reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czyli rozumiem że jak mam cykle regularne i ogólnie nie mam żadnych problemów z tym zwiazanych to ta lukrecja jest zbędna tak ? Czy ona ma jakiś wpływ na płeć dziecka ?
 
reklama
Myślę że chodzi o regulację hormonów.
Obniża testosteron a zwiększa estrogen. Estrogen hormon żeński a więc dziewczynkowy.
Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi.
 
Od dziś notuje moje testy owu... Dwa różne, jeden sławny OneStep Green i drugie Pink Ovulation test z allegro.
Przedwczoraj nie było nic, wczoraj ledwo bladzioch a dziś to co na zdjęciu.
Z racji tego że kompletnie nie wiem kiedy w ttm msc będę mieć owu (zawsze miałam miesiączkę co 30dni jak w zegarku a teraz miałam 25dni). Aż truchleje żeby testy dobrze pokazały, żeby się nie spóźnić, żeby nie prseoczyczyc itd itd itd :(
Ps ostatnia miesiączka 15/16.01
 

Załączniki

  • _20180124_184008.JPG
    _20180124_184008.JPG
    591,5 KB · Wyświetleń: 73
Ostatnia edycja:
Leeleeth- lukrecje się bierze od okresu do owulacji ja biorę 2 tabletki 450mg,może się przyspieszyć owu , tak to działa na hormony ! Dokładnie jak tu belle wkleja,

Szczypiorkowa - spokojnie te testy zielone Ci pokażą ten najciemniejszym test , także nie masz co się martwić ! :) , te drugie testy to ja kupiłam bo one lepiej mi pokażą na dziewczynkę , myślę że u Ciebie owulacja w ciągu 7 dni musi wystąpić także cierpliwie rób testy 2-3 razy dziennie i nam pokazuj ;)



Chociaż już sama nie wiem cały czas równe te testy są ,

Jabłuszkowa- tak lukrecja w jakiś sposób działa dzireczynkowo ja jej nie biorę żeby sobie cykl wyregulowac tylko właśnie na dziewczynkę bardzo dobre wyniki mają to próbuje !


Lukrecja moze ale nie musi przyspieszyć owulacje,A tak to dopiero badam co i jak :)!


Wiecie kochane chciałabym jeszcze 1 dzidcko tylko także próbuje i łapie się wszystkiego [emoji23] , jeśli lukrecja ma takie wyniki to dlaczego Nie, jak coś zdam wam relacje

Kitqa-no ja z telefonu pisze to wiesz jak to z tym na brudno wychodzi [emoji23]



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeja laski ja juz glupieje co tu brac... napiszcie jeszcze raz co wy bierzecie a co wasi partnerzy w staraniach na corke.
Ja chyba za duzo tego lykam:eek: magnez, wapn, zurawina, wit c, kw foliowy, wit b kompleks i jeszcze wit d+k. A zamowilam szyszki i lukrecje pod katem meza...
 
Wiem Miciurka, mnie też kilka razy usunął się wpis. Powinni to jakoś inaczej rozwiązać.

Z czystej ciekawości [emoji57] szukam klinik które wykonują selekcję płci. Nawet fajnie to sobie nazwali "family balancing" :) jest jest fajna w US
Imama mówiłaś że na Cyprze jest, wiesz która to?

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry