reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Gosia może i za wcześnie na czkawkę, własnie nie wiem, tak tylko napisalam :-D:-D:-D heheh
a imię naszego synka rzeczywiście ładne :-D:-D:-D:tak: oboje wybraliśmy z M, w zasadzie żadne inne nie wchodziło w grę :)

Patrysia powiem Ci że ten kolorek to mnie ujął, super taka perła z odcieniem pistacji. dla mnie super. A mój M ma znowu alergię na ciemne wózki, np granatowych nie znosi, w ogóle nie lubi takich jak to mówi zwykłych beznadziejnych kolorów jakie ma dużo wózków :-D:szok:
 
Gosia może i za wcześnie na czkawkę, własnie nie wiem, tak tylko napisalam :-D:-D:-D heheh
a imię naszego synka rzeczywiście ładne :-D:-D:-D:tak: oboje wybraliśmy z M, w zasadzie żadne inne nie wchodziło w grę :)

Patrysia powiem Ci że ten kolorek to mnie ujął, super taka perła z odcieniem pistacji. dla mnie super. A mój M ma znowu alergię na ciemne wózki, np granatowych nie znosi, w ogóle nie lubi takich jak to mówi zwykłych beznadziejnych kolorów jakie ma dużo wózków :-D:szok:

ja tez nie lubie ciemnych wozkow..sa dla mnie przygnebiajace..a jak widze czarny wozek to juz masakra jest jakas...Pyszczku ten kolor co jest na allegro jest sliczny ale one naprawde co jakis czas sie powtarzaja a my mamy jeszcze duzo czasu do listopada i napewno cos trafisz:-)
 
No tak mnie kusi kupienie tego dzisiaj że mówie Wam..:sorry2::sorry2::sorry2:
Ale chyba rozsądek weźmie górę..

Pyszczku skoro Cie kusi to lec szybko do jakiegos sklepu z wozkami i sama poogladaj jesli bedzie ci odpowialal to zalicytujesz i problem rozwiazany:-)

http://lajt.zumi.pl/1840660,wizytowka.html?&qt=mutsy&loc= tu jest jakis sklep w lublinie zadzwon zapytaj czy maja tego mutsy jedzi i zoacz
[ame="http://www.google.com/search?client=opera&rls=en&q=hurtownie+dzieciece+w+Lublinie&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8"]hurtownie dzieciece w Lublinie - Google Search[/ame]
 
Ostatnia edycja:
A chciałam wam się pochwalić ze moja sunia wczoraj wieczorem urodziła 12 szczeniaczków:-Dsą takie słodziutkie wszystkie sa do niej podobne tylko z 3 są białe i tam troche ciemnego tak jak mojej suni tata:-)jak słodko niućkają mleczko az mi łezka poleciała bo moja sunia jest mamusią:zawstydzona/y:takie kochane te maleństwa:-)ja mówie do M teraz hehe że jedna już twoja kobitka urodziła teraz czas na mnie:-D
 
witam

anufifi sliczny pecherzyk jest..teraz czekac na pekniecie a moze dzisiaj poserduszkuj jeszcze a potem juz przerwa...

pyszczku ladny wozeczek sliczny koloe mi sie bardzo podoba..

moja derya tez ruchliwa caly dzien daje znaki o sobie ale najbardziej rano koko 7 i wieczorem od 22..
 
Heheh Gosia dobra jesteś, już mi sklep znalazłaś :-) Dzięki ;-)
Ja dopiero wróciłam z banku, deszcz leje, musze chwilę odpocząć i coś zjeść. A patrzyłam na stronie internetowej tego sklepu i mają Mutsy zarówno 4rider jak i urban rider. Szkoda że to na drugim końcu miasta, ale zobaczę, zasnanowię się, może pojadę. W sumie pomyślałam że macie rację i nie ma co w ciemno kupować.

Patrysia hihi ale Ci fajnie, takie malutkie szczeniaczki są słodkie :-) i to aż 12 sztuk na raz, dzielna sunia :tak: dobrze że my mamy tylko jedno dziecko urodzić :-)
 
Kiki witaj kochana :-)

Gosia dzwoniłam do tego sklepu co mi podałaś, i jednak na sklepie mają tylko urban ridera, 4ridera nie mają, a szkoda bo jakbym już miała jechac to chciałabym porównać jak się prowadzą oba. Tylko urban ridera można obejrzeć
 
reklama
Dziewczyny , a my z M ogladalismy dzisiaj domy....normalnie spac nie będę....jutro jediemy do banku zorientowac sie co i jak ....boję sie jak diabli ....jak Pyszczek też zresztą , ale jak sie wszystko uda to chyba z radości ekspoduje bo to miejsce to raj dla moich dzieci :) no i dla nas :)
 
Do góry