reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
I kogo typował z wyrostka, u mnie dziewczynkę od razu w 12vtygodniu zdecydowanie określił i jak do tej pory już 32 tydzień i dalej się

I kogo typował z wyrostka, u mnie dziewczynkę od razu w 12vtygodniu zdecydowanie określił i jak do tej pory już 32 tydzień i dalej się sprawdza 😀🎀
Ja jak spojrzałam na ten wyrostek to mówię że chłopiec. A gin do mnie że nie byłaby taka pewna bo jak dla niej to raczej dziewczynka. Z tym, że ja wiem że na tym etapie może się to Mienic
 
Ja jak spojrzałam na ten wyrostek to mówię że chłopiec. A gin do mnie że nie byłaby taka pewna bo jak dla niej to raczej dziewczynka. Z tym, że ja wiem że na tym etapie może się to Mienic
Jezeli jest dobry sprzęt i dobry lekarz to raczej się nie pomyli, w moim mieście jest taki lekarz, do którego najtrudniej zawsze sie załapać na badania prenatalne, bo robi wszystko naprawdę bardzo dokładnie. I też jak tylko dzidzuś się nie pozaslania to zawsze określa trafnie płeć. Mi po wyrostku od razu nawet wpisał na tych wydatkach, taki był pewny, jeszcze u nikogo nie słyszałam, żeby się pomylił.
 
Jezeli jest dobry sprzęt i dobry lekarz to raczej się nie pomyli, w moim mieście jest taki lekarz, do którego najtrudniej zawsze sie załapać na badania prenatalne, bo robi wszystko naprawdę bardzo dokładnie. I też jak tylko dzidzuś się nie pozaslania to zawsze określa trafnie płeć. Mi po wyrostku od razu nawet wpisał na tych wydatkach, taki był pewny, jeszcze u nikogo nie słyszałam, żeby się pomylił.
Moja Pani doktor dysponuje najlepszym sprzętem jaki jest w Polsce. Jest ceniona i w Polsce i za granicą gdzie szkoli innych lekarzy. Ostatnio była w Stanach i Kazachstanie. Też ciężko się do niej dostać ale że ja już chodzę do niej od dłuższego czasu nie miałam z tym raczej problemu. Mam nadzieję że już się nic nie zmieni. Myślę że gdyby nie była pewna to by nie mówiła
 
reklama
Do góry