reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Bershka a Ty jak tam?? Mam nadzieję że leki pomagają i jest dobrze :tak:

Gosia heh z innej beczki - co tam się dzieje na Listopadówkach, jakieś dziwne niektóre laski są, nie sądzisz? jakieś kłótnie, zaczepki, czasem sobie czytam niektóre wątki, ale to masakra jakaś, aż się zaglądać odechciewa :szok::angry:

Paula najważniejsze że wyniki się poprawiły i juz niedługo pewnie będzie całkiem ok, jeśli chodzi o toxo :tak: fajnie że myślisz pozytywnie o wrześniu, popieram, tak trzymać! :-)

Patrysia, Sylwia, Beti, Kiki, Okruszynka, Pati, Royanna, Agniesiak Pozdróweczki :-D:-D

Gdzie ta nasza Anufifi , wczoraj chyba miała imieniny ;-)
 
reklama
Ja byłam dzisiaj u gina na comiesięcznej wizycie :-) Wszystko oki jak na razie, szyjka trzyma, nie skraca się, wyniki dobre, również ta krzywa cukrowa elegancko wyszła :-D posłuchałam też tętna maluszka :-) Aha pytałam dla pewności o poród rodzinny i ginek potwierdził że mój M może być przy porodzie :-) Super, i nic się nie płaci za to (wolałam i o to zapytać, bo różnie bywa z tymi opłatami:sorry:). Pytałam również o znieczulenie i dowiedziałam się że znieczulenia nie ma :szok: Tego zewnątrzooponowego nie robią bo brakuje anastezjologów, a innego znieczulenia chyba nie podają dozylnie co Dziewczynki? Jak to jest? Troch mnie strach obleciał :eek::-D
 


Gosia heh z innej beczki - co tam się dzieje na Listopadówkach, jakieś dziwne niektóre laski są, nie sądzisz? jakieś kłótnie, zaczepki, czasem sobie czytam niektóre wątki, ale to masakra jakaś, aż się zaglądać odechciewa :szok::angry:


pYSZCZKU super ze u ginka wszystko ok!ja sie nie znam na znieczuleniach ale ja chyba nie chcialabym...co do listopadowke to fakt wchodza jakies laski ktore prowokuja i robia zadyme ale tak jest na wiekszosci watkow chyba.ja juz nie czytam wszystkich tematow w listopadzie w zasadzie tylko zakupowy!!

I co zadna mi nie doradzi z tymi kolorkami??;-(
 
Gosia ja też tylko zakupowy, ale ten o wóxkach tez zakupowy więc sobie poczytałam ale nie ma sensu tych docinek czytać, u nas jakoś wszystkie jesteśmy zgrane i miłe dla siebie i tak powinno być! :-) A z tymi kolorkami to ja się za bardzo nie znam, ale myślę że brzoskwiniowy do drewnianych wykończen pasuje, tylko wiesz, jeszcze załeży jaka to brzoskwinia ;-) W nas np. w salonie jest i będzie seledynowa zieleń :-D i super wygląda ;)
 
AGNIESIAK ach a my na wesele we wrzesniu :sorry:ale my nie idziemy bo to jest wesele kuzyna M ale my tak szczerze z nim nie trzymamy a zaproszeni bo tak tu jest że ciocia M zaprasza tak większość bo wogóle tak hehe:-pa nie idziemy bo będe miała duży brzuszek co i tak zabawa taka sobie będzie dla mnie nie trawimy tej strony za bardzo a kasa troche by poszła a to ciuchy fryzjer prezent i dojazd bo nie blisko będzie weselicho co wolimy na zakupy dla dzidzi wydać:tak:może powiecie że samolubni że kasa i wogle ale jednak M sam zarabia a iść wydać tyle kasy aby 5 godzin posiedzieć to dla nas szkoda a dzidzia w drodze no i teściu wyprawia w październiku 60 lat w także barze co tez trzeba kupić i wogóle się ubrać no i potem zaraz po nim mamy do wyprawienia urodzinki synka bo teściu ma 12 a synek 8 tylko tyle że teściu szybciej swoje wyprawia:tak:
A u ciebie kochana oj oj ja bym nigdy niezostawiła takiego małego dziecka to malutkie jest przy cycusiu co koleżanki bym sobie odpuściła a u brata i szwagra szłabym z malenstwem do kosciła na obiad i troszke potańczyła i do domku :sorry:ale każdy wie co i jak zrobi najlepiej:tak:ja nie mogłabym tak wogóle takie maleństwo zostawić tak niezabardzo:sorry:
Ah.. może i racja, nawet nie pomyślałam, że przy cycu dzidzia bedzie:-p:sorry: Jakoś damy radę:tak: Nie zostawimy dzidzi samej, jak coś to pojedzie z nami na troszkę i wrócimy:tak::-)Dziękuję za przypomnienie mi, żę dzidzia tez musi jesc;-)Jaka ja egoistka:-p:-DDziecko bym zostawiła a o jedzonku dla niego zapomniala;-):-D

Patrysia, Sylwia, Beti, Kiki, Okruszynka, Pati, Royanna, Agniesiak Pozdróweczki :-D:-D
Dzięowac, dziękowac i równiez pozdrawiac;-):tak::-D

I co zadna mi nie doradzi z tymi kolorkami??;-(
Mi ten kolorek brzoskwiniowy się podoba na przedpokój. My z M jak bedziemy powiększac mieszkanko to w przedpokoju na ściane to stiuk walniemy bo jest trwały i łatwo można z niego wszystko zmyc. A wiadomo, jak dzidzia będzie i wogóle przedpokój to różne rzeczy tam mogą się wydarzyc, błoto, ślady na ścianie od butów..;-):-D
Podobają mi sie te naklejki do pokoiku:tak:
Jednak ja wole ciepłe kolorki:tak: zielony i niebieski dla mnie za chłodne, ale to rzecz gustu:tak: Także napewno będzie ślicznie:tak:
 
Ja tez witam:tak::-D
Dziś mam wolne, huuuura:-D:-D
Mogę posiedzieć tutaj z Wami:tak:
Ja w przyszłam roku mam 3 wesela. Pierwsze w maju - mojej koleżanki, w czerwcu mojego brata i w lipcu brata M:tak: Dzidzia ma termin na marzec więc trzeba będzie kogoś do opieki poszukać;-)

My też mamy wesela 20 wrzesnia ale niestety się nie wybieramy chociaż to bardzo bliska rodzina mojego M. Ale niestety wesele jest daleko jakies 250 km od domku, więc odpada ani dziecka nie zostawie na tak długo ani go nie zabiore ze sobą. W październiku z kolei moja koleznak wychodzi za mąż i bedzie tu bliźiutko domku wesele więc jeszcze zobaczymy jak bedzie z karmieniem i wogóle, ale ogólnie chciałabym iść bardzo bo czasem potrzeba takiej odskoczni od wszystkiego;-);-)
 
Ja byłam dzisiaj u gina na comiesięcznej wizycie :-) Wszystko oki jak na razie, szyjka trzyma, nie skraca się, wyniki dobre, również ta krzywa cukrowa elegancko wyszła :-D posłuchałam też tętna maluszka :-) Aha pytałam dla pewności o poród rodzinny i ginek potwierdził że mój M może być przy porodzie :-) Super, i nic się nie płaci za to (wolałam i o to zapytać, bo różnie bywa z tymi opłatami:sorry:). Pytałam również o znieczulenie i dowiedziałam się że znieczulenia nie ma :szok: Tego zewnątrzooponowego nie robią bo brakuje anastezjologów, a innego znieczulenia chyba nie podają dozylnie co Dziewczynki? Jak to jest? Troch mnie strach obleciał :eek::-D


Pyszczku super że na wizycie wszystko ok.:-)
Ja nie moge sie doczekać mojej czwartkowej wizyty.:-)
A jutro rano muszę leciec na badania jak ja nielubie tego kłucia:baffled::baffled:
 
Co do znieczuleń to nie pomogę bo nie miałam. Wiem tylko tyle że u nas to w kręgosłup jest płatne od 500 - 800 pln zależy jaki szpital.:tak:Kupa kasy niestety ale jak bede miała długo cierpieć to napewno sie zdecyduję. Na pierwszy poród poszłam na "żywioł" niby szybko bo po dwóch godzinach mały juz był. Zobaczymy może tym razem też nie zdążę pomyśleć o znieczuleniu. Ogólnie podawali mi dożylnie jakies takie bezpłatne srodni znieczuleniowe ale powiem szczerze ze chyba duzo nie pomogły i nawet nie mam pojecia jak sie nazywają:zawstydzona/y:
 
reklama
Gosia jeżeli chodzi o kolorki ścian to zalezy czy pomieszczenie jest ogólnie dobrze naswietlone czy nie. Brzoskwiniowy kolorek fajnie rozjasnia wiem bo mam w pokoju u synka- tzn to kiedys była nasza sypialnia potem oddalismy ten pokój małemu jak zaczął sam spać a kolor został. My na przedpokoju mamy czerwień ciemną i to nie był dobry pomysł bo strasznie nam przyciemniło ciemny już korytarz i teraz nawet w ciągu dnia jak chce cos zrobić to musze zapalac swiatełko.
My też z końcem roku bedziemy sie przeprowadzać, ale narzie jteśmy na etapie mebli i płytek do kuchni i do łazienki. Do malowania scian jeszcze trochę czasu.
 
Do góry