reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

bereshka gratuluje synkas..ale sie ciesze nastepna lza szczescia splynela po policzku..ucaluj kubusdia od ciotki z bb...kubus dzielny chlopczyk juz niedlugo bedzie z wami w domku i bedziecie nim sie cieszyc..mi jeszcze zostalo 16 dni ale juz bym chciala by malutka sie urodzila a nie spieszy jej sie na ten swiat bedzie czekac cierpliwie do porodu..bereshka jeszcze raz gratuluje i tulam was mocno..trzymajcie sie cieplutko..

tusia gratuluje drugiej kreseczki trzymam kciuki do wtorku zrob nastepny test i mam nadzieje ze bedzie gruba widoczna druga kreseczka..
 
reklama
Witajcie :-)
Dziewczynki moje Margarittka, Sylwia, Beti dziękuję serdecznie za piękne życznia i wirtualne kwiaty i prezenty :-);-) Cmok cmok cmok dla Was! :-D

Czarodziejko jeszcze raz wspaniałego urlopu życzę! ;-)
Jarzębinko fajnie że się odezwałaś, już niedługo i Twój poród, szybko czas leci, pamiętam jeszcze Twoje testowanie i pozytywny wynik :tak::-D Pozdrowionka!

Tusia to powtórz jeszcze test za kilka dni, ale pewnie to fasolka! Ale super :-D
Patrysiu wszystkiego najlepszego dla Taty! :)
Agniesia i dla Twojej mamy tez wszystkiego dobrego! :-D

Bershka kochana Gratuluję narodzin Syneczka! :-D:-D:-D Super że się odezwałaś, że Kubuś silny, zobaczysz szybko sobie poradzi i niedługo będziecie razem w domku. Kochana bardzo się cieszę! Super że wszystko jest ok. Buziaki dla Ciebie i Kubusia, trzymajcie się cieplutko ;-):-)
 
Bershka tutaj tyle e-ciotek o was myślało , że musiało sie wszystko tak dobrze skończyć ...

całuje i pozdrawiam

Kiki , nie odzywam sie bo nie mam z czym...
dzidzi chyba juz nie będzie , z kredytem tez mam czarne mysli....doła łapie , a tutaj tyle siie dobrego dzieje ostatnio ze nie chce zanudzac....
wpadam was podczytac zeby byc na bieżąco....
buziaki
 
Ostatnia edycja:
Witam Słoneczka
oj jak miło ze o mnie pamietacie :-)

noto nie owijam w bawełne :-D synek już z nami :-) Urodziłam 5 sierpnia o 10.48 wcześniaczek 2900 g 50 cm :-) nie ma żadnych oznak wcześniactwa a położne zlekarzmi twierdzą, że chyba komuś data porodu się pomyliła :-D

no ale maluszek jednak jest po zabiegu jelitka, ma usuniętą tą niedrożność o której wciąz była mowa. Leży w inkubatorku w Opolu bo tam takie zabiego przeprowadzają. Lekaeze twierdzą, ze do 2 tyg bedziemyw domku :-) już po wszystkim i jestem baaaardzo szczęliwa, Jak tylko bedzie poza inkubatorkiem wkleję zdjecia. jest przesłodki, śliczny i do mnie podobny :zawstydzona/y::-D

W niedziele w nocy odeszły mi wody płodowe i sączyły się ale wciąz były w normie, byłam 3 dni na podtrzymaniu na kroplówce ale później rozwarcie szyjki się wdało na 1 cm i szybko cesarka w środę. No to jadę do maluszka a we czwartek mogę już go karmić mleczkiem :-)

Buziaki kochane !!!!
serdeczne gratulacje,szczesciara z Ciebie;-)no to teraz zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia i przesylamy moc usciskow i buziakow:tak::-D:-):-(
 
Bershka



88322.gif



Duzo zdrowia i samych uśmiechów.Szybkiego powrotu do domku kochana;-)



 
oj dziewczynki dziękuje za gratki takiego mam boja,że
sie nie potwierdzi.a jeszcze potym co napisała sylwia:-(troche przygasłam.
BERSHKA-GRATULACJE.;-):-):-):-):-)
 
I ja wpadam aby sie przywitac:)
Wczoraj w nocy przyjechalismy w domku, dzis uzupelniamy zaleglosci:pranko, prasowanko, zakupy, jutro rano ide robic wyniki a w poludnie jedziemy z Maciejkiem nad morze:)

Bershka-ogromnie gratuluje narodzin cudownego synka!!! Kurcze, faktycznie, jak na wczesniaczka to parametry dobre;) moj Macio terminowy byl niewiele ciezszy i dluzszy;) Ciesze sie, ze Kubus dobrzeje i od czwartku bedzie na cycusiowym mleczku! Och jak sie wzruszylam postami od Ciebie!!!

Beti, Czarodziejko-udanych urlopow zycze!!!

Tusiu, w srode powtorz test i musi byc dobrze! Ale 2 kreseczki to 2 krseczki!!! Duzo zdrowka! Gratuluje!!!

A dla reszty dziewczyn ogromne pozdrowienia!!!
 
Bershka w takim razie Caluski dla KUBUSIA:))))
Tusia..Glowa do gory.. nie psialam tego by Cie nastraszyc.. nic z tych rzeczy..tylko po to bys wiedziala ze moze byc roznie!! Myslalam ze bedzie jak u innych dziewczyn..ale niestestety ZONK byl.. Ja trzymam mocnoo kciuki..:tak: Buziaczki:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry