reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja szukałam trochę informacji i najbliżej na Ukrainie robią in vitro z wyborem płci. Za rok chce tam do nich napisać żeby sie wszystkiego dowiedzieć [emoji6] sama jestem ciekawa jaki to byłby koszt i czy cały zabieg zamknie się w 20 tysiącach. My mamy taki nieduży domek 80m i teraz robimy wspólny pokój dla chłopców bo starszy syn ma 10 lat i chce mieć już sam pokój. W 5 się pomieścimy ale jeśli byłaby ta córcia za 4-5 lat to musimy rozbudować sie o jeszcze jeden pokój dla niej i powiększyć sobie sypialnie. Mimo to myśle ze dla marzeń warto [emoji179]
Co tam u Ciebie??? Oglądałam ostatnio filmiki na temat procedury in vitro... strasznie to męczące. Ciekawe czy tutaj tez jest stymulacja jajników- to wszystko trwa i łączy się z dłuższym pobytem za granicą. Jeszcze nie wiadomo jak ze skutecznością... trochę to zniechęca
 
reklama
Do góry