reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Miciur-ka już sobie poczytałam :D Pierwszy raz słysze o czyms takim, mieszanie z białkiem jaja i to jeszcze odpowiednie jajo musi być o określonym PH, :D niesamowite że ktos to wymyślił, no ale skoro pod mikroskopem widac ze jakas tam selekcja nastąpiła to musi działać. Mega ciekawe aczkolwiek już trochę hmm "niepokojące" :D
 
reklama
Kura- bedzie dobrze toz to nowy rok zaraz , nie trac nadzieji :*

Mis - ja widze ze dziewczyny z sukcesem i po 5- 7 corkach metoda Baby dust method maja syna, takze ja naprawde polecam.jest o wiele skuteczniejsza na chlopca anizeli na dziewczybke te metoda, no i najłatwiejsza, bez suplementow i innych kombinacji,

BBanna-alez nic tam nowego nie wychodujesz haha, aparatka [emoji14] , musi nyc zachowana temp. Stad inkubator, dziewczyny robia dziala, obserwuje sama.chcialam podchodzic zeby juz szans nie tracic, ale zycie napisalo inny scenariusz ;)

Kredka- czyli mialas 2 stosunki 2 dni przed owulacja i w.dzien pozytywnego testu owu? Dobrze zrozumialam?

Biedronka- sliczne krechy- chowaj na pamiatke :)! I zdrowej spokojnej ciazy zycze :* - kiedy wizyta?

A ty Belle?kiedy wizyta?tez masz ladne kreseczki ! U nas podobnie sierpien dla naszej rodziny pełen imprez a tu jeszcze dodatkowa jedna sie szykuje hehe :)!

Milego dnia dziewczyny :*
Ja wizytuje jutro [emoji7] pewnie nic nie zobaczę ale robiłam badania to przynajmniej się dowiem czy tsh mi spadło bo wyszła mi niedoczynność tarczycy. Pierwszą wizytę miałam tydzień temu w środę [emoji23] no jutro pęcherzyk powinien być będzie 4 +4 [emoji3]
 
Kura- bedzie dobrze toz to nowy rok zaraz , nie trac nadzieji :*

Mis - ja widze ze dziewczyny z sukcesem i po 5- 7 corkach metoda Baby dust method maja syna, takze ja naprawde polecam.jest o wiele skuteczniejsza na chlopca anizeli na dziewczybke te metoda, no i najłatwiejsza, bez suplementow i innych kombinacji,

BBanna-alez nic tam nowego nie wychodujesz haha, aparatka [emoji14] , musi nyc zachowana temp. Stad inkubator, dziewczyny robia dziala, obserwuje sama.chcialam podchodzic zeby juz szans nie tracic, ale zycie napisalo inny scenariusz ;)

Kredka- czyli mialas 2 stosunki 2 dni przed owulacja i w.dzien pozytywnego testu owu? Dobrze zrozumialam?

Biedronka- sliczne krechy- chowaj na pamiatke :)! I zdrowej spokojnej ciazy zycze :* - kiedy wizyta?

A ty Belle?kiedy wizyta?tez masz ladne kreseczki ! U nas podobnie sierpien dla naszej rodziny pełen imprez a tu jeszcze dodatkowa jedna sie szykuje hehe :)!

Milego dnia dziewczyny :*
Tak
 
Biedronka - daj znac jak po wizycie ! :)
I co tam juz widac :D , ja jeszcze 2 tyg czekania masakra!
A ty z tsh problem odkrylas przed ciaza tak?kurde ja mam 2.65 moim zdaniem moglabym miec mniejsze ale mieszcze sie w widelkach i nic z tym nie zrobia... :/ a troche sie martwie bo mi czasami normalnie wywala tarczyce, puchnie mi szyja mam.taki okrag :/

BbAnna- czego sie nie robi dla corki hahah [emoji14]

Martoosia- jak masz kase mozesz skompletowac w 1 dzien wszystko ;), najdrozszy jest mikroskop jakos 200e, plus inkubator ja akurat tanszy kupilam za 15e, ale niekore dziewczyny mowia zeby drozszy kupic, moim zdaniem nie ma pptrzeby musi miec tylko elektroniczne ustawienia zeby temp dobrze ustawic, no i suple wszystkie to troche kasy, a reszta to jakies pipety i strzykawki to juz takie drogie nie sa,

Kredka -przykro mi ze nie wyszlo :* , napewno bedzie maluszek twoim oczkiem w glowie jestem pewna, swoja droga zastanawiam sie ze pewnie i mnie to czeka ;) - 3 syn - no ale dowiemy sie predzej czy później , wiesz co u Ciebie jednak ta infekcja mogla.miec cos wspolnego z plcia no i 2 stosunki tak blisko siebie, moglas sprobpwac metoda bdm- i tylko zrobic 2 dni przed owu, a sprawdzalas czy rephresh dziala na Ciebie i zniza ph? Bo na mnie np mial lipne dzialanie

Mis -dobry plan!
 
Obiecane zdjęcie [emoji16]
IMG_20181128_173438.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_20181128_173438.jpeg
    IMG_20181128_173438.jpeg
    55,8 KB · Wyświetleń: 825
reklama
Do góry