reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

PAULA,PATRYSIA,PYSZCZEK,RAYANNA-dziękuje za życzonka dla M;-)
a umnie objawy na @ mineły jak ręka odjoł:szok:zostaly tylko bolące cycole.
więc jeszcze mała nadziejka jest:tak:
BUZIACZKI.

ps.potrzebny mi jakis dobry kurs jez,angielskiego.
morze ktoś mial styczność bo jest tego tyle a nieznam sie jaki by byl dobry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
a umnie objawy na @ mineły jak ręka odjoł:szok:zostaly tylko bolące cycole.
więc jeszcze mała nadziejka jest:tak:
BUZIACZKI.

ps.potrzebny mi jakis dobry kurs jez,angielskiego.
morze ktoś mial styczność bo jest tego tyle a nieznam sie jaki by byl dobry.
Tusia.. Wiec Kciuki zaciskam mocnooooo ;-) A co do kursu.. to ja nie mam pojecia.. moze inne dziewczynki cos beda wiedzialy :-)
Bershka.. Kochana ja mam nadzieje ze szczesliwie tulisz juz maluszka do siebie.. Ale daj znac co u Ciebie.. Wszystkie tu czekamy i jajko znosimy z niepewności ...
 
witam serdecznie po dłuuuuuuuuuuuuższej nieobecności ............... starałam sie byc na bierząco, ale niestety nie wychodzi :tak::-D:tak:

cały lipiec byłam z małym, bo nie chodził do przedszkola, więc tak sobie kursowalismy miedzy Poznaniem a moimi rodzicami na wsi wypoczywalismy czyli mały korzystał z pogody, podwórka i baseniku a ja sobie odpoczywałam..... nie ma jak u mamy :tak::-D:tak: od sierpnia mały wrócił do przedszkla ale czasu nadal jakos brakuje, zaczęłam pranie, prasowanie i układanie czyli przygotowania :tak:

ale spieszę z zaległymi GRATULACJAMI dla Czarodziejki, wszystkiego najlepszego na druga połówke ciąży , dla Agnieszki i córeczki wielkie gratki, niech maleństwo rosnie zdrowo ......... doczytałam jeszcze, że Bershka w szpitalu, wiec czekam co tam u niej i malucha .........Kiki, u ciebie tez juz bliźiutko, jak ten czas zleciał ......... :tak::cool2::tak:

wszystkie Was serdecznie pozdrawiam i życze troszkę chłodku w te upalne dni....:tak::cool2::tak:
 
Kochane Piczki
no to wybywam...jutro juz bede w chmurkach
Caluje Was babochy i trzymajcie sie,...a tak swoja droga ciekawe ile z Was sie rozdwoi podczas mojej nieobecnosci..:tak::tak::tak:
Melduję sie za 2 tygodnie
cinnamon.gif
 
witam wieczorna pora

czarodziejko szczesliwego przelotu i wspanialego urlopu,,,

beti kochana tobie tezu zycze szczesliwego udanego wypoczynku..

bereshka odezwij sie my tu czekamy a tu zero wiadomosci..zlituj sie..tulam mocno..

anufifi co z toba nic sie nie odzywasz..

jarzebinko ty tez juz coraz blizej rozwiazania..

pozdrawiam cala reszte dziewczyn

agnieszko 12 odezwij sie napisz jak waneska.
 
witam w niedzielny poranek.;-)
ja dziś zatestowałam i mam drugą kreske ale barzo bladą:baffled::confused:
co otym myślicie?@mam dostać w środe-oby NIE:sorry2:
teras sama zglupiałam.
 
reklama
witam w niedzielny poranek.;-)
ja dziś zatestowałam i mam drugą kreske ale barzo bladą:baffled::confused:
co otym myślicie?@mam dostać w środe-oby NIE:sorry2:
teras sama zglupiałam.
Kochana jeszcze raz mega gratulacje!!!!!:tak::-D
ja na swoim pierwszym teście też zobaczyłam bardzo blada drugą kreseczke i powtórzyłam test nastepnego dnia - tez była bladziutka:tak: Odczekałam parę dni i znów zatestowałam i wyszła mocniejsza:-DTakże bedziesz mamusią!!:tak::tak::-D
 
Do góry