reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Przy drugiej córce trafiłam dokładnie w owulacje a wyszła córka. Teraz już nie trafiałam, wpadka :D ale totalnie inaczej się czuje niż poprzednio, zero mdłości cera piękna itp.
Dlatego obstawiałam chłopca No i tydzień temu był chłopiec a dziś wg wyrostka dziewczynka. Nastawiliśmy się już niepotrzebnie na chłopca.
Ze spokojem, wszystko się może jeszcze okazać :)
 
reklama
Przy drugiej córce trafiłam dokładnie w owulacje a wyszła córka. Teraz już nie trafiałam, wpadka :D ale totalnie inaczej się czuje niż poprzednio, zero mdłości cera piękna itp.
Dlatego obstawiałam chłopca No i tydzień temu był chłopiec a dziś wg wyrostka dziewczynka. Nastawiliśmy się już niepotrzebnie na chłopca.
Pokaz inne fotko, jak dziecko leży bokiem
 
https://mamotoja.pl/kalendarzchiński.HTML mi w kalendarzu chińskim to się tylko w tym sprawdzało, reszta różnie. Faz księżyca nigdy nie sprawdzałam
No to tu Zus jest dziewczynką jak nalezy... Za to bliźniaczki są chłopcami... Najstarszej nie sprawdzę bo brak daty... Ale za to jej bobo wg... 3 roznych lekarzy płci żeńskiej wychodzi chłopcem w tym Kalendarzu...
 
Pokaz inne fotko, jak dziecko leży bokiem
Mam tylko takie z 12 tyg i 0 dni.. Niestety lekarz nie dał mi dziś z prenatalnych takie bokiem z wyrostkiem.
 

Załączniki

  • 16083252930613101082536941757604.jpg
    16083252930613101082536941757604.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 73
  • 16083253216454507353720882498638.jpg
    16083253216454507353720882498638.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 79
reklama
Dziewczyny :) wyczytałam z badań o embriologii ze męskie zarodki zagnieżdżają się szybciej niż żeńskie, szybciej się rozwijają i dzielą bo maja mniej materiału genetycznego (tylko jeden X który jest większy niż Y).
Stad moje pytanie: potraficie na oko ocenić kiedy miałyście implantację, ile DPO i jakiej płci było dziecko?
w tej ciąży miałam pozytywny test 8dpo a była to czułość 50 wiec podejrzewam ze zagnieżdżenie było 6dpo = syn jak nic 😂 ktoś obali? Potwierdzi? Z chłopcami zawsze miałam wyraźne II przed terminem miesiączki wiec może faktycznie...
Hmmm Nasz trzeci to w ogóle ekspresowo się ujawnił ;) Wg moich dość wnikliwych obserwacji zagnieżdzenie nastąpiło 6dpo max.7 :) Cienie na testach już 9dpo, wdniu spodziewanej @ krechy już po oczach waliły, tak tłuste jak nigdy wcześniej ;) Przy pierwszym Synu zagnieżdzenie też sprawnie poszło ale Środkowy nawet w dzień @ nie był jakiś super oczywisty :)
P.S. Słyszałam teorię, że to jednak dziewczynki szybciej się na teście ujawniaja bo większe przyrosty Bety są ale to też już obaliłam bo teraz przyrosty po 200% miałam a jak nic śpi obok mnie Synuś :D
 
Do góry