reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny tydzień temu był to 12 tydz 0 dni moja ginekolozkq powiedziała że chłopiec na 95 procent. Sugerując się tym widokiem usg.
Dzisiaj byłam na prenatalnych (12tyg6dni) i lekarz powiedział że dziewczynka. Nie mam zdjęcia z dziś. Czy którejś z Was płeć zmieniła się na połówkowych? Obstawiałam jednak chłopca.
Mojej koleżance. Do połowy ciąży nosiła chłopca. Na połówkowym okazało się że dziewczynka. Z radości płakała do końca badania :laugh2:
 
reklama
U mnie faza księżyca się nie zgadza i jony również, według fazy księżyca i jonów powinnam mieć syna, a mam córkę.

@princess_88 myślę, że to nie ma reguły 😘 kiedy masz pierwsze USG?
U mnie się zgadza faza księżyca (ale sprawdzałam dopiero teraz) - czy to przypadek nie wiem. Staraliśmy się o synka w samą owulację (potwierdzoną monitoringiem) i mamy synka. Ale może i bez tego był by to synek? Wg kalendarza chińskiego też się zgadza, chociaż nie sugerowałam się nim wcale. Ale prawdą jest że to może być przypadek
 
Czyli różnie jeszcze moze być 😂 w takim razie nie wiem co to mogło być że zdjęcia jeśli to nie byłby chłopiec. Spuchnięte wargi?
Możliwe. A rozumiem, że "planowałaś " chłopca? Masz teraz jedną opinię na jedną. Jeszcze wszystko może się zdarzyć :)
Częściej zdarzają się pomyłki z których z chłopca jednak okazuje się dziewczynka właśnie z powodu o którym piszesz.
 
Możliwe. A rozumiem, że "planowałaś " chłopca? Masz teraz jedną opinię na jedną. Jeszcze wszystko może się zdarzyć :)
Częściej zdarzają się pomyłki z których z chłopca jednak okazuje się dziewczynka właśnie z powodu o którym piszesz.
Mam w domu dwie córki :D dla odmiany mógłby być chłopiec 💁‍♀️
 
Mam w domu dwie córki :D dla odmiany mógłby być chłopiec 💁‍♀️
To trzymam kciuki :) Ja dla odmiany mogłabym mieć teraz dziewczynkę (mam synka zaplanowanego co do godziny ;) ), choć przyznam że i na synka STRASZNIE bym się cieszyła. Synek który jest na świecie jest tak fantastyczny, że chętna jestem na drugiego :D
A przy córkach też próbowałaś planować płeć?
 
Kurcze ten link się nie otwiera ale jak w Google wpisuje to się wyświetla ta strona i właśnie ten kalendarz z mamo to ja. Tam trzeba wpisać swoją datę urodzenia
 
reklama
To trzymam kciuki :) Ja dla odmiany mogłabym mieć teraz dziewczynkę (mam synka zaplanowanego co do godziny ;) ), choć przyznam że i na synka STRASZNIE bym się cieszyła. Synek który jest na świecie jest tak fantastyczny, że chętna jestem na drugiego :D
A przy córkach też próbowałaś planować płeć?
Przy drugiej córce trafiłam dokładnie w owulacje a wyszła córka. Teraz już nie trafiałam, wpadka :D ale totalnie inaczej się czuje niż poprzednio, zero mdłości cera piękna itp.
Dlatego obstawiałam chłopca No i tydzień temu był chłopiec a dziś wg wyrostka dziewczynka. Nastawiliśmy się już niepotrzebnie na chłopca.
 
Do góry