reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Aha teraz zauważyłam że odp nie tyczyła się mnie... Ale kochana musisz to jakoś zaakceptować.... Ale się też tego boje czasem wolę jeszcze zwlekać że staraniami niż stanąć już przed faktem dokonanym i dowiedzieć się że to jednak 3 syn
 
Gdybym była taką szczęściarą jak Ty,też pewnie bym głosiła wszystkim,że będzie wreszcie córka.A tak wole oszczędzić soboe jeszcze głupszych komentarzy i litości.Przecież 3 syn według wielu to porażka.

Ja tak broń Boże nie mysle. Zachodząc w ciąże i z początkowymi jej problemami i stresem modliłam sie tylko o Zdrowe dziecko. Liczyło sie zdrowe dziecko. Nie płeć. Absolutnie zeszło to na drugi plan.
 
reklama
Do góry