reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hej Wam...Pear Harbor to pestka...ale warto...warto przeżyć to wszystko dla tych chwil...kilkadzieścia godzin wyczekiwania...asekurowanie w każdej z tych godzin...wreszcie wspieranie niesamowitej Żony i wyglądanie każdego milimetra...przecięcie pępowiny...godzina 21.00, skala abgar 10/10, 55 cm, ponad 3,4 kg...cudowna Michasia...Córeczka Michasia...ta Niagara ojcowskich łez niedługo PO...:):):):) nie mogę zasnąć, jestem przeszczęśliwy, ledwo opuściłem szpital...za parę godzin znowu Je zobaczę...Szacun dla każdej Matki! Ona jest cudowna. Sam poród wzorowy. To jest sylwester marzeń!!!! Wszystkiego czego sobie zażyczycie na ten Nowy Rok niech się spełnia!!! Dziękuję za wsparcie!!! Nie było łatwo ale...zawsze łatwiej. Będziemy w ciągłym kontakcie...jedna z Położnych podczas rozmowy powiedziała, że też przed synusiem miała córeczkę z 1 stycznia...chwilo trwaj...marzenie spełnij się :)pstryk! Będzie w grupie zawsze najmłodsza Panienka ;) _20190101_021550.JPG
 
Ostatnia edycja:
Hej Wam...Pear Harbor to pestka...ale warto...warto przeżyć to wszystko dla tych chwil...kilkadzieścia godzin wyczekiwania...asekurowanie w każdej z tych godzin...wreszcie wspieranie niesamowitej Żony i wyglądanie każdego milimetra...przecięcie pępowiny...godzina 21.00, skala abgar 10/10, 55 cm, ponad 3,4 kg...cudowna Michasia...Córeczka Michasia...ta Niagara ojcowskich łez niedługo PO...:):):):) nie mogę zasnąć, jestem przeszczęśliwy, ledwo opuściłem szpital...za parę godzin znowu Je zobaczę...Szacun dla każdej Matki! Ona jest cudowna. Sam poród wzorowy. To jest sylwester marzeń!!!! Wszystkiego czego sobie zażyczycie na ten Nowy Rok niech się spełnia!!! Dziękuję za wsparcie!!! Nie było łatwo ale...zawsze łatwiej. Będziemy w ciągłym kontakcie...jedna z Położnych podczas rozmowy powiedziała, że też przed synusiem miała córeczkę z 1 stycznia...chwilo trwaj...marzenie spełnij się :)pstryk! Będzie w grupie zawsze najmłodsza Panienka ;)Zobacz załącznik 929459
Cudna [emoji7] Ogromne gratulacje dla rodziców :) Michasie to fajne babki ;) Całusy od imienniczki :*
 
Miśkowa corusia czarnulka❤❤❤❤
Całusy dla żony silna babka z niej

Moje dzieciaki dały czadu w ten czas swkateczno-sylwestrowy. Dwójka chora. Ale już jesteśmy przy końcu wychodzimy na prostą. Bedzie dobrze.
 
Hej Wam...Pear Harbor to pestka...ale warto...warto przeżyć to wszystko dla tych chwil...kilkadzieścia godzin wyczekiwania...asekurowanie w każdej z tych godzin...wreszcie wspieranie niesamowitej Żony i wyglądanie każdego milimetra...przecięcie pępowiny...godzina 21.00, skala abgar 10/10, 55 cm, ponad 3,4 kg...cudowna Michasia...Córeczka Michasia...ta Niagara ojcowskich łez niedługo PO...:):):):) nie mogę zasnąć, jestem przeszczęśliwy, ledwo opuściłem szpital...za parę godzin znowu Je zobaczę...Szacun dla każdej Matki! Ona jest cudowna. Sam poród wzorowy. To jest sylwester marzeń!!!! Wszystkiego czego sobie zażyczycie na ten Nowy Rok niech się spełnia!!! Dziękuję za wsparcie!!! Nie było łatwo ale...zawsze łatwiej. Będziemy w ciągłym kontakcie...jedna z Położnych podczas rozmowy powiedziała, że też przed synusiem miała córeczkę z 1 stycznia...chwilo trwaj...marzenie spełnij się :)pstryk! Będzie w grupie zawsze najmłodsza Panienka ;)Zobacz załącznik 929459
Ogromne gratulacje :) śliczna córunia :)
 
reklama
Do góry