reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie ;-)
Dopiero niedawno wróciłam do domu i zdązyłam chwilę odsapnąć..

Bardzo smutno mi się zrobiło gdy zobaczyłam wiadomość o bracie Kiki :-:)-:)-:)-:)-( Kiki na pewno nie masz teraz siły na zaglądanie na forum, ale chcę Ci powiedzieć że jest mi bardzo przykro i smutno z powodu Twojego brata :-:)-:)-( Jejku los Cię znowu doświadcza...Kiki kochana co mogę napisać, myślami jestem z Tobą, przytulam Cię i w zasadzie nic innego mądrego nie przychodzi mi na myśl..łączę się z Tobą w bólu...Pozostaje tylko modlitwa...
 
reklama
A mi wyszło że 1 :angry: to nie fair! :wściekła/y::eek:

Czarodziejko cieszę się że masz zdrowe dzieciątko, to najważniejsze :tak:

Dziewczynki pozdrawiam Was, nie będę wymieniac bo jakoś nie mam siły na nic, zmęczyłam się porannym maratonem po mieście, nawet bibliotekę na uczelni zaliczyłam, ale to już ostatni raz, już mam wszystkie materiały do pracy mgr, więcej nie szukam, tak tam było duszno, masakra, oczywiście dwa razy wybiegłam z czytelni do toalety, ledwo zdążyłam, wiadomo na co..:baffled: ble..
 
Czarodziejko u mnie w brzuszku mieszka mała królewna:-):-D
Udało nam sie trafić 3 dni przed owulacją:-)
Okruszynko - to pieknie gratuluję. Wspaniele udalo Wam sie wstrzelic 3 dni przed:)))) To musi być wspaniale uczucie miec syna i wiedziec ze urodzi sie córcia.....badz odwrotnie....
Ja choc nie znam płci to ciesze sie bardzo ze moje dziecko jest zdrowe.....pewnie potem bede myslec kto tam sobie mieszka....


Czarodziejko rzeczywiście wspaniałe uczucie szczególnie błysk w oku mojego M jak usłyszał od lekzrza ze bedzie miał córkę. Poczułam się jakbym mu dała największy skarb:-)ja jemu a on mi:-):-):-)
W sumie córeczka zawsze tatusia a synek mamusi.:-)

Ja własnie wyszłam z wanny bo postanowiłam sobie ogolić "to i owo". To naprawde niezły wyczyn z takim brzucholkiem , normalnie dostałam zadytszki. Teraz jeszcze planuje pomalować paznokcie u nóg ale nie wiem jak to zrobię..................:szok::szok::szok:
 
ciesze sie ze podoba Wam sie ten obrazek...a jak myslicie jakie mozna dac inne kolorki zamiast tego niebieskiego i zielonego co sa na zdjeciu??

a mi w tescie wyszla 3!!bardzo by mi takie cos pasowalo:-)
 
Ja własnie wyszłam z wanny bo postanowiłam sobie ogolić "to i owo". To naprawde niezły wyczyn z takim brzucholkiem , normalnie dostałam zadytszki. Teraz jeszcze planuje pomalować paznokcie u nóg ale nie wiem jak to zrobię..................:szok::szok::szok:

u mnie identycznie :-D:-D:-D:-D czuję się jak stara baba :-D jak te kobiety z nadwagą tak funkcjonują całe życie :confused2::eek::eek::eek::eek:
 
Jadę po mojego synka do mamy :-) dzwoniłam do niego i kazał mi przywieź ciepłego loda :-D:-D:-D mały Bączek kochany :-):-):-)
buzialeeeee
 
no cóż a mi wyszło 0.:szok:dziwne bo jedno już mam.
ja po starankach i oby teraz do 12sierpnia i wszystko będzie jasne.:tak:
KIKI-:sad:trzymaj sie- dla malutkiej.

 
TUSIA no faktycznie liczba ci wyszła super:baffled:ale masz dzieciątko co widać że prawde to nie mówi bo i u mnie 4:-Dco wątpie że aż na tyle dzieciaczków się zdecydujemy bo i miejsca brak :rofl2:
 
reklama
Do góry