reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Przepraszam Was za te same posty, ale wyjechaliśmy na długi weekend i z internetem jest słabo... Miałam informację, że nie da się odpowiedzieć, a jak widać dało się nawet 3 razy haha
 
Ja nie wierze w planowanie płci.To loteria.I tym co niby się udało tak mieli pisane mają szczęście i tyle.Ja nie jadlam pomidorów które uwielbiam,nie jadlam bananów.Codziennie kefir i serki,żurawina 100%,Magne b6,lactacyd plus ph3,5.Starania 9 i 11dc a owulacja 14dc.I niestety córka pozostanie moim niespełnionym marzeniem, bo będę miec 3 syna.Oczywiście życzę powodzenia.
Kochana na pewno mocno sie nastawas ☹️ja boje się potem właśnie tego rozczarowania. Też mam dwóch synów i na trzecie decyduje się tylko dlatego że chce bardzo zawalczyć o córkę ..... Ale liczę się z tym że to loteria ale szansę można jedynie minimalnie podniesc... Kupiłam ta cole....fuuuuj jaka ochydna ale jak mus to mus trzeba próbować... Zacznę sobie jeszcze parzyć zuravit herbatkę . A jak mierzycie pH?
 
Kochana na pewno mocno sie nastawas ☹️ja boje się potem właśnie tego rozczarowania. Też mam dwóch synów i na trzecie decyduje się tylko dlatego że chce bardzo zawalczyć o córkę ..... Ale liczę się z tym że to loteria ale szansę można jedynie minimalnie podniesc... Kupiłam ta cole....fuuuuj jaka ochydna ale jak mus to mus trzeba próbować... Zacznę sobie jeszcze parzyć zuravit herbatkę . A jak mierzycie pH?

Patyczkiem do ucha grzebiesz chwile, potem pocierasz o papierek lakmusowy i ci pokazuje wynik.
Pamietaj by za bardzo nie obniżyć pH bo zaś moze byc ciezko w jakakolwiek ciąże zajść.
 
Kochana na pewno mocno sie nastawas ☹️ja boje się potem właśnie tego rozczarowania. Też mam dwóch synów i na trzecie decyduje się tylko dlatego że chce bardzo zawalczyć o córkę ..... Ale liczę się z tym że to loteria ale szansę można jedynie minimalnie podniesc... Kupiłam ta cole....fuuuuj jaka ochydna ale jak mus to mus trzeba próbować... Zacznę sobie jeszcze parzyć zuravit herbatkę . A jak mierzycie pH?
Tak niestety jestem bardzo rozczarowana. Widocznie nie byłam gotowa na dziecko tylko na córkę.Dziś wróciłam ze sklepu i znów się popłakałam,bo wszyscy wokół pytają ...i co będzie córa.Nienawidzę,tego.Wszystkim mówie,ze jeszcze nie znam płci.Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mnie to boli te ich głupie pytania.
 
To ciekawe jak u mnie, w poniedziałek na wieczór były ostatnie starania, a dziś owulacja, wczoraj pełno śluzu, szyjka miękka i otwarta, dziś już śluz kremowy, dzis spadek temp więc tuż przed owulacja jakby, i szyjka robi się już twarda. Żałuję że we wtorek na wieczór nie działalismy ale byłam taka zmęczona że padlam w 5 minut a teraz na wyjeździe ze znajomymi wiec nawet nie ma jak powtórzyć. Niby córkę mamy z pierwszego cyklu staran z odstępu 3.5 dnia bądź O+12 ale teraz nie chce mi się wierzyć że coś przetrwało. Jestem starsza o te 3 lata, mąż starszy, za pieknie byłoby jakby się udało. A z drugiej strony skoro to nasze ostatnia starania o dziecko to może trzeba trochę więcej popracować, a w końcu to dość przyjemne starania :p
 
Tak niestety jestem bardzo rozczarowana. Widocznie nie byłam gotowa na dziecko tylko na córkę.Dziś wróciłam ze sklepu i znów się popłakałam,bo wszyscy wokół pytają ...i co będzie córa.Nienawidzę,tego.Wszystkim mówie,ze jeszcze nie znam płci.Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mnie to boli te ich głupie pytania.


Dlatego ja postanowiłam że do porodu nikomu nie powiem l ciąży....
 
reklama
3 dziecko będzie tajemnica nawet przed rodziną, chociaż pierwszą ciążę wykrzyczałam światu, drugą wsumie też ale później a o 3 nikomu ani mru mru... No chyba że wyjdzie ta dziewczynka to może się pochwwale....
 
Do góry