reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie dziewczyny! To i ja się w końcu przywitamzachęcona troszeczkę tematem. Faktycznie ostatnio wątek nieco ucichł. A muszę się przyznać, że podczytuje was od jakiegoś czasu ..I w ogóle całe forum na wyrywki lata 2005, 2009..2014.. tyle wiedzy, tyle analiz ..a rowniez sie zastanawiam, czy to wogole cos daje
Słowem o mnie..mam dwóch synów jeden 10 drugi 2 lata i oczywiście chciałabym córeczkę
Pierwszy syn robiony spontanicznie..drugi raczej jak na dziewczynę, celowanie przed owu.. . I jest z 2 dni przed . Starania ok 2 lat, na początku staran jedna ciąża nie udana,puste jajo
Wogole ta metoda celowania przed owulacja, uważam, że wydłuża czas zajścia w ciążę w ogóle, prowadzi do frustracji, a wcale nie daje gwarancji trafienia w oczekiwaną płeć ..
 
reklama
..w ogóle jestem bardzo do tym obiektem, do przeprowadzania tych wszystkich analiz, ponieważ mam bardzo regularne cykle od zawsze..idealne 28..w 14 owu po ciazach zaczęłam jeszcze wyraźniej czuć owu..
Moje starania, to oczywiście robie testy edukacyjne, suplementy jeszcze z tych wcześniejszych zaleceń tj. : cytrynian magnezu i wapnia, Wit C, żurawina, folik, zapraszanie ph przed i po..
 
Ja miałam zawsze pH 4,5 a przed stosunkiem zbijałam do 4.0 - po seksie już nic nie robiłam, bo jak ponownie zakwaszałam to nic z tego nie wychodziło.
Hmm...może za dużo żelu dawalas? Wiem że odrazu po sexie trzeba zbijac ph co 30min przez min 4 godz bo bardzo szybko rośnie...A jakie miałaś ph po sexie jak nie zbijalas?
 
Martoosia trzymam kciuki z Twój róż, bardzo dużo zrobiłaś, kurczę pol roku suplementacji i zakwaszanie.. w ogóle myślę, że te dwie kwestie są najważniejsze niż czas. Zwłaszcza po tym co zobaczyła leeleeth pod mikroskopem, po zakwaszeniu, to naprawdę może działać ..
AnnaBB..Motylek trzymam kciuki..I za wszystkie staraczki
Grabcia, Biedronka, bardzo wam gratuluję, czy już wiecie kto u was siedzi? ☺ jakie były starania w owocny cyklu?
 
Przepraszam, wogole jeszcze nie wiem jak dodawać wasze Nicki w tekście ..
Starające się dziewczyny, A na jakim jesteście etapie? Kiedy testujcie?
..ja mam na jutro termin @i narazie nic nie czuję, ale mam tremę
A co jeśli te suplementy jak SP, LR bralo się cały czas ? Czy to może zaszkodzic..
Dopiero w tym cyklu zaczęliśmy brać
 
Grabcia była na wizycie dziś i wspomniała, ze płeć wciaz nieznana.

Nie zbijałam pH po seksie już wcale. Nie po tym szczęśliwym. Tu seks był na dzien przed owu. Po pol roku rozczarowań chciałam po prostu dziecka. A teraz marze by bobas był zdrowy. Płeć zeszła poki co na drugi plan.
 
Martoosia trzymam kciuki z Twój róż, bardzo dużo zrobiłaś, kurczę pol roku suplementacji i zakwaszanie.. w ogóle myślę, że te dwie kwestie są najważniejsze niż czas. Zwłaszcza po tym co zobaczyła leeleeth pod mikroskopem, po zakwaszeniu, to naprawdę może działać ..
AnnaBB..Motylek trzymam kciuki..I za wszystkie staraczki
Grabcia, Biedronka, bardzo wam gratuluję, czy już wiecie kto u was siedzi? [emoji5] jakie były starania w owocny cyklu?
Witaj jak będę znać płeć to napisze choć ja zrobiłam prawie nic bo stwierdziłam, że to i tak Los Szczęścia jest najważniejszym czynnikiem [emoji170][emoji3590] a byłam po poronieniu więc miałam daleko gdzieś czy będzie róż czy błękit. Narazie od lekarza usłyszałam,, CHYBA'' więc nie jest dla mnie to płeć określona [emoji23]
 
Witaj Motylek :) tak,czasami się zwyczajnie rzadziej udzielamy,czasami co kilka dni uda się co najwyżej coś przeczytać a brak już czasu na odpowiedź -małe dzieci,choróbska itd. Motylek chyba jednak na forum nie ma zbyt wielu sukcesów z planowaniem. Tak na dobrą sprawę, to te wszystkie diety itp.to nie wiadomo czy skutkują,bo np. Mihasia dopiero drugie dziecko ma i mi się wydaje,że nawet bez suplementów by miala girl. Na serio uważam, że te 50/50 lub z lekką przewagą na daną płeć po suplementacji panów, to "udaje się " u tych, którzy mają mniej więcej tyle samo x,co xy. Pozostalym,to nawet dieta nie pomoże. No chyba,że latami,czy jakieś gigant zmiany w organizmie,nowotwór itp. Nie chcę odbierać Ci nadziei. Sama ją jeszcze mam,ale trzeba patrzeć na to nie tylko roszczeniowo i liczyć się z konsekwencjami :) trzeba chcieć bardziej dziecka, niż konkretnie syna/córki. Tak mi się wydaje. Pozdrawiam serdecznie!

pieknie to napisalas!, tak, nie jest latwe zaplanowanie plci! jest zbyt duzo czynnikow by dalo rade zaplanowac!

Dziewczyny a co sądzicie o vitex?? Jakieś opinie? Można to brać przy duphastonie? Czy to sobie odpuścić i być tylko na lukrecji?

mozna, vitex bierzesz do owu, duphaston po owulacji

Dziewczyny jak to u Was jest lub było z zakwaszeniem? Zbijacie odrazu po sexie? Ile razy w ciągu cyklu mierzycie lub mierzylyscie ph?

zbijanie ph po stosunku jest malo sensowne, bo do zaplodnienia dochodzi tak wysoko, ze te wszystkie zele nie docieraja, wiec istotne jest ph przed stosunkiem

Przepraszam, wogole jeszcze nie wiem jak dodawać wasze Nicki w tekście ..
Starające się dziewczyny, A na jakim jesteście etapie? Kiedy testujcie?
..ja mam na jutro termin @i narazie nic nie czuję, ale mam tremę
A co jeśli te suplementy jak SP, LR bralo się cały czas ? Czy to może zaszkodzic..
Dopiero w tym cyklu zaczęliśmy brać

raczej nie, sa ponoc badania, ze lukrecja uszkadza mozg plodu i dzieci, ale w duzych dawkach! ale moze utrudniac zaplodnienie.

Powiedzcie mi jeszcze kochaniutkie wiecie może czy ovarin i castagnus mają wpływ na wynik morfologii ???
Dobranoc i do jutra [emoji8][emoji8][emoji8]
nie maja
 
reklama
Martoosia trzymam kciuki z Twój róż, bardzo dużo zrobiłaś, kurczę pol roku suplementacji i zakwaszanie.. w ogóle myślę, że te dwie kwestie są najważniejsze niż czas. Zwłaszcza po tym co zobaczyła leeleeth pod mikroskopem, po zakwaszeniu, to naprawdę może działać ..
AnnaBB..Motylek trzymam kciuki..I za wszystkie staraczki
Grabcia, Biedronka, bardzo wam gratuluję, czy już wiecie kto u was siedzi? [emoji5] jakie były starania w owocny cyklu?
U mnie początkowo było że wymarzony róż później zmienił się na błękit..

Sent from my PRA-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry