reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Mi tez strasznie to „chciejstwo” mówiło,ze córka przy drugim synu. Dlatego teraz chce po prostu trzecie maleństwo :)
a który tydzień już ?
U mnie mąż ma chciejstwo na córkę i muszę go stopować z tymi marzeniami. Ja cały czas twierdze ze będzie kolejny facet, nasz synek będzie miał kompana 💙
 
Dziewczyny wpadliśmy 🙈 Nie mogę w to uwierzyc. Całe życie twierdziłam,ze wpadka jest niemożliwa! Mamy dwóch zaplanowanych synów. Całe życie bez zabezpieczenia tak dobrze znałam swój organizm. Zawsze miałam owulację w 18/19 dc,a teraz nawet nie wiem kiedy miałam :( Robiłam testy od 14dc i ciagle były negatywne. Myślałam,ze to był cykl bezowulacyjny.
Jestem załamana,bo pare dni temu miałam gastroskopie w znieczuleniu…tydzień temu zaszczepiłam się pierwsza dawka na covid (tata ma raka o zrobiłam to wyłącznie dla Niego). A tu taka niespodzianka. Do tego maz leży chory z covidem :(
 
Ja jestem w 25 tygodniu ciąży. Od początku czułam chłopca, cieszyłam się nawet,że syn będzie miał brata (mimo,że przy pierwszym synu byłam rozczarowana, że to jednak chłopiec..). Ale lekarze twierdzą,że dziewczynka.. Ja na zmianę zwracam się forma męska i żeńska do brzucha, bo nie wierzę,że to kobietka.. Wszyscy też powtarzaja,że wyglądam jakbym nosiłam chłopca (przesady, że dziewczynka zabierq urodę, inny kształt brzucha itp.). Także wszystko się może zdarzyć.:)
 
Dziewczyny wpadliśmy 🙈 Nie mogę w to uwierzyc. Całe życie twierdziłam,ze wpadka jest niemożliwa! Mamy dwóch zaplanowanych synów. Całe życie bez zabezpieczenia tak dobrze znałam swój organizm. Zawsze miałam owulację w 18/19 dc,a teraz nawet nie wiem kiedy miałam :( Robiłam testy od 14dc i ciagle były negatywne. Myślałam,ze to był cykl bezowulacyjny.
Jestem załamana,bo pare dni temu miałam gastroskopie w znieczuleniu…tydzień temu zaszczepiłam się pierwsza dawka na covid (tata ma raka o zrobiłam to wyłącznie dla Niego). A tu taka niespodzianka. Do tego maz leży chory z covidem :(
To nic tylko gratulować! Przez pierwsze tygodnie dziecko jest chronione. I zdarzały się też kobiety które przyjęly dawke na covid na tak wczesnym etapie rowniez niewiedzac i wszystko ok. Przesuna Ci druga dawkę na drugi trymestr prawdopodobnie, ale to z lekarzem porozmawiasz. Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze.
 
Dziewczyny wpadliśmy 🙈 Nie mogę w to uwierzyc. Całe życie twierdziłam,ze wpadka jest niemożliwa! Mamy dwóch zaplanowanych synów. Całe życie bez zabezpieczenia tak dobrze znałam swój organizm. Zawsze miałam owulację w 18/19 dc,a teraz nawet nie wiem kiedy miałam :( Robiłam testy od 14dc i ciagle były negatywne. Myślałam,ze to był cykl bezowulacyjny.
Jestem załamana,bo pare dni temu miałam gastroskopie w znieczuleniu…tydzień temu zaszczepiłam się pierwsza dawka na covid (tata ma raka o zrobiłam to wyłącznie dla Niego). A tu taka niespodzianka. Do tego maz leży chory z covidem :(
Gratualacje! Spokojnie szczepieniem bym się wogole nie przejmowała, tyle osób co się zaszczepiło i zaszło w ciążę. To który masz tydzień? :-) będzie lipcowe czy sierpniowe?
Zdrówka dla taty i męża ! Obyś Ty nie zlapala
 
To nic tylko gratulować! Przez pierwsze tygodnie dziecko jest chronione. I zdarzały się też kobiety które przyjęly dawke na covid na tak wczesnym etapie rowniez niewiedzac i wszystko ok. Przesuna Ci druga dawkę na drugi trymestr prawdopodobnie, ale to z lekarzem porozmawiasz. Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze.
 
reklama
Nie dochodzi do mnie. Planowaliśmy po nowym roku… mam 29dc,a druga kreska wyszła naprawdę mocna. Cykle mam 31-dniowe,wiec ewidentnie musiałam mieć wyjątkowo owulacje tydzień wcześniej,niż zwykle 🤦‍♀️Maz w szoku,ja chyba w większym. Przez ostatnie 20lat była to moja forma antykoncepcji…ehhh
 
Do góry