reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzien dobry. Beti wow- teraz to i ja zaczynam to kumać:tak::zawstydzona/y: normalnie zacznę kopiowac co piszesz:-D Ty tez skrupulatnie notuj:tak::-D:-D
Agniesiak witaj witaj.Ja tez marze o synusiu:rolleyes2: Tyle,ze jeszcze troszkę z moimi starankami,ale wiedze potrzebna zdobywam juz:-D praktyka zajme sie we własciwym czasie;-)
agnieszka12 tez tak miałam w jak byłam w ciazy.cały swiat wydawał sie bez wad i wszystko było takie piekne... Mam nadzieję czuś się tak jeszcze kiedyś:-D Bo teraz to juz szara rzeczywistosc:dry:;-):-D czarodziejko gdzie sie podziałaś?:confused: Brakuje mi jakiegoś Twojego oryginalnego obrazka:tak: I Twoich ciepłych postów oczywiscie:-p
Zmykam polozyć sie obok Niki...lenia mam jakiegoś czy coś :confused:
 
reklama
Witam niedzielnie:)))
Oczywiscie witam i nowe staraczki;-)
Widze ze zaczyna sie robic rownowaga.. w tych co chca chlopca i w tych co chca dziewczynki:-);-) Bo jak na razie bylo wiecej mamusiek chcacych dziewczynki;-) Ale to dobrze im nas wiecej tym lepiej :-);-)
Medio .. a jak tam Karolek?? myslisz ze wytrzymasz do terminu??;-)
Milej niedzieli wszystkim:)))
 
Witaj Margarittko:-) ależ oczywiście, że notuje, wszystko po kolei:-) ale czy ta wiedza później się sprawdzi..o to jest pytanie:-)
zgadza się Czarodziejko gdzie jesteś?:-):-) mi też brakuje Twoich kolorowych wklejanek, a dziś na tą szarugę za oknem, przydałoby się jakieś słoneczko:-)
ja też jakiś leń dziś załapałam, ale musze lecieć obiadek robić
będę zaglądać:-)
do później kobietki:-)
 
Agniesiak ja też nie :-)ale wczoraj sobie je zamówiłam:-)
te testy owulacyjne, które umożliwiają w przybliżeniu określenie czasu największej płodności w celu poczęcia zaplanowanego dziecka. Dzięki nim można stwierdzić z dużym prawdopodobieństwem występowanie owulacji.Określają stężenie w moczu hormonu luteinizującego LH (co odpowiada stężeniu LH w surowicy krwi), którego poziom jest najwyższy tuż przed jajeczkowaniem.
Bardzo przydatne, jeśli chcemy wszczelić się w chłopczyka, do zapłodnienia musi dojść w dzień najbardziej płodny.Męskie plemniki sa bardziej ruchliwe , szybsze i silniejsze i jest większe prawdopodobienstwo,że dotrą do jajeczka pierwsze.Natomiast jesli chce się dziewczynkę to trzeba wczesniej sie przytulać(dzien lub dwa przed dniem płodnym) , żeńskie plemniki sa badziej żywotne i przez te 2 dni męskie giną(żyją podobno tylko 24h) i zostają tylko dziewczynki:-) tak ja to rozumiem:-)

Aha...:zawstydzona/y: Powiedz mi jeszcze gdzie zamówiłaś te testy i ile szt i kiedy się je robi. Bo przytulanka juz za dwa tyg...

Margaritta- tak marzymy z mężusiem o synusiu:happy: Nawet mamy ubranka dla niego..:-p Jakoś nie możemy się oprzec jak przechodzimy obok sklepu dziecięcego;-):-D Wszystko odkładamy w szafie, niech czeka na Tomusia:tak::-D:happy2:
 
Agniesiak powiem szczerze, że nigdy takiego testu w rękach nie miałam i napewno w środku jest jakaś instrukcja obsługi:-)ale z tego co wyczytałam to test owulacyjny pomaga stwierdzić wzrost wydalanego z moczem hormonu lutenizującego. W badaniach stwierdzono, że maksymalne jego stężenie występuje na 24-36 godzin przed owulacją. pomaga określić okres płodny kobiety i powinno sie go wykonać przez kilka kolejnych dni przed spodziewaną w połowie cyklu owulacją. Najlepiej pomiar robić późnym wieczorem (po 23:00).
znalazłam tez jakiś czas temu taki kalkulator określający dni płodne.Może się przyda:-)

Ciąża - Poród - objawy ciąży, badania ciąży, etapy ciąży - Dni płodne - Kalkulator - planujemyDziecko.pl
 
Cześć dziewczyny...wreszcie udało mi się włączyc kompa

Za zyczenia dla Tomusia bardzo bardzo dziekuję . Są dzisiaj , ale obchodziliśmy wczoraj:-);-):-D.

Witam nowe dziewczyny starające się o synusiów,

Ja coraz bliżej @@ no więc czekam na kolejne wyliczenia

Pozdrawiam:-D:tak:;-):-)
 
Agniesiak powiem szczerze, że nigdy takiego testu w rękach nie miałam i napewno w środku jest jakaś instrukcja obsługi:-)ale z tego co wyczytałam to test owulacyjny pomaga stwierdzić wzrost wydalanego z moczem hormonu lutenizującego. W badaniach stwierdzono, że maksymalne jego stężenie występuje na 24-36 godzin przed owulacją. pomaga określić okres płodny kobiety i powinno sie go wykonać przez kilka kolejnych dni przed spodziewaną w połowie cyklu owulacją. Najlepiej pomiar robić późnym wieczorem (po 23:00).
znalazłam tez jakiś czas temu taki kalkulator określający dni płodne.Może się przyda:-)

Ciąża - Poród - objawy ciąży, badania ciąży, etapy ciąży - Dni płodne - Kalkulator - planujemyDziecko.pl

Dziękuję Kochana:tak::-)
Juz patrzę na te moje dni płodne:happy: zobaczymy co z tego wyjdzie:-p
 
reklama
witam niewitane:-)
Anufifi jak tam Tomuś po imprezce?:-)
Agniesiak trzymam kciuki:-)
a my jedziemy się trochę poszwędać do wiekszego miasta:-)
jak dam radę i nie zabalujemy zbyt długo to odezwę się wieczorkiem:-)
buziole i miłego popołudnia dziewczynki:-)
 
Do góry