reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Tak ja już oglądałam, jest super i przestroga dla nastolatek :tak:

Uciekam po juniorka do przedszkola...do wieczorka babki :-)
 
Aguś ja Cie podglądam codziennie na 28:-)

Kiki a kiedy byś się do Polski wybierała? nie miałaś jakoś na wakacje przyjechać?

Margarittka!!!!!!!!!!!!!

ja chyba jednak Was sobie poczytam, bo cos się dziś skupić nie moge, zasypiam na stojąco:baffled:
 
Hej!
A my juz w domku, ale spacer 2godzinny zaliczony. Macius padniety-moze zasnie a i Alanek w brzusiu spi:)

Beti-dobrze, ze zajrzalas do nas:) no to czekamy na testowanako. Kochana, Ty o synciu marzysz, ja marzylam o coreczce-ale synkek drugi tez fajna sprawa:)
Anufifi-czekamy cierpiwie do konca cyklu, z temeperaturka moze roznie byc
Agnieszka 12-kurcze, ale u Ciebie zlecialo! ostatnie okienko w suwaczku!!! Jeszcze tylko miesiac i utulisz skarbika:)
Kiki-Ty dzielna kobietka jednak jestes. W tej ciazy wciaz jakies problemy ze zdrowkiem, na m liczyc nie mozesz, naprawde twarda sztuka z Ciebie, ze dajesz rade. Ale wiem, to dzieci daja moc do zycia, a w Tobie rosnie mala krolewna :)
Bershka-a i u Ciebie bedzie dobrze. Najwazniesze, aby synek rosl w sile!
Narazie zmykam, na kilka minut-utulic synka:)
 
beti mialam wybrac sie do polski potem do siostry tu w niemczech ktora mieszka dalej o 530 km ale lekarz powiedzial bym lepiej zostala w domku bo to ciaza ostatki i te moje ataki kolki od woreczka ze roznie moze sie stac..wiec zostalam w domku i dlatego chlopaki jada na oboz..a tak to co lato jezdzimy na wakacje..w polsce bede dopiero napewno w nastepnym roku..

bereshka ja i agnieszka mamy juz tuz tuz jedna po drugiej bedziemy rodzic a im blizej tym bardziej sie boje..bereshka musimy byc dobrej mysli ze bedzie dobrze ze urodzimy zdrowe silne dzieciaczki..

agnieszko12 jak tylko bedziesz po wizycie to napisz co powiedzialk lekarz na to ze chcesz wczesniej urodzic..

royanna jestem silna ..staram sie chociarz..poddac sie nie moge manm 3 wspanialych synow ich usmiech zabija moje cale cierpienie..teraz czekamy na derya wszystko kreci sie w kolo niej dlatego nie mysle nawet za duzo o moim m i o tym co sie stalo..do porodu wybiera sie ze mna moja przypsiolka z czego bardzo sie ciesze..nie mam tu rodziny wszyscy sa w polsce jestem sama tu z dzieciaczkami i dlatego tak mi ciezko,,najbardziej bedzie bolec jezeli moj m nie przyjdzie do szpitala zobaczyc deryi..
 
Becia jestem jestem ;-) moje podekscytowanie wyjazdem siega zenitu:sorry2: rok mnie tam niee bylo uhhh.No i mały stresik ofqrs.Bo z Niki w samolocie 3 h - nie wyobrzam sobie:dry: Moze zasnie-oby.Jak miala 5 mc-y to pikus- przespala caly lot,ale teraz- wszedzie jej pelno:tak: Zobaczymy.
Poza tym mam z Miśką maly problem.... zrobiła się taka nieznosna ,ze :baffled: słów mi brak:sorry2: Szukam przyczyny...tłumacze, rozmawiamy.... normalnie ręce mi opadają.

anufifi pisalaś kiedys,ze nie lubisz rozwrzeszczanych dzieci-i ze dziewczynki mają do tego sklonnosc.Coś w tym jest:confused: Domek fajny.My tez mamy daleko idące plany....poki co w tamtym roku kupilismy działkę w PL oczywiscie.Mamy juz swoj domke,ale... mały jest i zamarzyło nam się coś większego i takiego z prawdziwego zdarzenia.Pozostało tylko realizowac plany.... i siedziec tu niewiadomo ile:dry: ale jestesmy razem i to jest dla mnie najwazniejsze.Sciskam Cię mocnoachno.

kiki ten Twój m działa mi na układ:no: :sorry2: jednak mysle,ze mimo wszytsko przyjdzie do szpitala.3maj sie i badz dzielna i dobrej mysli.Bo pozytywne myslenie to bardzo duzo:tak: buzka

Bershka brak mi tu emotek,zebym Cie usciskac mogła;-) Twoj synus w brzusiu to na pewno silny facet- wiem to :cool2: i oboje bedzie plakac ze szczęscia,ze juz się widzicie i jest wsio ok- zobaczysz:tak: odpoczywaj...

agnieszka12 ;-) i Ty wytrzymasz z malusią tak dlugo jak to tylko mozliwe.Ja nie miałam wywoływanego porodu to i nic nie powiem:dry: ale na pewno lekarze będa wiedzili przeciez co i jak prawda? buzka

royanna sliczne imię-Alanek...się rozmarzyłam:rolleyes2: podrap do w lewą stópkę ode mnie;-):-D

Pyszczku słodki:-p Cos mi się wydaje,ze Ty z tą listą zakupów ktorą skrzętnie notujesz to przesadzisz:-D Ale ja z Martysia tez szalalam:sorry2: teraz z Niki juz bylam mądrzejszą mamusią;-) A co do wozka.... chyba dobrze,ze nie wylicytowalaś go:sorry2:Tak mialo byc:-D kupisz sobie ze sklepu, dotkniesz, pojezdzisz i w ogole- mowie Ci:tak: I jakąś focie Twoją bym zobaczyla chętnie:-p:-)

Kicia80 haloooo:confused:

Wiecie dobrze kochane,ze nie sposób kazdej odpisac nawet po zdaniu.Niemniej jednak kibicuje Wam...podczytuje... ciesze sie z radosci Waszych .Planowane przez Was zakupy dla bobaskow przypominają mi te mile chwile:tak:

Przed wyjazdem postaram się napisac i znikne na 2 tyg.Pozdrawiam wszytskie.
 
kiki a dzieki dzieki:-D taaa bedzie cichutko:dry: wlasnie nowe to wszedzie zajrzy :-Dale napisze jak bylo;-) Chyba sie nie obraziłas ,ze tak napisalam o Twoim m:zawstydzona/y: Ale.... słowa się same cisną- i tak byłam delikatna:sorry2:
 
reklama
Do góry