reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witajcie ;-)

Bershka widzisz jakie BB może być pomocne :-D ja też gdyby nie Patrysia to bym nawet nie pomyślala że można tak zrobić żeby małżenstwo było chrzestnymi :-) ciekawy i dobry pomysł :tak:

Kiki trzymaj się słonko, brat się usmiecha, czuje obecność bliskich i Twoją obecność duchową też :tak: ja również jestem bardzo mocno emocjonalnie związana z bratem ;-)

Czarodziejko witaj :-) a można wiedzieć na jakiej to podlubelskiej wsi byłaś? Ciekawi mnie, bo przecież zna się okolice Lublina ;-)

Pati cierpliwości, tak wczesny wynik jest niemiarodajny, poczekaj spokojnie, miejmy nadzieję że jest fasolka, trzymam kciuki :tak:

Gosia ja pamiętam ze Anufifi na urlopie, ale ciekawe jak tam po starankach, może jakies objawy ma fasolkowe, wiesz o co chodzi :-)
Wklejam linka do tego odkurzacza, tylko wiesz to jest Zelmer, polska firma, moze chcesz sobie lepszy/droższy kupić, ale ja z tego jestem zadowolona :tak:
Odkurzacz Syrius / Zelmer Niezawodnie
Ja mam ten model i kolor co na głównym zdjeciu czyli Syrius 1600 ST. Na zdjęciu trochę kolor nie bardzo, ale w rzeczywistości ładniejszy :)
Co do lodówki po wczorajszym całodniowym szukaniu na necie, czytaniu opinii (wieczorem mnie głowa od tego bolała, miałam juz naprawdę dość :szok:) wybór padł na lodówkę LG.
Ogólnie brałam pod uwagę Bosch, Siemens, Electrolux, Samsung i LG.
Chcieliśmy kupić Boscha, bo mamy pralkę Boscha i jak na razie jesteśmy zadowoleni, ale lodówki Boscha na żywo w sklepie o wiele gorzej się prezentowały, a poza tym te z systemem No Frost podobno są bardzo głośne. Natomist o LG jest wiele pochlebnych opinii i ta firma jest prekursorem jeśli chodzi o technologię No Frost :tak:
 
Poza tym boję się znou tego cięcia cesarskiego ale ja w tej całej sytuacji to najmniej ważna jestem..oby tylko synuś zdrowo się urodził..:tak:
 
Bershka a ja się wczoraj jagódkami zajadałam :tak: mniam :-D jeszcze na dzisiaj mi zostało :)
Ja to jeszcze nie myślę o porodzie, własnie żeby się nie bać :sorry2: Ale chyba chciałabym rodzić naturalnie, jesli będzie taka możliwość. Bershka a dlaczego boisz się cesarki? Zawsze myślałam że cesarka mniej stresująca bo nie czuje się tyle bólu, ale sama nie wiem :sorry2: Jak to jest? A synuś zobaczysz urodzi się zdrowy :tak::-)

Patrysia Witaj :-)
 
Pyszczku bo ja to panikara jestem :baffled: w sumie nic nie boli ale to przygotowywanie do porodu, golenie, lewatywa, cewnik...brrrrrrr...ale raz to przeszłam to przejde i tym razem :tak:
 
dzień dobry:-)

Kiki baardzo Cię przytulam kochana, jessso ile Ty musisz przechodzić, ale wierze, że wszystko ułozy się dobrze i brat będzie zdrów, ściskam mocno

Margarittko do zobaczenie za 2 tyg:-) wypoczywaj

Pyszczku, Berchka, Royanna, Czarodziejka, Anufifi, Gieosia, Agniesiak, Pati 1 , Pati 2, mam nadzieję, że nikogo nie ominęłam:-)

Jarzębinko super, że się odezwałaś:-)buziaki:-)
 
Oj tak BB jest bardzo pomocne ja od was bardzo dużo się nauczyłam i wiem że jeszcze naucze:tak::-)
Mówicie jagódki maliny mmmmmmmmmm pycha ja jeszcze nie miałam okazji ale zjadam wkońcu czereśnie z mojego drzewka no i jeszcze podjadam truskawki:tak:
A teraz za śniadanko się wziełam i czytam BB:-)
Ach kochane ja to teraz także porodu się boje jak mi oznajmiono że czeka mnie sn :sorry2:no i kurka wiecie bardzo się nie moge doczekać poniedziałku ale z drugiej strony boje się tzn.bardzo chce znać płeć i boje się że nie powie mi lub okaże się chłopczyk ach ja teraz mam takie różne mieszane uczucia bo wiem że czym bliżej to moge sie dowiedzieć wieści która mnie zdołuje a niepowinna ach a sama tłumaczyłam jak to mieć fajnie dwóch synków no i masz teraz ja się boje usłyszeć tego:sorry2:ale ja jestem głupia jak ja moge wogóle takie coś pisać przecież to moje kochane maleństwo moje drugie upragnione dzieciątko gdzie najważniejsze jest zdrowie a ja takie rzeczy mówie:zawstydzona/y:
 
Patrysiu to normalne odczucia, pragniesz córeczki i już

ale wiecie co jak piszemy sobie tak szczerze to ja napiszę też coś od siebie co teraz czuję...nie dla przestrogi dla innych ale jako wylewanie swoich żalów samej od siebie....pamiętam jak bardzo płakałam jak okazało się, że bedzie to chłopczyk..mój M mnie uspokajał, później co wizytę miałam to samo odczucie no i dopóki jak nie wyszły komplikacje....to taka kara dla mnie i dała mi takiego kopa w dupę, że teraz co wizytę czekam aż lekarka mi powie, ze to zdrowy piękny chłopczyk...mówi, że piękny ale że zdrowy...:-( to taka nauczka dla mnie... Teraz po tych przejściach mogłabym mieć 4 chłopców jednego po drugim :-D:-D:-D:-D ale zdrowych.

To się wyżaliłam :dry:
 
reklama
Do góry