reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

a gdzie są moje mamuśki?;-)
umnie nic nowego,trzęse sie ze strachu przed @:dry:
i latam sprawdzać jak szurnięta.:blink:

chyba bym wyła jak wilk gdyby przylazła:szok::sad::hmm::growl::wściekła/y::szok:
piszcie cotam uwas;-)
 
reklama
Witam z rana :-)
Dziś już wtorek więc coraz bliżej urlopu :-):-):-)

U mnie nic specjalnego się nie dzieje....praca, dom, praca....jak wracam z pracy to jemy obiad potem idziemy z Kacperkiem na dwór i zostajemy tam do 19-20, potem kłade go spać a potem siebie szykuje do pracy i tak codziennie :tak: dzisiaj ma padać więc może poprasuje trochę bo mam już wielkie zaległości :zawstydzona/y:

W piątek wybieram się do ginki, ciekawe jak tam wyniki cytologi :confused: chcę żeby mi dała też skierowanie na tokso bo przed wyjazdem chciałam jeszcze zrobić badania i jechać z wynikami do tego lekarza od tokso niech mi powie jak naprawdę sprawa wygląda :tak: jadę do niego w przyszłą środe (19-tego) a w czwartek (20-tego) wyjeżdżamy do Zakopanego :-)

Dzisiaj ogólnie pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia!!! :-):-):-)
 
Hej dziewczynki

tusia spokojnie , ja bym pewnie zrobiła dzisiaj test i zobaczyła jak sie zmieniła druga krecha , bo widzę ze bzikujesz :):) 10 zł na test to ie pieniadze , a ile spokoju dadzą :)

paula a czy ty nie byłas przypadkiem na urlopie już //? :) nie za dobrze ci?;-):-)
 
paula jaka Ty jestes kochana zawsze witasz sie z wszystkimi:tak:swoja droga jak Ty to robisz ze wszystkie pamietasz:szok::dry::confused:buziaki kochana;-):-):tak::-D

:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Pati jesteś kochana ale z tym witaniem się ze wszystkimi to chyba troszkę przesadzasz ;-) staram się o Was wszystkich pamiętać ale niestety nie zawsze mi to wychodzi :-( jednak o wszystkich zawsze gorąco myślę :tak: zresztą jestem już chyba troszkę wprawiona bo na forum (nie tylko na tym) jestem od 2005 roku :tak::-):-)

Tusia Słońce jeszcze tylko jeden dzień niecierpliwości jutro jak @ nie przyjdzie powtórzysz test i będzie wszystko wiadomo :tak:trzymam kciuki żeby to była fasolka :tak: a z tym lataniem i sprawdzaniem to chyba wszystkie starające tak mają ;-)

A ja dzisiaj mniej na BB bo mam szwagierki dzieci pod opieka;-)

Patrysiu to masz wesoło :-) widziałam Twoje nowe zdjęcie na nk - pięknie wygladasz a brzusio przesłodki :tak::-)

dziewczynki KOCHENE przytulasko bylo 9 dnia cyklu dzis jest 14 a ni cycuchy tak bola ze chyba sie ....czy to nie za wczesnie:confused:zeby robic sobie nadzieje:confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Pati wiem że bardzo chcesz zafasolkować i każdy cykl jest jedną wielką NADZIEJĄ :tak: bywa też tak że podświadomie sobie wmawiamy niektóre rzeczy typu objawy, ale Ty kochana musisz jeszcze zaczekać do dnia spodziewanej @ :tak: w każdym razie mocno trzymam kciuki za córeczkę!!! :tak:

a ja dziewczyny nie moge sie doczekac jeszcze dwa tyg a podbrzusze mnie boli i krzyze..w nocy nie moge spac torbe do szpitala juz dzisiaj spakowalam..przygotowalam ubranka dla deryi..

Kiki jeszcze troszkę...dasz radę :tak: 2 tygodnie szybko zlecą a może Malutka zechce wyjść troszkę wcześniej ;-) najważniejsze że już masz wszystko przygotowane teraz spokojnie możesz czekac na poród :tak::-)
 
Kombinuj, kombinuj ;-) już niedługo wrzesień więc może się coś poprawi :tak:
a swoją drogą to szybko te wakacje zleciały :-:)baffled: po 15-tym to już trzeba do szkoły się szykować, ja muszę Kacprowi znowu całą wyprawkę kupić do przedszkola, dostałam dłuuuugą listę :baffled:
 
reklama
Do góry