reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@leeleeth no dziś dalej @ nie ma a temp się utrzymuje na poziomie 36.98-36.96 ale test negatywny.. Tzn ja już widze to co nie widzialne czyli cień cienia ale skoro aparat tego nie uchwycił to tego nie ma, zresztą pod światło znika wiec juz mam złudzenia
@Miciur-ka mam nadzieję że za 2-3 dni już będę wiedzieć o co chodzi..
 
Ostatnia edycja:
@leeleeth no dziś dalej @ nie ma a temp się utrzymuje na poziomie 36.98-36.96 ale test negatywny.. Tzn ja już widze to co nie widzialne czyli cień cienia ale skoro aparat tego nie uchwycił to tego nie ma, zresztą pod światło znika wiec juz mam złudzenia
@Miciur-ka mam nadzieję że za 2-3 dni już będę wiedzieć o co chodzi..
Grabcia, też miałam długo negatywne testy. Może bhcg zrób? :)
 
@Papillonek1980 jakbym miała robić hcg to chciałabym od razu przyrost zrobić a u nas ani prywatne ani szpitalne laboratorium nie robi w soboty badań :( trzymajcie jutro rano kciuki żeby było już coś jasnego :)
 
Ostatnia edycja:
Jasne, że trzymamy kciuki. :) Powiem tylko, że brak @ to bardzo dobry znak i trzeba mieć nadzieję. Ja już 11 tydz.i poza lekkimi mdłościami, zakłóciem w piersiach - zero objawów. Każda ciąża jest inna, ale skoro się staraliście, to powinno być dobrze. Ja się nie starałam i mam. ;) :p Powodzenia
Edit: Mierzysz temp.? Jakie wartości?
 
Jasne, że trzymamy kciuki. :) Powiem tylko, że brak @ to bardzo dobry znak i trzeba mieć nadzieję. Ja już 11 tydz.i poza lekkimi mdłościami, zakłóciem w piersiach - zero objawów. Każda ciąża jest inna, ale skoro się staraliście, to powinno być dobrze. Ja się nie starałam i mam. ;) :p Powodzenia
Edit: Mierzysz temp.? Jakie wartości?
Między 36.9 do 36.98 wczoraj bardzo bolał brzuch jak na @ dziś nic nie czuje... Wydaje mi się że żyłki zaczynają wychodzić na dekolcie ale to może mi się wydawać... O szaleje chyba bo znając życie @ przyjdzie a ja testuje jak głupia..
Zazdroszczę że się wam tak udało!!! O jaką płeć się staraliscie?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, dziś znów pik owu na teście - poziom wg flo 190. Temp 36,73 myślicie, że owu przede mną faktycznie? Flo przesunęło owu na jutro.
Biję się z myślami czy podchodzić do
[emoji173]️ czy to nie za późno przed owu na dziewczynkę [emoji848] co wy radzicie?

(wg księżyca owu ma byc 17.08 i ma byc chłopiec)
IMG_2341.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2341.JPG
    IMG_2341.JPG
    322,9 KB · Wyświetleń: 626
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry