reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hehe :tak:Sylwia75 z tymi mężami:) mój robi córcie Twój chłopców trza by było moze się dogadać:laugh2::-D ale tak naprawdę to masz rację najważniejsze żeby było zdrowe
dziewczynki tak jak mówisz na tyle duże że pomogą, zresztą tak naprawdę to właśnie one nakręciły nas na małe bobo:-) od jakiegoś czasu powtarzają nam że chcą małego braciszka:-)
więc Sylwia i Jarzębinka życzę Wam z całego serca dziewczynki :) tylko pamiętajcie ,żę jak dorośnie, to będziecie miały problem ze znalezieniem swoich kosmetyków, biżuterii i ciuszków:-Dbo zdaży się, że akurat pożyczyła kiedy wy najbardziej potrzebujecie hehe:-) echh te nasze dzieciaczki :-)
wiesz Jarzębinko może tak naprawdę rzeczywiście ktoś tam na górze planuje te nasze życie i dzieciaczki jakie mamy mieć ;-))
ale mimo wszystko będziemy się starać ;-)
trzymam kciuki kochane :)
 
reklama
Anufifi kochanie prosze mi Tu wywiac wszelkie smutki dolki i główka do gory :)
Beti fajnie ze jestes ;)
Laseczki buzia wielka dla Was :)
Sylwia no pewnie ze najwaznijesze by było zdrowe!
Kurcze dziewczyny skoro piszecie ze o corcie juz sie tyle czasu staracie...moze my tez juz powinnismy zaczac a nie po nowym roku albo na wiosne....bo sie jeszcze okaze ze wyladuje na wątku starączki 2010
 
Ostatnia edycja:
a moze latwiej bedzie sie zamienic mężami na chwilke??:rofl2::rofl2: niz kombinowac hihih?? :-D
A tak serio ... to najwazniejsze by bylo zdrowe.. prawda dziewczynki???;-);-)

to fakt,że najważniejsze by było zdrowe..... ale myśle,ze warto troszke pomóc naturze i może akurat sie uda .... :tak:

a tekst o zamianie mężów, bardzo dobry, tylko co oni na to????

ale mimo wszystko będziemy się starać ;-)
trzymam kciuki kochane :)

starać sie będziemy bo to sama przyjemność :tak::tak::tak: ( jeżeli nie przeradza sie w obsesję)
 
Beti. planowałam dzieci , ale nie płeć , zawsze chciałam trójke więc nie zwacałam uwagi co będzie ...teraz to co innego :-):-):-). ale kiedys już tutaj pisałam , że jeśli to będzie chłopczyk to będę go kochac tak mocno jak tych co już mam....nie mam wątpliwości , ale myśle ze warto spróbować ,czemu nie ;-):tak:...

Czarodziejko jeszcze pare dni i po dole nie będzie śladu ...zabiorę się znów do obliczania, mierzenia , macania , oglądania , monitoringu i oczywiscie zdawania wam relacji ...no i może , może ....
a co do twoich planów to masz pięne wykresy na 28 dni ...myśle ze szybko trafisz w ten cudny 3-2,5 dnia przed owulką :):):)
 
aj tam Jarzębinko my juz zadecydowałyśmy tu za nich hehe:-D
ale masz racje, oby te nasze staranka nie przeszly w obsesje bo wtedy to juz masakra ;-))
ale wiesz co Twój Kacperek to śliczny mały mężczyzna:-) teraz przydałaby mu się mała siostrzyczka, ktora moglby bronic, wtedy poczulby sie takim prawdziwym mezczyzna:-)
Czarodziejka ja tez się ciesze ze z Wami jestem kochane, jak to mowia-sila w nas:-) forum strączki 2010 brzmi bombowo:-D usmialam sie:-D ale mysle, ze nie bedzie tak żle, a jak juz to chyba ze wylądujemy tam razem po tym nowym roku:-D
Anufifi ja tez chcę taki wykresik ze słonecznikami ;-)), tylko jeszcze za bardzo sie tu motam i nie wiem jak go wgrac ;-)
 
Ostatnia edycja:
Beti ja też do tego długo dochodzilam , ale postaram sie pomóc...
najpier musisz sobie go stworzyc wiec kliknij na mój lub innej dziewczyny i wejdziesz na stronkę gdzie uzupełniasz dane ...
następnie wygeneruja ci sie 3 linki jeden trzeba skopiować i wkleić w profilu jako twoja sygnature ....tylko ze nie wiem który sie kopiuje aaaa
juz wiem tu masz linka , jakaś madzrejsza od nas :-)koleżanka to napisała ja sie na tym wzorowałam :tak:
https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/jak-wstawic-suwaczek-78/

powodzenia ....czekam na efekty
 
kochane ja smigam do spania ...po tym szczepieniu nie śpie w ogóle bo chłopcy na zmianę kiepsko sie czują ....w Mikołaja sie juz z mężem pobawilismy wiec muszę wykorzystac czas i coś pospać zwłaszcza że jutro obchodzimy pierszy roczek Tomka więc czeka mnie trochę przygotowań :-D:tak:;-):-)

Miłej nocki
 
oki Anufifi dziękuję :-)
zobaczymy co mi wyjdzie ;-)
spokojnej i kolorowej nocki Wam życzę , jutro wielki dzień ;-))
mam nadzieję, że z chlopcami jutro też będzie lepiej
śpij słodko
papa ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jarzebinka.. jasne ze nie zaszkodzi pomoc.. a nóż sie uda !!!;-):-) Tez bede probowala.. tylko niech moj juz zjedzie do domku;-)

No jutro Mikolaj.. moj mlodszy dalej mysli ze istnieje.. i niech sobie mysli tak dalej nic w tym zlego.. ale najlepsze...:-) ze .. zostawil dla Mikolaja w pokoju swoim.. szklanke mleka i ciastka 2 :-D:-D.. kurcze bede musiala jesc heheheheh ..
Milej nocki Dziewczynki:)))
 
Do góry