reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Weźcie wyczilujcie laski, serio. Post miał na celu przypomnienie że w tym wszystkim nie płeć jest najważniejsza. Są osoby które są w pierwszej chwili rozczarowane drugą córką, drugim synem czy „parką”. A kazdy z nas może zachorować nawet jeśli w życiu płodowym byliśmy przebadani na milion różnych chorób🤦‍♀️co do opisanej przeze mnie osoby z ig, to nie śledziłam ich tak super dokładnie ale z tego co wiem to syna przebadali i on nie ma tej mutacji genu co ich córka, więc możliwe że drugi syn byłby też zdrowy- tylko nikt nie ma wpływu ani na płeć ani na zdrowie swojego dziecka ani na to co jest nam pisane.
Spg3a nie jest zależne od płci…
 
reklama
Ten komentarz świadczy tylko i wyłącznie o Tobie i potwierdza wszystko co napisałam wcześniej 😉

Skoro bardzo interesuje Cię moje zdrowie: nie jestem. Od lat choruję na depresję z myślami samobójczymi. Nie jestem aktualnie w ciąży. Bardzo marzę o jakimś fajnym hobby, ale aktualnie to diagnozowanie mojego najstarszego syna, który spędzi kolejne tygodnie w szpitalu.

Ale mam nadzieję, że po raz kolejny poprawiałaś sobie humorek cudzym kosztem 😉
Więc szoruj na terapię a nie wylewasz swoje frustracje w internecie. No tak ale do tego trzeba mieć trochę odwagi.
 
Więc szoruj na terapię a nie wylewasz swoje frustracje w internecie. No tak ale do tego trzeba mieć trochę odwagi.

Moja droga jestem w terapii od 3 lat i zdecydowanie polecam to Tobie zamiast wylewać swoje żale bo to znowu chłopiec 🤷‍♀️
Szkoda dziecka.

BTW gdzie ja wylewam swoje frustracje? To Ty życzysz komuś chorej dziewczynki bo Ci się nie trafiła. Mi się trafiła. Jak i dwóch cudownych synów. Nie muszę życzyć komuś chorego dziecka.
Życzę Tobie i Twoim dzieciom jak najlepiej 🤷‍♀️
 
Ostatnia edycja:
Powiem Wam że mój trzeci synek jest taki cudowny że nie wyobrażam sobie że mógłby być dziewczynką. Nie chciałabym. Porostu go kocham i to taki słodki chłopiec. Maleńki. Płeć nie ma tu żadnego znaczenia.
Antoś ur. 30.09.24 9:52, 2kg980g, 53 cm ❤
 
Powiem Wam że mój trzeci synek jest taki cudowny że nie wyobrażam sobie że mógłby być dziewczynką. Nie chciałabym. Porostu go kocham i to taki słodki chłopiec. Maleńki. Płeć nie ma tu żadnego znaczenia.
Antoś ur. 30.09.24 9:52, 2kg980g, 53 cm ❤

Gratulacje! :)

Te trzecie synki chyba tak mają :p
 
Powiem Wam że mój trzeci synek jest taki cudowny że nie wyobrażam sobie że mógłby być dziewczynką. Nie chciałabym. Porostu go kocham i to taki słodki chłopiec. Maleńki. Płeć nie ma tu żadnego znaczenia.
Antoś ur. 30.09.24 9:52, 2kg980g, 53 cm ❤
Gratulacje <3 Pewnie, że nie ma znaczenia. Myślę, że każda z nas wie, że zaplanować płci się nie da, ale chce mieć poczucie, ze cokolwiek w tym temacie zrobiła, żeby nie zastanawiać się potem "a moze gdybym cos zrobiła inaczej to płeć byłaby inna". Po prostu część z nas rodzi się kobietami a część mężczyznami- tak jest urządzony ten świat :) My wiemy, że trzecim dzieckiem będzie....pies :) tylko poczekamy aż maluchy podrosna. Już nie mogę się doczekać i wiecie co? Wcale nie jestem pewna, że zdecydujemy się na suczke xD a w przypadku psa jednak mamy wybór :D
 
Do góry