reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kochana,ja to wręcz unikałam możliwość zajścia w tym miesiącu 🙈🤣 I nie wiem jak to się stało. Chciałam spróbować w tym cyklu. No ale los zdecydował za mnie. Nie nastawiam się,strasznie smakuje mi mięso :) jakieś takie pro-chłopięce mi się to wydaje.
Choć ja tez zawsze się śmiałam,ze wszystkie wpadki wsrod rodziny i znajomych dały w efekcie dziewczynki,a planowani to sami chłopcy
Tak jak ja unikałam we wrześniu, i buum. Bez trzymania ręki na pulsie i śledzenia owulacji to jest właśnie to. Wcześniej staraliśmy się 8 cykle i nic 😅 Wyjechaliśmy, zmieniliśmy miejsce zamieszkania, pracę i dwa tygodnie po podpisaniu umowy sie dowiedziałam o ciąży. No cóż, bywa :D
 
reklama
Tak jak ja unikałam we wrześniu, i buum. Bez trzymania ręki na pulsie i śledzenia owulacji to jest właśnie to. Wcześniej staraliśmy się 8 cykle i nic 😅 Wyjechaliśmy, zmieniliśmy miejsce zamieszkania, pracę i dwa tygodnie po podpisaniu umowy sie dowiedziałam o ciąży. No cóż, bywa :D
A znasz już płeć? Pytam z ciekawości dla potwierdzenia mojej teorii-ze z wpadki to raczej dziewczynki
 
A znasz już płeć? Pytam z ciekawości dla potwierdzenia mojej teorii-ze z wpadki to raczej dziewczynki

Jest taka teoria, opierająca się a tej podstawie co teoria Shettles'a - że te z XX dłużej żyją więc mogą poczekać na owulacje, a że jak wpadka to seks jest rzadko więc ... Ale ja mam dwoje planowanych w 100% i jedno chłopak, a drugie dziewczyna :)
I z USG też szybciej wiedziałam o córce. Mi się sprawdza tylko ten konkretny kalendarz. Oczywiście biorąc pod uwagę lata skończone czyli np. przy synu miałam 20 lat, mimo że rocznikowo już 21 ;) I ewentualnie ta metoda, że niby dziewczęce dłużej żyją. Bo rzeczywiście z córką była przerwa i plemniki musiały ciut poczekać. Ale z synem to nie wiem jak było. Teraz mi znowu dziewczyna wypada, taka sama sytuacja jak z córką ... mam nadzieję, że przekonamy się w sierpniu na 100%, a gdzieś pod koniec stycznia/początek lutego po testach genetycznych na 99% :)

Przechwytywanie.JPG
 
Taaak, nie udzielałam się i mało tu zaglądałam. Tak jak napisałam wcześniej - stoję jeszcze bardziej w miejscu niż stałam.
Dzięki dziewczyny, że pamiętacie o mnie 😘😘
Nie trać wiary...widzialam wcześniej posta. Tak czasami zdarza się, że są problemy ze zdrowiem. Ze swego doświadczenia endometrioze lepiej skonsultować jeszcze z innym lekarzem. Mnie też jeden, ba nawet prof. powiedzial, że mam, a dwóch innych, że nie...więc sprawdź zanim niepotrzebnie nalykasz się hormonow. Wszystkiego dobrego, Megi. Zaglądaj do Nas częściej:-))
 
Jest taka teoria, opierająca się a tej podstawie co teoria Shettles'a - że te z XX dłużej żyją więc mogą poczekać na owulacje, a że jak wpadka to seks jest rzadko więc ... Ale ja mam dwoje planowanych w 100% i jedno chłopak, a drugie dziewczyna :)
I z USG też szybciej wiedziałam o córce. Mi się sprawdza tylko ten konkretny kalendarz. Oczywiście biorąc pod uwagę lata skończone czyli np. przy synu miałam 20 lat, mimo że rocznikowo już 21 ;) I ewentualnie ta metoda, że niby dziewczęce dłużej żyją. Bo rzeczywiście z córką była przerwa i plemniki musiały ciut poczekać. Ale z synem to nie wiem jak było. Teraz mi znowu dziewczyna wypada, taka sama sytuacja jak z córką ... mam nadzieję, że przekonamy się w sierpniu na 100%, a gdzieś pod koniec stycznia/początek lutego po testach genetycznych na 99% :)

Zobacz załącznik 1346026
To z tego mi wychodzi syn, zobaczymy czy sie sprawdzi ! 😁
Jak dzisiejsza beta, jaki przyrost kochana mialas?
 
Jest taka teoria, opierająca się a tej podstawie co teoria Shettles'a - że te z XX dłużej żyją więc mogą poczekać na owulacje, a że jak wpadka to seks jest rzadko więc ... Ale ja mam dwoje planowanych w 100% i jedno chłopak, a drugie dziewczyna :)
I z USG też szybciej wiedziałam o córce. Mi się sprawdza tylko ten konkretny kalendarz. Oczywiście biorąc pod uwagę lata skończone czyli np. przy synu miałam 20 lat, mimo że rocznikowo już 21 ;) I ewentualnie ta metoda, że niby dziewczęce dłużej żyją. Bo rzeczywiście z córką była przerwa i plemniki musiały ciut poczekać. Ale z synem to nie wiem jak było. Teraz mi znowu dziewczyna wypada, taka sama sytuacja jak z córką ... mam nadzieję, że przekonamy się w sierpniu na 100%, a gdzieś pod koniec stycznia/początek lutego po testach genetycznych na 99% :)

Zobacz załącznik 1346026
Zgadza mi się w 1 przypadku na 3 :p
 
reklama
Jest taka teoria, opierająca się a tej podstawie co teoria Shettles'a - że te z XX dłużej żyją więc mogą poczekać na owulacje, a że jak wpadka to seks jest rzadko więc ... Ale ja mam dwoje planowanych w 100% i jedno chłopak, a drugie dziewczyna :)
I z USG też szybciej wiedziałam o córce. Mi się sprawdza tylko ten konkretny kalendarz. Oczywiście biorąc pod uwagę lata skończone czyli np. przy synu miałam 20 lat, mimo że rocznikowo już 21 ;) I ewentualnie ta metoda, że niby dziewczęce dłużej żyją. Bo rzeczywiście z córką była przerwa i plemniki musiały ciut poczekać. Ale z synem to nie wiem jak było. Teraz mi znowu dziewczyna wypada, taka sama sytuacja jak z córką ... mam nadzieję, że przekonamy się w sierpniu na 100%, a gdzieś pod koniec stycznia/początek lutego po testach genetycznych na 99% :)

Zobacz załącznik 1346026
Mi się tu wszystko zgadza 😱
 
Do góry