reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

cześć cioteczki:-)

Jola zdjęcie bomba:-) super wygląda w tych okularkach:-)

Kiki

Pati nosek do góry:-) następny cykl Wasz:-)

Royanna szkoda, że bez usg, ale czekamy na wieści:-)

witam wszystkie i każdą z osobna:-):-)

Aga, Czarodziejka, Anufifi, Sylwia z Wami mam kontakt ale wysyłam buziaki:-):-)

no i kibicujemy Sylwi:-):-)
 
reklama
witam laseczki:-)i wszystkie goraco pozdrawiam!!
Pati przykro mi ze sie nie udalo...ale trzeba dalej probowac:-)

Agnieszka przykro mi ze corcia Ci tak piersi pogryzla...
 
Agnieszka12- odpisalam Ci Kochana na 28.dni
Ale generalnie u mnie była ta sama bajka z piersiami.
Pati- głowka do góry, zbaczysz sie niebawem uda. Trzymam kciuki.
Bershka- nie ma to jak z dziadziem:)

Buziaki Kurczaki ;)
 
Witajcie :-)

Hehe Royanna już się melduję :) Milo że o mnie pamiętasz ;-) Pozdrawiam cieplutko :-)

Pati no trudno nie udało się, na pewno zawód jest, ale nie ma co patrzeć wstecz tylko z nadzieją myślec o kolejnym cyklu! :tak:

Agnieszko super taka reakcja Twojego synka na siostrzyczkę, wzruszająca... I Mężulek dumny z córy, ah widzisz niedawno jeszcze w brzuchu a teraz juz Waneska z Wami :) Myślę że szybko sobie przypomnisz jak to jest opiekować się taką kruszynką i z kazdym dniem będzie coraz lepiej :tak:

Beti Ściskam Cię mocno :-) i Patrysię, Gosię, Czarodziejkę, Bershkę, Kiki i wszystkie Was!

A ja dzisiaj trochę zapracowana jestem bo przyszedł czas na przetwory z ogórków :-) Wczoraj z M robiliśmy sałatkę z ogórków i cebuli w zalewie octowej z cukrem, curry i papryką słodką, mniam ;-) Właściwie to M sam wszystko zrobił, bo ja nie dałam rady wystać nad parującym garnkiem z zalewą, tak samo nakładanie gorącego do słoików nie dla mnie :eek: Więc pomagałam Mężusiowi jak mogłam.
A dzisiaj robimy kiszone, no i małosolne niedawno "nastawiłam" :-D

Idę zaraz na kąpiel bo jakaś taka niewyraźna jestem, wszystko przez tę pogodę...

Buziaki!
 
Aha, według suwaczka zostało mi 100 dni do porodu! :szok::szok::-D:-D:-D

gratulacje Pyszczku:-)mi w sobote studniowka stuknie:-)Mowisz ze robicie przetrwory uwielbiam takie...moi tesciowie robia a ja zawsze podjadam albo cos dadza hehe:-)a ja chcialam dzis wam zdjecie brzucha wstawic ale moj m zabral mi aparat do pracy:-(
 
reklama
PYSZCZKU ja uwielbiam przetwory jeść samorobne :tak:moi rodzice kiedyś robili ogóreczki no ale już przestali a szkoda:sorry:ale za to uwielbiam grzybki z lasu i mój tatuś także mi uzbiera mmmmm ale to dopiero pod jesień a już bym sobie zjadła takie smażone potem jajkiem zalane ach no cóż trzeba czekać:-p

GIEOSKA ty mi sie nie martw ja poczekam do jutra:-D


A ja ze synkiem byłam na dworzu(i dobrze bo teraz akurat coś chmurki nie takie idą)potem przyszliśmy do domciu daje mu loda a ja patrze mój synek zasnął siedzący z lodem:-D:rofl2:co teraz śpi;-)
 
Do góry