reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny jest ogormna różnica na dziś. Ale wzięłam 2x 1g antybiotyku, bardzo dużą dawką ale 2 lekarzy mnie opiniowalo i obaj stwierdzili , że albo to albo finalnie wyląduje na czyszczeniu operacyjnym zatok. Antybiotyk dla kobiet w ciąży i mam nadzieję że się znali bo dziecko najważniejsze. Od dziś mam zmienjszyc dawkę ale przynajmniej jestem w stanie usiąść na WC i otworzyć oczy. Ja znaJa znam doskonale ten ból zatok ale to co miałam wczoraj nad ranem i poranek - Jezus no porod byl mniej bolesny prziesgam , to jest tak mocny i intensywny ból czoła - dramat. Ale oby nie wróciło.
 
reklama
Grabcia-ja nie wracam do staran, z mezem podjelismy decyzje ze wracamy do Polski, ale na to jeszcze długa droga trzeba mocno zacisnac pasa, bo chcielibyśmy w ciagu 2 lat, wiec trzeba odkladac ile sie da, teraz w czerwcu bede ogladac dzialki na sprzedaz, no i mam.nadzieje ze na ktoras sie zdecydujemy, mysle ze starania zaczne chwile przed powrotem, zeby jeszcze urodzic za granica no i miec macierzyński ,

Szczypiorkowa- zdrowka ! Ale cie zmogło ostro masakra!

Jednak wracacie ;) super !!!:) Mnie nadal meczy żeby wyemigrować ale mnie się marzy Kanada , Australia , Nowa Zelandia ehhh dobrze że za marzenia nie karzą hahaha :D

Trzymam kciuki za czerwiec i kupno działki !:)
 
Jednak wracacie ;) super !!!:) Mnie nadal meczy żeby wyemigrować ale mnie się marzy Kanada , Australia , Nowa Zelandia ehhh dobrze że za marzenia nie karzą hahaha :D

Trzymam kciuki za czerwiec i kupno działki !:)

My mieliśmy jechać do Nowej Zelandii [emoji23]
Wszystkie papiery już gotowe były, i mój ślubny zobaczył film dokumentalny 10 najgroźniejszych zwierząt [emoji23][emoji23][emoji23]
Przełknął węże, meduzy wielości pięciozłotówki z parzydełkami na trzy metry [emoji15], ale jak doszło do pająków, takie co to kryją sie w tej osłonce od słońca w aucie, to wymiękł. I ze nigdzie nie pojedzie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Do tej pory gada o tym pająku [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Grabcia-ja nie wracam do staran, z mezem podjelismy decyzje ze wracamy do Polski, ale na to jeszcze długa droga trzeba mocno zacisnac pasa, bo chcielibyśmy w ciagu 2 lat, wiec trzeba odkladac ile sie da, teraz w czerwcu bede ogladac dzialki na sprzedaz, no i mam.nadzieje ze na ktoras sie zdecydujemy, mysle ze starania zaczne chwile przed powrotem, zeby jeszcze urodzic za granica no i miec macierzyński ,

Szczypiorkowa- zdrowka ! Ale cie zmogło ostro masakra!
Miciur-ka my również chcemy wracać do Polski. Dajemy sobie granicę do 3lat czyli do wieku aż syn bedzie szedl do zerowki. Chcemy by szkole zaczął w pl razem z rówieśnikami. Tutaj idzie do szkoly za rok.
Trzymam kciuki za szybki powrót [emoji6]
 
My mieliśmy jechać do Nowej Zelandii [emoji23]
Wszystkie papiery już gotowe były, i mój ślubny zobaczył film dokumentalny 10 najgroźniejszych zwierząt [emoji23][emoji23][emoji23]
Przełknął węże, meduzy wielości pięciozłotówki z parzydełkami na trzy metry [emoji15], ale jak doszło do pająków, takie co to kryją sie w tej osłonce od słońca w aucie, to wymiękł. I ze nigdzie nie pojedzie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Do tej pory gada o tym pająku [emoji23][emoji23][emoji23]
Hahaha to jesy jedną z blokad wyjazdu :D
 
Arya - u nas podobnie , mlody idzie teraz od wrzrsnia tu do szkoly, a moze sie wyrobimy zeby zaczal od 1 klasy w Polsce, ale ja watpie kurde malo czasu zostalo nie wiem czy damy rade, 2 lata mamy , przydałoby sie 4 [emoji23], ale nie wiem czy maz sam roku nie zostanie, chociaz rok to duzo czasu zeby sam spedzic bez rodziny :/ , lipa..

Szczypiorkowa-wszyscy "moi"wracaja,zostaniemy sami to dopiero bedzie smutno :/ , dobrze ze juz lepiej!

Leeleeth-wole nie widzieć tego dokumentu i tych pająkow [emoji23]
 
Dziewczyny wraz z uprawianiem
Sportu moje miesiączki stały się bardzo skąpe. Dodam ze nie chodzę głodna, nie głoduje wręcz jem więcej bo organizm potrzebuje do treningów paliwa ;-) nie trenuje jakoś wyczynowo ale jednak ruch jest i już któryś cykl moje @ to masakra, niby fajnie i ja się tym nie przejmuje ale z drugiej strony czy to nie jest niebezpieczne jeśli chodzi o ciąże? Jakieś cienkie endometrium czy coś ...? Mogłabym oblecieć cały dzień na jednej wkładce!!! A pamietam kiedyś w nocy mnie zalewało....
 
Luisa2018 nie mam zielonego pojęcia, ale patrząc na moje koleżanki które zawodowo pracują z ciałem są instruktorami sportu jak yoga, taniec i różne pilatesy jakoś żyją i mają dzieci i są o dziwo dziewczynki!

Skoro temat okresu wypłynął to odważe się zadać głupie pytanie [emoji87] Po jakim czasie po odstawieniu od piersi dostaliście okres? Nie karmie 2mieiaace a okresu brak czasem myślę że już już będzie i... nic.
Mam się martwić? biec do gina?

Dziś w tv dowiedziałam się że Wojtek Szczęsny zostaje tata : ) zanacie płeć dziecka?
Ja obstawiam że będzie dziewuszka [emoji847]
 
Kitqa nie pomogę bo za każdym razem dostawałam @ w trakcie kp. :-/ ale dwa miesiące to faktycznie troszkę dużo. Chociaż nie wiem co mówią o tym internety?
 
reklama
@kitqa u mnie tez w trakcie kp przychodził @ wiec nie wiem.

@Luisa2018 a ile dni trwa? Tak jak zawsze czy krótsza jest? Może za mało płynów? I to chyba od progesteronu zależy? A Ty wczesniej pisałaś ze masz krótka fl?
 
Do góry