reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny oswieccie mnie. Jak wyglada sluz przed owulacja i jak dlugo powinien byc śluz bialy lekko przezroczysty klejący rozciagajacy sie ale daleko mu do kurzego jaja?! Bo u mnie to prawie 3 dzien:(
 
reklama
Szczypiorkowa ja patrzę na śluz więc u mnie tak naprawdę to tylko w dzień owu jest białko jaja a przed właśnie taki jak piszesz. Więc czekaj na spokojnie. To kwestia chwili. Z dnia na dzień się zmienia. Najważniejsze że jest co świadczy że owu blisko. Cierpliwości.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
to ja dorzuce jeszcze, ze z poprzednimi synami nie cwiczylam nic, a teraz po ciazy ostatniej cwiczylam z Chodakowska i kardio i na tkanke przestalam 3 mce przed zajsciem w ciaze i niby siedzi w brzuszku dziewuszka, wiec moze cos w tym jest, okaze sie za dobry tydzien :)
Szczypiorkowa wiem jak to jest, tez testowalam owulacyjnymi przez pol roku ;) wiec wprawy nabralam, ale to czekanie to fakt wkurzajace najgorsze jak wogole nie pokazywalo czlowiek myslal, ze przegapil, a nastepnego dnia dwie wyrazne, klejnego pozytyw, powodzenia.
kciuki trzymam za wszystkie podczytuje was, ale nie udzielam sie nie chce zasmiecac watku i rzecz jasna kibicuje mocno, ale w ukryciu :)

Dziewczyny z tymi cwiczeniani to faktycznie może być cos na rzeczy! :) ja przy obu corkach bylam bardzo aktywna fizycznie, od ponad roku po ciąży nie robie w zasadzie nic bo miałam ubytek w tkanve - dluga historia
 
Szczypiorkowa ja patrzę na śluz więc u mnie tak naprawdę to tylko w dzień owu jest białko jaja a przed właśnie taki jak piszesz. Więc czekaj na spokojnie. To kwestia chwili. Z dnia na dzień się zmienia. Najważniejsze że jest co świadczy że owu blisko. Cierpliwości.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Doszlo do tego ze każda wizyta w wc to szukabie slizu na papierze toaletowy lub wewnętrz... Jej...
 
Hej dziewczyny byłam dziś po zwolnienie i poprosiłam o szybkie usg żeby jeszcze tego nuba mieć na zdjęciu ale dziecko się strasznie wiercilo i nie dało rady tylko potty shot zrobił. 14t0d co myślicie? Czy za wcześnie?
 

Załączniki

  • 140.jpeg
    140.jpeg
    4,1 KB · Wyświetleń: 71
  • IMG_20180129_105230.jpg
    IMG_20180129_105230.jpg
    320,4 KB · Wyświetleń: 61
Oj Miciurka coś czuje ze jak nie wyjdzie to i tak ostro będziesz się starac więcej miesięcy [emoji23][emoji85]
Ana napewno dziewuszka, ciężko Ci może uwierzyć ale musisz dać koniecznie znać po cc. Trzymam kciuki bo pewnie już strach mega.
Mikallo to spóźnione życzenia odemnie. Spełnienia marzeń!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Z ciekawości zrobilam dwa testy.
Niebieski pasek to pink ovu test z allegro.
Zielony pasek to ovu test green

Testy robione o tej samej porze i godzibie. Zdjęcie wykonane w tym sanym odstepie czasu
 

Załączniki

  • IMG_20180129_104334.jpg
    IMG_20180129_104334.jpg
    392,8 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Zonami ja nie pomogę kompletnie nie znam się na usg.

Szczypiorku te niebieskie są beznadziejne w ogóle ich nie rób bo one nigdy nie wychodzą. Zielony już prawie prawie. Jutro zapewne będzie pozytyw więc owu pojutrze.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry