reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Juz wiem, co mi sie tak nic nie chcialo...pada deszcz...spiaca sie zrobilam ale Macio nie bardzo, wiec razem ogladamy Krecika :)
 
reklama
Przykro mi Royanna z powodu rodziców-takie życie :-( ale przykre też,że mają odwagę się roziweść a nie mają odwagi Tobie o tym powiedzieć :baffled:

Twój ojciec chce seperacji bo pewnie ma nadzieję, ze kiedyś do siebie wrócą- tak mi się wydaję :confused:

Anufifi jak znasz już sąsiadów to super !! Oby Wam się udało z tym domkiem wymarzonym :tak::tak::tak:
Przepraszam dziewczyny za ogóreczki :-D już się kiszą :-) kupiłam dzisiaj kamienny garnek, zalałam zaprawą, koperkiem, czosnkiem, chrzanem, zielem ang. i liściem laurowym...pachnie w całym mieszkanku :-D:tak:;-)
 
Witajcie dziewczyny,dlugo sie nie odzywalam...ale z dwojka dzieci to naprawde ciezko wykombinowac chwilke.Moj starszy synek powinien chodzic jeszcze do szkoly do 21 lipca,ale 10 dzieci z jego klasy zachorowalo na swinska grype wiec wspolnie z mezem postanowilismy go nie puszczac juz do konca roku.Staram sie od tego miesiaca o corcie i dokladnie 11 dnia cyklu bylo przytulanko z mezem wiec trzymajcie kciuki:-):-):-) please....bardzo bym chciala zeby sie udalo!!!specjalnie kilka tygodni nie bylo...zeby zebrac duzo...sily na ten jeden dzien w miesiacu!!!och ja juz bym chcial wiedziec.Prytulanko bylo we wtorek kiedy mozna juz probowac robic tescik:confused::confused:buziaki;-);-)
 
Pati chyba nic nie pospieszysz, czekaj cierpliwie do daty miesiączki, możesz też pójśc na betkę tylko nie pamiętam ile dni po zapłodnieniu wychodzi. Są testy które wykrywają ciąże 6dni po zapłodnieniu..jakoś sceptycznie do nich podchodzę.
 
witam sie z wami..kupilam dzisiaj wozek a jutro przyjdzie mi kolyska juz nie moge sie doczekac.wszystko przygotowane tylko musze kupic kosmetyki i pampersy..jeszcze zostalo 6 tyg..mam juz 34 tydz..ten czas tak leci a ja coraz bardziej sie boje..

anufifi domek piekny..zycze powodzenia w banku do zrealizowania marzenia..

bereshka ogorki pychotka ale przy tej ciazy wole slodkie kwasne mi nie podchodzi..

agnieszka wozeczki super co dalas na linku..ja podobny kupilam..

pyszczek znajdziesz inny wozeczek jeszcze masz troszeczke czasu..

gioeska kacper super imie bardzo mi sie podoba..
 
pati to trzymamy kciuki za pozytywny tescik

royanna przykro mi ze wzgledu na rodzicow ale coz takie zycie i czasami nie uklada sie tak jak bysmy chcieli..moze po seperacji wroca do siebie i bedzie oki..
 
dziewczyny jak moge wam polecic to ja kupilam wozek quinny buzz i jestem bardzo zadowolona moj synek ma 1,5 roku a to juz moj 2 wozek quinny,1 mialam red reflection a teraz mam black reflection,jestem bardzo zadowlona i polecam.Wsumie mysle teraz o sprzedazy ale to tylko ze wzgledu na to ze wiecej jezdze samochodem niz wozkiem i przydalaby sie teraz zwykla parasolka,ale quinny poleca:-D
 
reklama
Do góry