reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Leeleth kochana a masz szanse kupić ten sam test i zrobić rano ?( ta sama marka co pokazała kreskę ) no i leć na betę koniecznie.
 
@mihasiaaa ojeojeje !!! Gratulacje !!!! Będzie cora malowana !!! ;) Dodam tylko że moja sąsiadka będę w 30dc miała ok 2tys i są bliźniaczki :D cudne kochane bliźniaczki :D

@leeleeth no przecież widać krechę jak nic :D to ja miałam mniejsza a jestem w ciąży hahaha :D więc nie ma nic do myślenia ,- maszerują jutro na betę !!! :D

Dziewczyny ale się cieszę waszym szczęściem !!!:) I trzymam moooocno kciuki o płeć !!!:) Niech passa płci zmieni się na naszą korzyść ;)

@Marzycielka86 ja głęboko wierzę że następnym razem uda się Wam zdrowa ciąża w ilości hurtowej pink z brokatem ;) oczywiście najważniejsze żeby dzidziuś i Ty byliście zdrowi ale ja wierzę w ten róż i koniec kropka ;)
 
reklama
A ja jako że jestem wierząca , byłam dziś z dziewczynami na sypaniu kwiatków znokazaji Bożego ciała. Wogole oczywiście zapomniałam w kieracie obowiązków , nie wiem w co ręce włożyć i przysięgam mam więcej obowiązków jak sprzed ciąży ehhh...
Ale wracając do tematu, była rodzina obok kością która ma 5tke dzieci - KAZDE ma jakąś dysfunkcje, niepełnosprawności, deficyt itp i UWAGA oni oficjalnie mówią że będą je 'robic aż urodzi się zdrowe, żeby miał się nimi kto zająć na starosc'
Dziewczyny nie mogłam się skupić do końca mszy, byłam tak poruszona, zniesmaczona i tak nawet wkurzona (!!!) Jak osoba dorosła może być tak głupia, nieodpowiedzialna i egoistyczna ! Normalnej mnie trzęsie do tej pory ...
 
Do góry