reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kiki nie wiem co jest ....jestem tak zestresowana tym kredytem , boje sie ze sie za bardzo napalilismy i jak bedzie negat z banku to będzie nam cholernie smutno
....z jednej strony nie chce przyjac do wiadomosci ze sie nie da , a z drugiej tak samo myslałam o dzidzi i co....niccccc...

wiem ze trzeba sie cieszyc z tego co sie ma...mamy dac nad głową , i dwóch kochanych szkrabów wiec nie powinnam marudzic....

echhh....chyba mnie opirniczyc trzeba poprostu :)
 
reklama
dziewczyny mam nadzieje ze nasza Aga sie nie obrazi ze to tutaj wklejam , ona to juz chyba kiedys tu pisała , ale ile razy do niej wchodze na 28 dni i to czytam to oczy mi łzami zachodzą ...

ale to takie miłe wzruszenie ...więc i wam je dam :):):tak::tak::-):-)

Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: – Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? – Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. – Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? – Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. – A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? – Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. – A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? – Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. – Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? – Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. – Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. – Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: – O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. – Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: „MAMUSIU”.
 
ANUFIFI-piękne.aż łezki popłyneły mi z oczu.
a ja do środy to jajo chyba zniose,na niczym niemoge sie skupić.:baffled:

moje samopoczucie:
lekkie bóle i zawroty glowy
tem.ciala 37
lekkie bóle piersi
częste siusiu
ucisk na żołądek-jakby kamień nanim leżał
lekka zgaga i czasem jedzenie jakby wracało do gardła-ble:baffled:
ciągnące pobolewanie jakby jajnika idące czasem w noge(szczegulnie jak wstaje)
znużenie
pobolewanie pleców jak siedze:baffled:
to chyba tyle.:sorry2:
 
Anufifi piękne to :tak::-):-) aż ściska w gardle i płakać się chce :tak: chwyta za serce :tak:

Tusia masz typowe objawy ciąży :tak:ale musisz być cierpliwa i jeszcze troszkę zaczekać ;-)
 
Anufifi.. piekne to jest:)) znalam juz to dosc dwano ;-)
Madzia.. oo to zakup wozka widze swietny !!! strasznie mi sie pliko P3 podoba!! ..na dzien dzisiejszy to moj typ :sorry2:..daj znac jak sie bedzie spisywal;-)
Tusia.. to czekamy do srody :cool2:
Buziaczki Dla WSZYSTKICH:))))
 
anufifi sliczny wierszyk az lze wycislo

tusia to typowe objawy ciazowe

a ja dziewczyny nie moge sie doczekac jeszcze dwa tyg a podbrzusze mnie boli i krzyze..w nocy nie moge spac torbe do szpitala juz dzisiaj spakowalam..przygotowalam ubranka dla deryi..
 
Beti, Czarodziejka przyjemnego wyjazdu Wam życzę!!! :tak::-) będziemy tęsknić :tak:

Tusia jak jest druga blada kreseczka tzn że powinna być fasolka!!! :tak::-) GRATULACJE!!! :-):-):-) za kilka dni bedzie druga krecha jak malowana :tak: trzymam kciuki! :tak:

Jarzębinka dobrze że wypoczęłaś u mamy :tak: ale taki czas na porządki też jest potrzebny :tak: ja nie mam kiedy się do tego zabrać :baffled:

Anufifi i u Ciebie wyjdzie słoneczko zobaczysz :tak:

Royanna, aishabg ładnej pogody nad morzem Wam życzę :-)

Pyszczek, Gosia, Patrysia, Agniesiak, Sylwia, Kiki, Pati i pozostałe dziewczynki serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia! :-):-):-)
paula jaka Ty jestes kochana zawsze witasz sie z wszystkimi:tak:swoja droga jak Ty to robisz ze wszystkie pamietasz:szok::dry::confused:buziaki kochana;-):-):tak::-D
 
dziewczynki KOCHENE przytulasko bylo 9 dnia cyklu dzis jest 14 a ni cycuchy tak bola ze chyba sie ....czy to nie za wczesnie:confused:zeby robic sobie nadzieje:confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 
reklama
dziewczyny mam nadzieje ze nasza Aga sie nie obrazi ze to tutaj wklejam , ona to juz chyba kiedys tu pisała , ale ile razy do niej wchodze na 28 dni i to czytam to oczy mi łzami zachodzą ...

ale to takie miłe wzruszenie ...więc i wam je dam :):):tak::tak::-):-)

Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: – Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? – Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. – Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? – Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. – A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? – Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. – A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? – Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. – Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? – Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. – Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. – Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: – O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. – Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: „MAMUSIU”.


piękne:tak:

A ja dzisiaj mniej na BB bo mam szwagierki dzieci pod opieka;-)
 
Do góry