reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czarodziejko a ty od kiedy zaczynasz staranka?????

Kicia czekam na wieści.....

Beti trzymaj trzymaj przydadzą sie ...dziękuję

Margaritta życz mi przede wszystkim cierpliwości bo u mnie zazwyczaj jej poprostu nie ma jak tu juz nie raz wspominałam

Jarzebinka to ty teraz następna testujesz chyba tak???????

Aguś ja jutrzejszy wynik betki znam ...dobrze ponad setke jak nie 200 :)


Buziole dziewuszki
 
reklama
Medio jak się czujesz ? Co słychać ?
Aniu jeszcze raz gratuluje spełnionego marzenia :tak: i mam do Ciebie wielką prośbę - jak będziesz mieć czas napisz mi jak przebiegała u Ciebie CC . Z tego co piszesz to chyba było to znieczulenie w kręgosłup - to boli ? Ile czasu trwa ,,paraliż ,, ? Po jakim czasie wstałaś ? Jak się teraz czujesz ? I w ogóle napisz proszę jak najwięcej o wszystkim związanym z CC :tak:
 
Czarodziejka mysle tak jak ty, ze wychodzi kreseczka jak jest obecnosc hcg.
problem w tym ze na poczatku byla jedna kreska dopiero po okolo pol godzinie wyszla druga bladziutka, a dzisiaj juz wogole tylko jedna.
ale nie przejmuje sie jak nie w tym cyklu to w nastepnym.
bedziemy probowac az sie uda!;-)
:-)
Kicia ja mialam podobnie!!!
No ale oczywiscie roznie może byc bo testy tez bywaja zawodne ale myśl pozytywnie :)
Ja ze swojej strony trzymam mozcno zacisniete kciuki:tak::tak:

KICIA bardzo mi sę podoba twoje podejście i zyczyła bym sobie takie mieć :tak:
Ale myśle , że u Ciebie jeszcze nic straconego:tak:;-)

Ania dodała mi sił i mam nadzieje ze przetrwam próbę cierpliwości.
Jeśli chodzi o plan działania ...zaczynam od monitoringu , ponieważ ostatni cykl pokazał mi że róznie bywa chce iść co najmniej 3 razy, żeby widzieć jak pęcherzyk rośnie .Chce iść w 12, 14, 16 dc ...ale jak to sie jeszcze ułozy to zalezy od eksperta monitoringu Agnieszki :tak::-Dna której pomoc liczę ...marzy mi sie by ten monitoring pokrył sie ze śluzem który w ostatnim cyklu dał mi niezły wycisk....i ogólnie plan mam na serduchowanie po raz ostatni w pierszym dniu rozciągliwego przeźroczystego śluzu....i mam nadzieje ze wówczas pęcherzyk będzie miał ok 19 max 20mm. Zbyt idealne zeby miało odzwierciedlenie w rzeczywistości :-(
no cóż jesli chodzi o teorie to mam plan ....ale na tym koniec
Jak powiedziala moja promotorka dziś :
MIEĆ PLAN PRACY TO POŁOWA SUKCESU...a moze nawet wiecej:-D:-D:-D
Także nie ma co popadac w zwątpienia tylko myslec ze ulozy sie to najwlasciwiej :)
Choc ciekawe czy bede taka mądra jak sama zacznę chodzic na monitoring :)

:confused: Czarodziejko... masz racje z tym,ze...Bóg wie co dla nas dobre i w którym momencie ma nas coś podarowc albo zabrac...we wszystkim jest jakis sens:tak: A apropos tych ksiażek to nie masz ich przypadkiem w wersji elektronicznej?:blink:Malinki mniammmm.
.
ja to jestem taka troche buddystaka, wierze w prawo "karmy" czyli ze to co dajemy wraca do nas zwielokrotnione, wiem ze wszytsko co nas w zyciu spotyka to nie przypadek!!!!! A wszelkie wedlug nas negatywne sytuacje to nic innego jak lekcje...dlatego trzeba zaufac Stwórcy ktory jest w nas ...czasem mowimy na "to" INTUICJA:tak::tak::tak:

Słów to Ty dopiero nie znajdziesz jak usłyszysz od lekarza że to dziewczynka...... będzie dobrze....trzymam kciuki...
Aniu jestem sklonna Ci uwierzyc:-D:-D:-D:-D
Marze o tej chwili i wizualizuję zawsze przed snem :)

Anufifi trzymam kciuki:-)
Czarodziejko, a w wersji elektronicznej posiadasz może te książeczki?
kreseczki i dziewczynkę:-)
:-):-)
moze jak bym dobrze poszperala to znalazlabym ksiązke Wojcika
Babeczki powiem Wam ze jestem juz troche padnieta po calym dniu
do 17 bylam z mlodym w domku a potem na uniwerek spotkanie z promotorką
Byla w szoku jak zobaczyla ile naskrobalam
Pisze prace o urlopach wychowawczych i pierwsze lata zycia dziecka (opieka nad nim)
Musze napisac o problemie jaki jest przy zapisywaniu dziecka do zlobka czy przedszkola ze nie ma miejsc itp
jakbyscie gdzies widzialy cokolwiek na ten temat w necie, gazecie czy coś dajcie znac a bede wdzieczna i dobre Anioly poslę :)
A uwierzcie mi odkąd wrocilam z Indii mam uklady z tymi na GORZE:-D:-D:-D:-D
62865_m,anioly_sa_wsrod_nas___.jpg
 
Ostatnia edycja:
Wklejam wypowiedz jednego lekarza:


Długość życia plemnika zależy od odczynu środowiska i temperatury otoczenia. W środowisku zasadowym żyje dłużej niż w kwaśnym. W pochwie jest środowisko kwaśne i plemnik żyje tu do 2 godzin. W szyjce macicy jest środowisko zasadowe i tu życie plemnika wynosi 48 godzin, w jamie macicy do 25 godzin, a w jajowodzie do 48 godzin. Poza organizmem plemnik żyje do 18 godzin w temperaturze 37 stopni Celsjusza, a w temperaturze 20 stopni jego żywotność wzrasta do 70 godzin. Jeżeli plemniki dostaną się w okolice wejścia do pochwy, to w sprzyjających okolicznościach, np. kobieta jest w fazie owulacji, istnieje możliwość zapłodnienia.

dziękuję czarodziejka!

na szczęście mąż wyzdrowiał i były jeszcze wczoraj przytulanka - czyli w 12 dc gdy test owulacyjny wykazał dwie kreski takiego samego koloru... więc zobaczymy, może będzie chłopiec:)
oj żeby w ogóle było...
 
witam...

Anuffi, chyba faktycznie teraz ja jestem kolejna w kolejce do testowania, ale to jeszcze cały tydzien oczekiwania .....:tak::-D:tak:

choć dzisiaj tłumaczyłam małemu,że muszę iść do lekarza, bo kiedyś bolał mnie brzuszek i pan doktor musi mnie zbadać ( problemy z wątrobą) a mały odrazu pytanie, czy mam dzidziusia w brzuszku, to mu tłumaczę,że nie, a czy byc hciał, a on że tak :tak: i upierał się,że juz mam, bo mam juz nawet troszkę duży brzuszek ( leżałam na boku, koło niego) i wiecie tak mi sie miło zrobiło.... a może wykracze........ :tak::-D:tak:

Beti, mój mały też zajada dużo, bo je normalne posiłki w przedszkolu, po powrocie do domu prawie codziennie jeszcze obiad i jakieś słodkie :tak: i wygląda normalnie, tylko mam wrażenie,że właśnie ta czekolada wpływa na problemy w toalecie, po tygodniu abstynencji już jest leiej, ale właśnie ten okres świąteczny nie sprzyja temu aby ograniczyć czekoladę, bo każdy kto przyjdzie to właśnie z jakąś czekoladką - jakby nie mogli przynieść owoców ......

pozdrawiam i miłego :tak:
 
Witam dziewczynki:-)
wczoraj bylam sobie pobrać krew a dziś rano miałam wyniki Beta 1084 :-) więc chyba dobrze...

jarzębinko a może betke sobie zrobisz;-) można ją robic o kazdej poze dnia i nie trzeba byc na czczo a wyniki do 3 godzin:-):-):-) jezeli jestes 10dni po owulce to juz napewno wyjdzie wynik...
pozdrawiam Was serdecznie;-)
 
Medio jak się czujesz ? Co słychać ?
Aniu jeszcze raz gratuluje spełnionego marzenia :tak: i mam do Ciebie wielką prośbę - jak będziesz mieć czas napisz mi jak przebiegała u Ciebie CC . Z tego co piszesz to chyba było to znieczulenie w kręgosłup - to boli ? Ile czasu trwa ,,paraliż ,, ? Po jakim czasie wstałaś ? Jak się teraz czujesz ? I w ogóle napisz proszę jak najwięcej o wszystkim związanym z CC :tak:
Akurat dziś nie najlepiej, źle sypiam i duszno mi ciągle i mam napady gorąca. Karolek wierci się w brzuszku, oj ciasno mu już:tak:.
A jak Ty się czujesz?
Jarzębinko trzymam kciuki za testowanko.:-)
 
Witam z rana :-)

dzieki dziewczyny za trzymanie kciukow.
zobaczymy czy pomoze :-D
tescik zapodam chyba w niedziele, to beda akurat 2 urodzinki mojego synka.
narazie zakladam ze nie jestem w ciazy, wole to niz kolejny niepewny test.
nieiestety betki nie mam jak zrobic...

Anufifi napewno dam znac kochana!!

Agnieszka no to brawo!!!!!!! to juz mozna skladac oficjalne GRATULACJE!!
patrze na twoj suwaczek ciazowy i jak wrzucilam sobie na bb date oststniej @ to wyszla mi taka sama ciaza :-D 4tydz i 4 dzien. kiedy powinnas dostac @ i kiedy mialas ostanie serduchowanie?

Ania slodkie te twoje chlopaki! beda dbac chlopaki o malenka ksiezniczke!!

Ktos moze testuje w najblizszym czasie ??
 
reklama
Kicia
ostatni okres miałam 9.11.08r
ostatnie serduchowanie 19.11.08r (rano o 7;30)
a owulke 21.11.08r. ( w nocy o 23;30 )

Kicia niewytrzymam do niedzieli dawaj testa wczesniej:tak::tak::tak: juz i tak jestes blizej wiec jak jedna juz wyszła to druga juz napewno wyjdzie mi wyszły II 5 dni przed terminem okresu:tak::tak::tak::tak:
 
Do góry