reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witaj Margarittka ;-)))
powiedz, że w styczniu też;-)

Hej Indygo ;-))
tak moje córcie duże babki :), my generalnie chcieliśmy zakończyć na naszych dziewczynkach, ale ostatnio za marzyło nam się bobo :) właśnie synuś :)
A różnica wcale nie jest duża, powiedziałabym, że akurat :)
 
Ostatnia edycja:
Witaj Beti

Indygo nie poddawaj się ...damy radę :):) mamy w końcu tutaj dobre towarzystwo ...ja mam załamkę zawsze po owulce jak wiem ze nici po za późno była , teraz czekam na @@@@ i znów do wyliczeń .

Nie daj się :tak::-D;-)
 
hej Anufifi :-)

nie smuć się kochana, jak to mówią nowy msc nowe możliwości (wiem, wiem łatwo sie mówi:zawstydzona/y:)
nie poddawaj sie:-)
planujesz chłopca czy dziewczynkę?
wiesz co ja już lekko zwariowałam po poczytaniu :-D już nie wiem co i jak :)
ale nadrabiam dalej :)
trzymam kciuki, napewno się uda:tak:
 
Beti , ja dziewczynkę , bo mam dwóch chłopców,
czytaj czytaj i ucz się ....mnie każdy kolejny cykl daje nową wiedzę , choć chyba jeśli chodzi o teorie to więcej nie jestem w stanie wiedzieć ...ale przeniesienie tej wiedzy na praktykę niestety nie jest takie proste...Ty masz troche lepiej planując chłopca ...
Mam nadzieje ze szybko ci sie uda .....będziemy radzic :)
 
echh Anufifi ;)
jak narazie to rzeczywiście nie zostaje mi nic innego jak tylko czytac, czytac i uczyć sie...(już mam mętlik od tego czytania:-D )
no tak,;-)masz suwaczki, o ja gamoń dopiero teraz zauważyłam :biggrin2:
z tą wiedzą i praktyką fakt różnie bywa ;-)
ale wiesz, mając dwie dziewczynki zastanawiam się czy rzeczywiście tak łatwo o chłopczyka, ale będziemy się starać:-)
rady naprawdę się przydadzą-dziękuje:-)
powiedz mi czy chłopców planowałaś?
 
Medio .. dokladnie.. schody polecam jak najbardziej:-D:-) ale na razie to moze nie sprawdzaj tego ;-):-D... Ale z tego co psialas to Karolek juz gotowy:) to moze sie pospieszy sam;-)...

Beti Witam i powodzenia :))).. a co do przerwy miedzy dziecmi teraz ...to w sam raz!!! Starsze sie zajma juz same soba a Ty maluszkiem ;-) i jeszcze ile pomoga :sorry2: .. Zreszta sama tak mysle ze u mnie bedzie :sorry2: tylko ja bym chciala dziewczynke .. bo 2 diabelkow to ja juz mam :-)
Tak jak i Anufifi ;-)
Buziaki wieczorne:)
 
A więc witam was wszystkie, my dopiero zaczynamy starania się o dzidzie :) trzecia naszą dzidzie :-)
mamy 2 córcie, już prawie , że kobiety :) starsza w maju 15latek, a młodsza w październiku skonczyła 13 :)
przydałby się im teraz mały braciszek :)

witam serdecznie i życzę sukcesu II kreseczek i do tego dorodnego synka :tak::-D:tak: ja mam w planie dziewczykę, ale ................. no ale wiadomo jak to jest z planami i marzeniami, ktoś na górze i tak planuje za nas, ale może akurat ..... :tak:
 
reklama
Jarzebinka trzymam kciuki by sie udalo jaknajszybciej ;-)
Choroba.. kazda by chciala to czego nie ma :szok: a moze latwiej bedzie sie zamienic mężami na chwilke??:rofl2::rofl2: niz kombinowac hihih?? :-D
A tak serio ... to najwazniejsze by bylo zdrowe.. prawda dziewczynki???;-);-)
 
Do góry