich sytuacjach ;-) fajnie że nie tylko ja tak do tego podchodzę, bo już myślałam że bzikuję :-D ale taka jest prawda, tutaj jest ok ale z M najlepiej :-):tak:

Anufifi no własnie nie wiedziałam czym mogłam Cię obrazić, ale musiałam zapytać żeby się upewnić że nie :-);-) Kochana rozumiem że nie chcesz pisac bo jeszcze nie wiadomo co z kredytem, ja też zawsze gdy ma się zdarzyć coś ważnego to nikomu nic nie mówię, zachowuję to tylko dla siebie i M :) w każdym razie trzymam kciuki żeby Wam się udało! :tak: Buziaki

Kiki a Ty masz jakieś przeczucia czy objawy zbliżającego sie porodu czy nadal nic? Pozdrawiam cieplutko!

A ja wróciłam od kolezanki i nasz Syneczek dostał wlasnie od niej swój pierwszy prezent! :-D Nie spodziewałam się w ogóle, a dostał taki sliczny misiowy kombinezonik z kapturkiem, taka krówka :-D Biały w czarne łaty krówki, na stópkach krowie łapki, a kapturek to łepek krówki z oczkami i uszami :-D Heheh śmieszny, z firmy Early days 0-3 miesiące. Przyda się na zimowe wypady :)
 
Hehe ja też myślę że się przyda, ale koleżanka mnie zaskoczyła, dawno się nie widziałyśmy, a tu proszę - pomyslała nie tylko o mnie ale też o moim Synku :-)
 
Witajcie :-):-):-)

Miłego dnia Wam życzę :-):-):-)

Agniesiak trzymam kciuki! napewno wszystko będzie dobrze :tak: o której masz to usg? nadal masz ten podbarwiony śluz? dobrze że odpoczywasz :tak:może to z przemęczenia bo przecież nalatasz się za Filipkiem :tak: koniecznie daj znać jak już wrócisz od lekarza!

Kiki teraz czekamy u Ciebie na rozwiązanie :tak::-)

Pyszczek fajnie że spotkanie z koleżanką się udało i miło z jej strony że dała prezencik dla dzidzi :-)

a Gosia to pojechała gdzieś na urlop? :confused: nic nie pisała....zniknęła tak że zaczynam się martwić :-(

Tusia jak tam teścik??? powtórzony? :blink:

Buziaczki dla Was wszystkich!!!
buziaki.jpg
 
reklama
Dzięki raz jeszcze

Maluszek ma się juz dobrze :-) jest taki całuśny, napatrzeć się nie mozemy z M na niego :-) jak wymawiam jego imię to reaguje minką :-D no cuduś mój słodki
wszystko póki co idzie na dobrej drodze i w piątek dostanie już pierwsze mleczko mamusi ale przez sondę na początek..później bedzie cycuś ;-)
chirurg jest bardzo zadowolony z operacji i gojącej się ranki....
malutki śpi i śpi. Lekarki nazywają go olbrzymkiem wśród ich dzieci...tam sa takie malusie dzieci, ze aż nie do wyobrażenia. Kubuś moze bedzie już za tydzien z nami choć nie wiem jak to bedzie wyglądać z patplogią noworodków czy bedzie musiał tam swoje przeleżeć...hmmm tego nam nie mówią. Lekarze są bardzo powściągliwy w okreśalniu czasu i dat....

nie zapominajcie o nas buzia !!!!!!!!
 
Do góry