reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Motylek21 tak jak mówi @gorligorligor -jest nadzieja,której odbierać nie wolno. Ale czy jest planowanie płci-myślę że nie.
Były tu dziewczyny które zrobiły chyba wszystko w tej kwestii,pierwsza na myśl przychodzi mi @Imama której trzeci synek(mocno planowana córka) niedługo kończy rok,a następna @Luisa2018 która również nosi pod sercem trzeciego chłopca nona również chyba wyczerpała wszystkie możliwości w kierunku "zrobienia" córki.
Taich przykładów jest tu dużo.I tak naprawdę udanych a raczej według mnie trafionych swey jest bardzo mało.
Ja również starałam się o córkę(mam dwuch synów) i pół roku robiłam cuda na kiju żeby zajść w ciążę z upragniona dziewczyka. Gdy św nie udawało rzuciłam wszystko w kąt i poprostu starałam się o dziecko. Dziś jestem 15+5tc (prawdopodobnie córka) bez rzadnych czarów. Więc tak to ;)
Jeśli prześledzisz forum ok rok wstecz,nawet o łebkach to na pewno znajdziesz interesujące Cię zagadnienia.
A póki co życzę wytrwałości i udanych starań:)
 
reklama
@Motylek21 tak jak mówi @gorligorligor -jest nadzieja,której odbierać nie wolno. Ale czy jest planowanie płci-myślę że nie.
Były tu dziewczyny które zrobiły chyba wszystko w tej kwestii,pierwsza na myśl przychodzi mi @Imama której trzeci synek(mocno planowana córka) niedługo kończy rok,a następna @Luisa2018 która również nosi pod sercem trzeciego chłopca nona również chyba wyczerpała wszystkie możliwości w kierunku "zrobienia" córki.
Taich przykładów jest tu dużo.I tak naprawdę udanych a raczej według mnie trafionych swey jest bardzo mało.
Ja również starałam się o córkę(mam dwuch synów) i pół roku robiłam cuda na kiju żeby zajść w ciążę z upragniona dziewczyka. Gdy św nie udawało rzuciłam wszystko w kąt i poprostu starałam się o dziecko. Dziś jestem 15+5tc (prawdopodobnie córka) bez rzadnych czarów. Więc tak to ;)
Jeśli prześledzisz forum ok rok wstecz,nawet o łebkach to na pewno znajdziesz interesujące Cię zagadnienia.
A póki co życzę wytrwałości i udanych starań:)
Dziękuję za odpowiedź, staram się wyszukiwać w lupce ale czasem nie ma odpowiedzi do moich pytań ..Staram się cofać na forum itd.jedynie co zauważyłam że lepsze statystyki i "trafienie"na wymarzoną płeć było wcześniej niż teraz przy nowych wytycznych. Oczywiście że nastawiam się na dziecko bo to nie jest rzecz zwrotna itd ale bardzo marzę o córce i chce zrobić wszystko żeby nic sobie nie zarzucić. Narazie 2 lata bezowocnych starań ..
 
No właśnie między tym co kiedys a nowymi wytycznymi troszkę się pozmieniało. Typowo dziewczynkowy swey mocno utrudnia zajście w ciążę.
Wywołaj może @Miciur-ka ,ona jest na bierzaco we wszystkich wytycznych co do planowania. Co prawda rzadko zagląda ale jak będzie to na pewno odniesie się do twoich postów;)
 
Dziękuję za odpowiedź, staram się wyszukiwać w lupce ale czasem nie ma odpowiedzi do moich pytań ..Staram się cofać na forum itd.jedynie co zauważyłam że lepsze statystyki i "trafienie"na wymarzoną płeć było wcześniej niż teraz przy nowych wytycznych. Oczywiście że nastawiam się na dziecko bo to nie jest rzecz zwrotna itd ale bardzo marzę o córce i chce zrobić wszystko żeby nic sobie nie zarzucić. Narazie 2 lata bezowocnych starań ..
A chłopcy w jakim wieku? Powiedz coś o sobie ;)
 
A chłopcy w jakim wieku? Powiedz coś o sobie ;)
Już kiedyś pisalam chłopcy mają 14 i 12 lat z poprzedniego związku, mój też ma syna z poprzedniego związku więc dlatego oboje marzymy o córce . Jesteśmy że sobą 8 lat i za rok bierzemy ślub dlatego ostatnie starania w tym roku to kwiecień-maj, później dopiero po ślubie. Ostatnio mialam 3 konizacje szyjki, 3 lata temu wygralam walkę z nowortworem ale lekarz nie widzi przeciwwskazań do ciąży, wiadomo że będzie przelezana ale czego się nie robi dla marzeń od urodzenia drugiego syna przez 10 lat mówiłam że nigdy już nie chce dziecimoże dlatego że byłam sama i ciężko mi było z maluchami ...Ale 2 lata temu trzeplo mnie i chce mieć dziecko! Chłopcy już żyją pomału swoim życiem itd.wiadomo młodzież A ja? Czuje się już niepotrzebna . Co jeszcze? Biorę duphaston bo okazało się że mam bardzo krótka fazę. No i tyle..
 
Przepraszam,nie jestem na bieżąco i ewnie przegapilam Twój wpis. Fatycznie twoi chłopcy to już młodzież i nie dziwię się że marzysz o małym człowieczku w domu;)
Dużo przeszłaś,tym bardziej należy Ci się nagroda w postaci córki;)
Walcz,jesteś młoda. Życzę ci spełnienia różowych marzeń:)
 
Ja czy nam się udało czy nie, to powiem dopiero za kilka tygodni. Poki co nie znam płci misiaka. Teraz przy podglądaniu dzidzi w 11+1 nie widziałam by cos tam dyndało miedzy nóżkami, ale nie nastawiam sie bo wg usg maluch miał 10+6 wiec jeszcze na formowanie nuba czy płci wcześnie. Staram sie czekać cierpliwie. Choc chciałabym oczywiście wiedzieć czy w koncu udało nam się z córeczka (tez mam 2 chłopców 9/6L)

U nas pół roku suplementacji typowo dziewczynkowych:
- M. : 2xlukrecja, 2xOLE, 1xszyszka chmielu, 1xkwas foliowy
- ja: 2xLR, 2xSP, 1xKwas foliowy
Brane do czasu owulacji. Po @ od nowa.
 
Belle81 kochana Ty masz dziewuszkę pod serduszkiem? Tak po cichu....ale super!
Motylek tu wiele z nas marzy o tej córce i gdyby można było zmierzyć siłę tego pragnienia,to by było jak stąd do Księżyca i spowrotem i jeszcze ze trzy razy lot przez całą galaktykę. Ja mam 4 chłopców, ale my mało co robiliśmy na girl licząc, że Góra da :) mam w głowie jeszcze myśl o adopcji lub próbę za kilka lat. Parę osób mi tak o sobie zachęcało., by postarać się o dziecko jeszcze na "stare lata" , bo same tak mają i gorąco polecają. Zobaczymy jak będzie,bo dziecko to nie szczenuaczek ;) ale wiecie co ja to mam tak,że zwyczajnie tęsknię za tymi małymi dupeczkami :)
 
Dziewczyny jak to u Was jest lub było z zakwaszeniem? Zbijacie odrazu po sexie? Ile razy w ciągu cyklu mierzycie lub mierzylyscie ph?
 
reklama
Do góry