reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
witam z rana:)))
Czarodziejka to napomknij o NAS tam u gory ze chcemy chlopcow i dziewczynki:-D;-)
Sylwia a pewnie ze wspomnę...juz zalatwione tylko my tez musimy swoje zrobic i madrze wykorzystac wiedze o planowaniu płci a uda sie napewno!!!:tak::tak:

mały odrazu pytanie, czy mam dzidziusia w brzuszku, to mu tłumaczę,że nie, a czy byc hciał, a on że tak :tak: i upierał się,że juz mam, bo mam juz nawet troszkę duży brzuszek ( leżałam na boku, koło niego) i wiecie tak mi sie miło zrobiło.... a może wykracze........ :tak::-D:tak:
:tak:
Jarzębinko pamuetaj ze dzieci czuja wiecej niz my i widzą wiecej...są jak Anioły w ludzkich cialach :)
Moze on po prostu juz wie o czym io czym Ty sie niebawem dowiesz :)

Witam dziewczynki:-)
wczoraj bylam sobie pobrać krew a dziś rano miałam wyniki Beta 1084 :-) więc chyba dobrze...
Agniesia12- jest nie tylko dobrze ale BARDZO DOBRZE BABECZKO
Uwież wreszcie ze mala Dusza sie wcielila !!!!!!
I teraz to juz dbaj o siebie, miziaj brzuszek posylając dobre Energie swojej istotcce :)

Witam z rana :-)

dzieki dziewczyny za trzymanie kciukow.
zobaczymy czy pomoze :-D
tescik zapodam chyba w niedziele, to beda akurat 2 urodzinki mojego synka.
narazie zakladam ze nie jestem w ciazy, wole to niz kolejny niepewny test.
nieiestety betki nie mam jak zrobic...
Kicia ja tam czuje ze fasolka sie zasiala lecz jesli nie jestes pewna to dobrze ze spokojnie do tego podchodzisz. Najgorzej to sie chyba nastawic uwieszyc a potem "nie daj Boze" rozczarowac.
Po cichutku trzymam kciuki.....Nasz Stworca wie....:tak::tak::tak:


No a ja moje kochane Rybki jestem po zakupach bazarkowych i spacerze z mlodym..teraz Macius tnie komara :)
A ja kawke popijam
Moze ktoras sie pisze?
Buziaki laseczki dla Was
\niech sie reszta odezwie :)
serce.jpg
 
Witajcie Laseczki!

Aniu jeszcze raz gratuluje spełnionego marzenia :tak: i mam do Ciebie wielką prośbę - jak będziesz mieć czas napisz mi jak przebiegała u Ciebie CC . Z tego co piszesz to chyba było to znieczulenie w kręgosłup - to boli ? Ile czasu trwa ,,paraliż ,, ? Po jakim czasie wstałaś ? Jak się teraz czujesz ? I w ogóle napisz proszę jak najwięcej o wszystkim związanym z CC :tak:
Ja miałam znieczulenie w kręgosłup i raczej to nie boli, tak jak ukłucie zastrzyka a czasem mniej bo przy pierwszej cc to jakby mi nie powiedzieli że mnie ukłuja i mam sie nie ruszac to bym nie wiedziała. Generalnie tylko nogami nie możesz ruszac i tyrwa to ok 3 godzin, zalezy pewnie ile Ci wstrzykną tego srodka. Pierwszy dzień wiadomo że boli ale daja Ci srdki znieczulacjące i lezysz na OIOMie więc spoko. W zasadzie to po 12 godz możesz wstać ale u nas rano każą wstać i wtedy sie umyłam, no i jak zaczęłam chodzić ( najpierw powoli) to potem juz ok, tak że w sumie na drugi dzień po połudnmiu wzięłam ostatni przeciwbólowy środek cby mi było lżej obracac sie przy karmieniu. Na trzeci dzień ju w zasadzie ok a dzis jestem 6 dobę po cc i chodze jak nowszy model. Generalnie mnie już nic nie boli mimo ze mam jeszcze szwy. jesli cos jeszcze cie interesuje to pisz.

Witam dziewczynki:-)
wczoraj bylam sobie pobrać krew a dziś rano miałam wyniki Beta 1084 :-) więc chyba dobrze...

jarzębinko a może betke sobie zrobisz;-) można ją robic o kazdej poze dnia i nie trzeba byc na czczo a wyniki do 3 godzin:-):-):-) jezeli jestes 10dni po owulce to juz napewno wyjdzie wynik...
pozdrawiam Was serdecznie;-)
No to Kochana teraz to mozna juz głosno krzyczeć ...HURRRRAA!!
Gratulacje i spokojnych 9 miesięcy....

Buziaczki dla wszystkich i miłego dnia.
 
Hej dziewczyny ...no no piszecie ze trzeba sporo nadrabiac :)

Aguś ...potwierdziłaś co wiedziałam :-);-):tak:

Czarodziejko;-)

Kicia nie rób żartów rób ten test ...nie trzymaj nas w napięciu !!!!!

Jarzebinko trzymam kciuki za testwanko ....a najlepiej idź na betke ;-):tak:

Agniesiak ...fiku miku test z dwoma krechami nam za miesiac pokaz :);-):tak::-)

Aniu ...pozdrawiam szczęsliwą potrójna mamusie

Medio, Asus jak się miewacie ???mam nadzieję , że wszystko ok
Medio pewnie ze mu ciasno ale pomyśl , że za niedługo juz nie bedziesz czuć tych jakże rozkosznych ruchów...

wszystkie dziewczyny pozdrawiam

Buziaki
 
Aniu dziękuję za informacje :tak: ja tamtą CC miałam w narkozie , dlatego teraz kiedy już się nie zasypia to po prostu boję się ,,nieznanego,, . A powiedz mi jak to teraz jest z piciem i jedzeniem po CC ? Teraz jak biorę insulinę to nie wiem jak to będzie bo wtedy nic się nie jadło 3 dni , a potem sucharki :-p to raczej niewykonalne na insulinie, więc jak to było u Ciebie ?
Medio trzymaj się dzielnie :tak: a kiedy masz tą położną która może Ci robić ten ,,straszny,, masaż ? Ja sama jak o tym myślę to się boję , mam nadzieję że cię to ominie . A jeśli chodzi o mnie to mam odwrotnie niż Ty , mój maluch BARDZO MAŁO się rusza i to tylko tak w dole brzucha , czyli pewnie rączkami , a nóżkami wcale , bo tu u ,,góry,, nic nie czuję - jak myślisz to normalne , bo strasznie się martwię a usg mam dopiero za 10 dni.
 
Cześć dziewczyny, czy mogę się przyłączyć?
Przeczytałam chyba wszystkie posty od początku. Bardzo jestem zainteresowana planowaniem płci. Chciałabym bardzo córeczkę bo synka już mam. Ale obawiam się, że za późno znalazłam się tutaj. Otóż poczyniłam już z mężem przygotowania. U mnie jest trochę problem bo cykl mam 24 -28- dniowy:baffled:. Niestosowałam żadnych metod prócz obserwacji śluzu. Z moich wyliczeń wynika: Ostatnią @ miałam 27 listopada, wygląda na to, że owulacja przypadała na dzień 9 grudzień, z mężem kochaliśmy się 5 i 6 grudnia. Nie wiem jak to jest, czy plemniki Y żyją tylko 24 godz?:szok: Dziewczyny przyjmijcie mnie do grona staraczek i pomóżcie przejść przez te dni oczekiwania. Co teraz kiedy test ewentualnie? Być może bez składu coś piszę ale mocno przestraszona jestem. A tak w ogóle to coś mega katar mni złapał.:crazy:
 
Madziu jesli serduchowałaś 6 grudnia , a owulka była 9 grudnia to są duże szanse na ciąże i......na dziewczynkę ...tylko czy jesteś pewna , że wtedy była ??????
trzymam kciuki , pozdrawiam
 
reklama
Prawdopodobnie była owulacja wtedy ale tu podobno liczą się godziny. No głowy urwać sobie nie dam o tą owulację. W każdym bądź razie dziś rano śluz był już biały i nieowulacyjny, a wczoraj w nocy jeszcze :wściekła/y:(przynajmniej tak mi sie wydaje) był owulacyjny. Sama już niczego nie jestem pewna, ja dopiero początkująca w tej dziedzinie, ale za to szybko się uczę:-)
 
Do góry