reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

jarzebinko widze,ze brykasz na plac zabaw ,nono lekturki przeczytane,heee,

muszę wybrać się najpierw do jakiejś księgarni, bo w domu to co mam( a jest tylko kilka książek) to wszystko przeczytane :tak::-D:tak: ale od tego siedzenia przy piaskownicy, to chol.... kark boli,:szok: chyba muszę zmienić miejsce i przesiąść sie na ławeczkę,:tak: tylko wtedy lekko stracę kontrolę, nad tym co sie dzieje w piaskownicy, ale musze coś wymyśłić, bo długo tak nie ujadę :tak:

Siedział bociek koło godziny na kominie i klekotał

bo on pewnie już nosem wyczuł to , co my będziemy wiedziały za 14 dni :tak: więc czekamy na te II kreseczki :tak::-D:tak: z boćkiem na kominie musi sie udać :tak:

Ewcia, a Ty pracę zmieniasz ????
a u nas dzisiaj chyba znowu będzie piękny słoneczny dzionek :tak::-D:laugh2: i Wam też miłego dnia życzę :rofl2:
 
reklama
czesc laseczki

Medio wieczorkiem troszke sie bede uczyc, teraz siedze na bb.....;-) No chyba z 4 tygodnie jazda, ale jest duzo kursantow, wiec trzeba czekac cierpliwie.

Jarzebinko a co czytasz????
 
Beatko Oskar juz w przedszkolu? Ja zaraz mojego Krzysia prowadzę, u mnie jest godz wcześniej niż w PL, a mały ma do szkoly na 9.
 
Beatko to super, a znasz jego partnerkę? Nie wstydzi się? Bo mój to ma fazę antydziewczynową ostatnio, wstydzi sie dziewczyn.
 
reklama
Witam z rana i życzę udanego dzionka i pięknej pogody :)
Dorotko wiesiołek można brac ile miesiecy bo jak mi sie w tym cyklu nie uda to chce kupic sobie a to mój 2 cykl z wiesiołkiem
jarzebinka czego ty siedzisz na piaskownicy hihihiihih nie możesz sobie sprawić krzesełka takiego jak mają wędkarze szybko się składa i można przenosić było by Ci wygodniej ;-)

Beata bardzo mi przykro z powodu 1 kreski ale pewnie teraz się uda nowy cykl nowe nadzieje i może tym razem się uda w końcu bociany przyleciały . Muszę jakiego prze kierować na Ciebie bo u mnie jest ich sporo :tak: ale czy cos pomoga to nie wiem bo u mnie jeszcze nic sie nie zieleni ale jak sie zazielenie to prześle Ci je cała gromadą hihihi ;-);-);-);-);-)

Aniu duzo zdrówka dla młodego może to jakaś grypa żołądkowa u mnie ostatnio panuje
Obok mieszka rodzina mojego m i wszyscy tam się pochorowali wymioty i biegunka chyba 3 dni ich trzymało bardzo się bałam bo maja tam taką malutka miesięczną dziewczynkę ale ja tam nie chodziłam przez cały okres bo bałam się że na młodego cos ściągnę
 
Do góry