reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Mam pytanie do kobietek które doczekały się córki [emoji5] jak wyglądały wasze obiady? Czy jadlyście obiad normalnie bez zastanawiania się czy są tam ziemniaki które są na chłopca czy może nie dam pietruszki koperku czy nie zrobię mizeria bo przecież jest tam dużo potasu a to na chłopca .. wiadomo że staram się jeść dużo nabiału mało soli ograniczyłam ja przynajmniej o połowę nie jem pomidorów i bananow ale obiad... Hmmm

W tamtym okresie prawie w ogóle nie jadłam ziemniaków, na obiad jadłam głównie samą rybę, bananów nie jadłam bo nie lubie, pomidorów też nie jadłam bo w okresie zimy są niedobre, zresztą jak cała reszta innych warzyw i owoców. Jak mąż mi doprawił obiad np, pietruszką to ją wygrzebywałam [emoji23] po ciąży zmieniły mi się całkiem smaki, jem to czego nie jadłam i teraz zastanawiam się jak mogłam tego nie jeść.
 
reklama
Do góry