reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kurcze miasto całe przejechałam tam i z powrotem, a tu nic :angry::sorry2: Widocznie nie był nam pisany ten wózeczek :sorry2: Ale przynajmniej wiem juz jaki chcę i wiem żeby sprawdzać kiedy się kończy aukcja co do sekundy :-D

Anufifi piekny dom, na pewno tak jak pisałaś - raj dla dzieci i nie tylko. Ja też się boję kredytu, ale juz zdecydowaliśmy że bierzemy, żeby w koncu coś było nasze i naszych dzieci w przyszłości :tak:
 
reklama
Royanna masz rację obstawaj przy Alanku, skoro Ci się podoba i M też :tak: u nas też długie nazwisko dosyć, no trudno, ja też imię i nazwisko mam razem długie, a panienskie miałam jeszcze dłuższe :sorry2: ale jakoś przeżyłam :-)
 
Moj maz nie neguje imienia, tylko sie usmiecha-liczy ze zmienie zdanie. Ale wiem, ze jak nie zmienie zdania to i on nie bedzie sie wsciekal. Smial sie, ze to on pojdzie dziecko rejestrowac wiec duzo moze sie wydarzyc. A ja sie smialam, ze jak imie zmieni, to nie ma po co wracac :)
 
No niestety ktoś był szybszy, Gosia może to Ty???:-D
Ale w sumie nie powinni tego zaliczyć bo ktoś kliknął 16 sekund po 16, a my jeszcze 12 sekund przed 16, a o 16 aukcja się kończy :angry:
Trudno się mówi, znajde inny, ale wiem przynajmniej że chcę Urbana :tak:

A nie dobrze, aukcja się konczyła o 16.42 Źle spojrzałam, kurcze :/

Pyszczku to nie ja:-)ja mam nick na allegro tj na bb:-) teraz przynajmniej mozesz sobie jeszcze raz na spokojnie pojechac oberzec ten wozeczek:-)i napewno niedlugo bedzie znowu taka okazja:-)

Royanka ale powiedzialas swojemu m hehe z tym imieniem..moj mnie tez straszyl ze nazwie corke jak chce bo on idzie ja zglosic:-)Moj m napisal mi sms ze Kacper moze byc:-)
 
Gosia ja tez myślę że jeszcze nie jedna taka okazja sie trafi :tak: a teraz ide zjeść obiadek bo zgłodniałam z tego wszystkiego :-D
 
reklama
Do góry