reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

u mnie dziewczynka wpadka 🙂 a teraz jestem w ciąży wyczekanej, upragnionej - spodziewam się syna. Po prostu mieliśmy szczęście 🙃
Ja wlasnie w styczniu mam szanse sie dowiedziec o ile się nie schowa i pokaze się z swoimi klejnotami czy bez. 😂 Moja intuicja ze chlopak, ale mogę się mylić. Moja mama juz każdemu rozgadała ze dziewczynka, a sama nie wie 😂😂
 
reklama
Ja wlasnie w styczniu mam szanse sie dowiedziec o ile się nie schowa i pokaze się z swoimi klejnotami czy bez. 😂 Moja intuicja ze chlopak, ale mogę się mylić. Moja mama juz każdemu rozgadała ze dziewczynka, a sama nie wie 😂😂

Może dlatego że jest taki głupi przesąd, że babcia staje się "prawdziwą" babcia dopiero jak ma wnuczkę 😱
 
Tez to moi powtarzali .. bardzo mnie to wkurzało :/ ze mając dwóch wnuków nie byli „prawowitymi dziadkami” bo wnuczki nie mają 😡
Żartobliwie to bym sie śmiała, ale jeśli oni serio tak mówią to żadnymi dziadkami dla mnie mogliby nie byc. To tak jak by mówiono ojcu "nie jestes prawdziwym ojcem bo nie spłodziłeś syna tylko masz córki." wrrr.
 
Żartobliwie to bym sie śmiała, ale jeśli oni serio tak mówią to żadnymi dziadkami dla mnie mogliby nie byc. To tak jak by mówiono ojcu "nie jestes prawdziwym ojcem bo nie spłodziłeś syna tylko masz córki." wrrr.
No dokładnie, zgadzam się.
Pamietam jak sąsiadce urodziła się wnuczka to od razu był tekst: oo to teraz jesteś prawdziwa babcia


.. irytujące
 
Jezeli jest dobry sprzęt i dobry lekarz to raczej się nie pomyli, w moim mieście jest taki lekarz, do którego najtrudniej zawsze sie załapać na badania prenatalne, bo robi wszystko naprawdę bardzo dokładnie. I też jak tylko dzidzuś się nie pozaslania to zawsze określa trafnie płeć. Mi po wyrostku od razu nawet wpisał na tych wydatkach, taki był pewny, jeszcze u nikogo nie słyszałam, żeby się pomylił.
Hej. Na podstawie wyrostka była dziewczynka i teraz w końcówce 15 tyg Pani gin powiedziała że na 100% dziewczynka i pokazała słynne trzy kreseczki na dziewczynkę. Ale z kupowaniem różu wstrzymuje się do połówkowych bo często się słyszy o pomyłkach niestety. A na połówkowych to juz powinno być pewne. Mimo iż moja gin powiedziała że już napewno nic nie urośnie wole być ostrożna
 
reklama

Załączniki

  • CDDC0524-9FA2-4B03-A2A0-2D511428D2CD.jpeg
    CDDC0524-9FA2-4B03-A2A0-2D511428D2CD.jpeg
    263,1 KB · Wyświetleń: 86
Do góry