reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gratualacje! Spokojnie szczepieniem bym się wogole nie przejmowała, tyle osób co się zaszczepiło i zaszło w ciążę. To który masz tydzień? :-) będzie lipcowe czy sierpniowe?
Zdrówka dla taty i męża ! Obyś Ty nie zlapala
A pamiętasz,jak przez ostatnie dwa lata pisałam,ze najlepiej byłoby wpaść,bo świadomie to się chyba nigdy nie zdecyduje ;) Planowałam podziałać na dziewczynkę.
 
reklama
reklama
Dziewczyny wpadliśmy 🙈 Nie mogę w to uwierzyc. Całe życie twierdziłam,ze wpadka jest niemożliwa! Mamy dwóch zaplanowanych synów. Całe życie bez zabezpieczenia tak dobrze znałam swój organizm. Zawsze miałam owulację w 18/19 dc,a teraz nawet nie wiem kiedy miałam :( Robiłam testy od 14dc i ciagle były negatywne. Myślałam,ze to był cykl bezowulacyjny.
Jestem załamana,bo pare dni temu miałam gastroskopie w znieczuleniu…tydzień temu zaszczepiłam się pierwsza dawka na covid (tata ma raka o zrobiłam to wyłącznie dla Niego). A tu taka niespodzianka. Do tego maz leży chory z covidem :(
I całe szczęście że się zaszczepiłaś - i Ty i maluch będziecie przez to o wiele bezpieczniejsi. Drugą dawkę dadzą Ci pewnie w 2 trymestrze - znów maluch skorzysta bo dostanie przeciwciała.

Te peaki LH czasami pokazują się przez kilka godzin - robiąc testy raz dziennie mogłaś go nie wyłapać.
 
Do góry