reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Patrysiu dzięki za dobre słowo ;-) i ja mam taką nadzieję że nie będzie żadnych problemów, będzie dobrze się mieszkało i damy radę z kredytem :tak:
 

A ja od wczoraj nie mogłam sobie miejsca znaleźć bo dzisiaj do południa mamy dac znać tym ludziom od mieszkania czy kupujemy. Martwiłam się, bo tam niedaleko bloku jest tor kartingowy i w sezonie w weekendy jest głośno podczas zawodów czy wyścigów samochodów, albo jak driftują albo palą gumę, ale to nie w każdy weekend i tylko w sezonie. Koleżanka mieszka w bloku obok i twierdzi że nie jest tak źle. Dużo wczoraj rozmyślałam i modliłam się o pomoc w podjęciu dobrej decyzji. I dzisiaj już jestem zadowolona, wiem że to kredyt na wiele lat, ale pomyślałam że trzeba spróbować, bo nie ryzykując nigdy się niczego nie osiągnie. Mieszkanko samo w sobie bardzo fajne, więc ten ewentualny hałas mam nadzieję da się wytrzymać. Modliłam się tez dzisiaj żeby ta decyzja była dobra dla nas i jakoś tak mi się dobrze zrobiło wewnętrznie, zadzwoniłam do M i powiedziałam że ja tez się zgadzam i bierzemy to mieszkanko (M już od wczoraj był na tak).
Myślicie że dobrze zrobiliśmy? :sorry2: Mam nadzieję..

Pyszczku mysle ze bardzo dobrze zrobiliscie:-)poza tym pisalas ze mieszkanie jest wykonczone wiec wydatego remontu wam odchodzi:-)i co swoje to swoje:-)czekamy na zdjecia waszego nowego gniazdka:-)
Gosiu własnie jak to jest z tą glukozą? Ja właśnie nie wiem czy tylko mi pobiorą na czczo i potem po godzinie, czy jeszcze potem trzeci raz po dwóch godzinach? :confused:

Czyli już Gosia z pracy wróciłaś? To i tak szybko się obrobiłas rano :tak:
tak wrocilam ja powiedzialam ze na wiecej niz 2godz nie bede chodzic i juz:-)co do glukozy to jak masz 75 to masz jedno klucie na czczo,potem po godzinie drugie klucie i trzecie po drugiej godzinie..tylo nie pamietam kiedy sie pije ta glukoze::szok::szok: ja mialam klucie w palec wiec jest w miare ok bo niektore maja normalnie z zyly:szok::szok::szok:
Zobaczymy jak będzie widac za dwa tygodnie:tak:21 lipca idę:tak: A usg robił mi normalnie przez brzuszek..:tak:

Aga bardzo dziwne ze zrobil Ci usg przez brzuch??czemu nie zrobil dopochwowo??przeciez to wiecej widac..bal sie czy co bo dziwne to dla mnie??i napewno bedzie juz za 2tyg serduszko:-)
 
Gosia aha czyli czeka mnie 3 kłucia :baffled: i wiem że w tym labolatorium co ja chodzę pobierają z żyły , ale ja chyba gorzej z palca nie lubię :sorry2:
hehe co do mieszkania to i tak tamci ludzie do końca sierpnia będą jeszcze tam mieszkać więc my dopiero we wrześniu :tak:
 
Gosia aha czyli czeka mnie 3 kłucia :baffled: i wiem że w tym labolatorium co ja chodzę pobierają z żyły , ale ja chyba gorzej z palca nie lubię :sorry2:
hehe co do mieszkania to i tak tamci ludzie do końca sierpnia będą jeszcze tam mieszkać więc my dopiero we wrześniu :tak:

Pyszczku juz jest polowa lipca prawie zanim sie spakujecie i sprawy z wynajmem zamkniecie akurka bedzie wrzesien:-)wazne ze przed porodem sie przeniesiecie:-)a na ktorym pietrze bedziecie mieszkac??winda bedzie??
 
Aga ja tez sie dziwie ze robił ci przez brzuch....:szok::szok::szok:
Moja koleżanka w 8 tyg. prosiła o to zeby miec przez brzuch i sie lekarz nie zgodził bo stwierdził ze moze byc nie wiadac za dobrze ....dziwny ten twój lekarz.....

Gosiu na urlop jedziemy w piatek i juz nie moge sie doczekac :)
 
Aga ja tez sie dziwie ze robił ci przez brzuch....:szok::szok::szok:
Moja koleżanka w 8 tyg. prosiła o to zeby miec przez brzuch i sie lekarz nie zgodził bo stwierdził ze moze byc nie wiadac za dobrze ....dziwny ten twój lekarz.....

Gosiu na urlop jedziemy w piatek i juz nie moge sie doczekac :)

Aniu ale gdzie jedziecie bo mieliscie propozycje do Nicei i co??
 
Aga bardzo dziwne ze zrobil Ci usg przez brzuch??czemu nie zrobil dopochwowo??przeciez to wiecej widac..bal sie czy co bo dziwne to dla mnie??i napewno bedzie juz za 2tyg serduszko:-)

Aga ja tez sie dziwie ze robił ci przez brzuch....:szok::szok::szok:
Moja koleżanka w 8 tyg. prosiła o to zeby miec przez brzuch i sie lekarz nie zgodził bo stwierdził ze moze byc nie wiadac za dobrze ....dziwny ten twój lekarz.....

Gosiu na urlop jedziemy w piatek i juz nie moge sie doczekac :)

Zrobił jak zrobił, widocznie tak robi:tak: Dobrze, że chociaz było pęcherzyk widac. A na dopochwowym moze by było coś więcej widac, jak myślicie?
Jeszcze będe jedno robic usg i pojde chyba prywatnie bo na następną wizyte za dwa tyg mam przyjśc z usg i z wynikami.
 
reklama
Gosiu w efekcie jedziemy na 10 dni do jastrzebiej Góry i na tydzien do Mikołajek do Gołebiewskiego...ale o tym Filip nie wiem , będzie miała niespodzianke bo to ostatnio stało sie jego marzeniem....nieprawdopodobne ze ja jeszcze dochowałam tajemnicy i mu sie powiedziałam :):):): alez sie zdziwi jak go tam postawimy hehe:)
 
Do góry