reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czarodziejka ja to na swojego chłopaka to muszę jeśćj ak chłop:-D
a mnie to już Mikołaj chyba przestał lubić, bo ja pod swoją podusią nic nie znalazłam:-(
ale wszystko wynagrodziło buziaczki od moich córek rano:-) moje kochane Mikołajkowe panny:-D
a ten Mikołaj u Ciebie to fajny taki, jak obiecał pieniążek na ciuszki :-)
jak szaleć to szaleć, leć na zakupy a potem pochwal się nam co tam sobie fajnego zakupiłaś:-)
Anufifi - 100lat 100lat dla synka!! spełnienia najskrytszych marzeń:-)
 
reklama
ale tu mikołajkowo :tak::-D;-).... ja tez pod podusia nic nie znalazłam :no:

to ja teraz sie pochwalę, bo tyle opisywałam i wklejam teraz to co zdziałałam:

pok1.jpg pok2.jpg pok3.jpg pok4.jpg pok5.jpg

tak to zgrubsza wygląda .....
 
Jarzebinka no świetnie to wyglada!!! Kacperek pewnie zadowolony;-):-) .. w takim pokoiku to czlowiek sam by sie przespal:)))

Czarodzieja.. Beti... no usmialam sie z tego mojego malego ze szok:)) Mleko wypilam nad ranem.. ciastka pół zjadłam;) Ale jaki byl szczesliwy :-D:-D aa i nakruszylam .. a on odrazu.. mamo Mikolaj sie spieszyl i nakruszyl heheheeh :-D:-D..

Anififi .. wsiooo Naj dla Tomusia:))))) :sorry2:

Ja chyba podpadłam u Mikolaja bo tez mialam pusto pod podusia:-:)-D.. Ale odbije to sobie przy najblizszej okazji w galerii Krk :-D:rofl2:
Milego wieczorku Dziewczynki :)))))
 
Jarzębinko bajeczny pokoik! Każdy kącik już zagospodarowany ;-) Mój synek ma taki sam kolor ścian od kilku lat ale wcale nam się nie znudził. A zdjęcie wiszące nad łóżkiem gdzieś już widziałam :-)
 
Witam sie ponownie.Nie wiem czym to idzie,ale widocznie Mikołaj nas wszytskie "przeoczył" bo i u mnie pod podusia a ni w bucie nic:confused::-D
Teraz małżowinka ma zabrała starsza córe na jakies Mikołajkowe cuda- kraina Mikołaja jest w centrum czy coś a ja z Nikusią zostałysmy-mała zasnęła no i jest troszkę jeszcze podziębiona-wolalam wygrzac ja w domku.:tak:
Becia pisz ze szczegółami krok po kroczku jak to sie robi :-D 3mam Cie za słowo:-DA co do podrastania naszych małych "kobietek" to racje najswietsza masz z tymi ciuszkami, kosmetykami i w ogole.Moja ma niecałe 8 lat a słow juz mi brak:szok::-D Ale jest przekochana w tym swoim swiecie.zapytam się Ciebie tak po cichu..."tez sie tak nastroilas na tego synusia jak ja":confused::-D Obu tylko nie dac sie "nakrecic" zbytnio:tak:
Czarodziejko nasza- moje staranka dopiero w planach a kiedy je zrealizuje...hmmm..jak juz posiade całą wiedzę na temat "jak zrobić chłopca i tylko chlopca":-D A tak powaznie to po wakacjacj dopiero jakos:confused: Niby odległy termin,ale... mam nadzieję dobrze sie do tego "przygotowac";-) No i mała ma niespelna 10m-cy.Moze niech zacznie chodzic chociaz:-D jednak witaminki i takie tam rózne jak najbardziej:tak:
jarzebinka no pokoik jak z bajki.Ja tez chce kleic na scianach samochody :rofl2: Teraz to róż tylko, księzniczki, kwiatki :-D
anufifi to chyba jednak dziś ten roczek. W takim razie specjalnie dla Tomeczka





Niech Jego dzieciństwo będzie beztroskie i zdrowe,
Życzymy wiele radości w poznawaniu tego co nowe...



 
cześć kobietki ;-)
posprzątałam, zrobiłam obiadek i tak mnie jakoś zmogło, że pospałam troszeczkę:-)
ale zaraz poczytam i wszystko nadrobię:-)


Jarzębinka ja też chcę taki pokoik dla mojego synka ;-) już się nie mogę doczekać kiedy i ja będę takie cuda robić ;-)a wierzę, że będzie synuś ;-)pokoik jak marzenie moja droga

Sylwia małe dzieciaczki są słodkie , a tym bardziej takie , które jeszcze wierzą w Mikołaja ;-)), ale jak ten Mikołaj mógł tak nakryszyc?!hehe ;-))) no i te pół ciastka tylko? ;-)) :D

Margarittko mam nadzieję, że z Nikusią już lepiej i zdrowieje malutka
oj skarbie, bardzo się ja nastroiłam na synusia ;-) i jak tylko nam się uda zmajstrować chłopczyka obiecuje, że krok po kroczku cała recepturkę dostaniesz ;-))) :D
wiesz tak te wakacje...niby wydają się odległe ale zobaczysz jak to szybko zleci ;-)
między moimi laseczkami jest 1,5 roku różnicy ;-) a teraz uuuu Pati bedzie miała15 ;-))

no kochane, lece do mojego małżonka troszkę posiedzieć, sami w domku, dziewczynki poszły do 21 mają czas, więc trzeba wykorzystać trochę samotności ;-)

a tak swoją drogą to ciekawe jak tam zakupy Czarodziejki i imprezka Tomcia u Anufifi ?;-))

zaglądne jeszcze poźniej, a narazie miłego wieczorku Wam życzę;-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczynki :)
po pierwsze wszystkiego Naj Naj lepszego dla TOMUSIA:tak::-)
CZARODZIEJKO NIEMIAŁAM CZASU ODPOCZYWAC MIKOŁAJKI MNIE WYKONCZYŁY OD WCZORAJ JESZCZE PAKOWALAM PREZENTY, KUPOWAŁAAM NA SZYBCIOCHA BO SIĘ O KAZAŁO ŻE WIĘCEJ dZIECIACZKÓW U NAS BEDZIE:sorry2::blink:
ALE W KONCU SIADŁAM TYLKO STWIERDZAM ŻE NIENADROBIE WASZYCH POSTÓW SZOK ILE NASKROBALYŚCIE ZA TAK KRÓTKI CZAS:-D

WSZYSTKICH POZDRAWIAM MIKOŁAJKOWO, BUZIOLE;-):-)
 
to ja teraz sie pochwalę, bo tyle opisywałam i wklejam teraz to co zdziałałam:

Zobacz załącznik 103897 Zobacz załącznik 103898 Zobacz załącznik 103899 Zobacz załącznik 103900 Zobacz załącznik 103901

tak to zgrubsza wygląda .....
Jarzębinko ale Bosko moj młody to by sie posikal jakby zobaczyl te autka na scianie. Mowilam juz ze on ma taka zajawkę na tę bajke a Zic Zaka (glownego bochatera to kocha)
Bardzo mi sie podoba...i ta zieleń..mmmm bardzo dobry kolor..duchowy :)


Czarodziejko nasza- moje staranka dopiero w planach a kiedy je zrealizuje...hmmm..jak juz posiade całą wiedzę na temat "jak zrobić chłopca i tylko chlopca":-D A tak powaznie to po wakacjacj dopiero jakos:confused: Niby odległy termin,ale... mam nadzieję dobrze sie do tego "przygotowac";-) No i mała ma niespelna 10m-cy.Moze niech zacznie chodzic chociaz:-D jednak witaminki i takie tam rózne jak najbardziej:tak:
Margeritta- czas szybko leci nie obejrzysz sie a przyjdzie czas na staranka :)
U nas nieco szybciej...na wiosne zapraszamy Bociana. Marzy mi sie dzidzia z poczatku roku jakis styczen luty badz marzec..wiec zafasolkowac przydalo by sie przed wakacjami ;)
calusy babeczki..a tak w ogole to gdzie sie podziewacie wszytskie?:confused:


http://www.glitter-graphics.com

cześć kobietki ;-)
posprzątałam, zrobiłam obiadek i tak mnie jakoś zmogło, że pospałam troszeczkę:-)
ale zaraz poczytam i wszystko nadrobię:-)
Ja dzisiaj tez sie troszke napracowalam...chałupka posprzatana, pranie zrobione, obiadej ugotowany (jeszcze na jutro)
no kochane, lece do mojego małżonka troszkę posiedzieć, sami w domku, dziewczynki poszły do 21 mają czas, więc trzeba wykorzystać trochę samotności ;-)Lec kochana leć i korzystaj z okazji :)
jak dziewczynek w domu nie ma;-)

a tak swoją drogą to ciekawe jak tam zakupy Czarodziejki i imprezka Tomcia u Anufifi ?;-))
Ojjj chcialabym napisac ze siaty mi sie uginaja od zakupow a tym czasem Mikolaj polecial w kulki i dziś caly dzień pracowal..wiec nie mialam kiedy wyskoczyc.....no chyba ze wziąl sobie do serca to danie mi kasy w koncu waciki teraz takie drogie:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

zaglądne jeszcze poźniej, a narazie miłego wieczorku Wam życzę;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aga- no nareszcie!!!!
Gdzie sie babo podziewalas caly Bozy dzien;-);-);-)?
Mow szybko jak sie miewasz? Oswajasz sie z mylsą o fasolce?:-)
Odzywaj sie kochana ..buzia
 
Do góry